Головна » 2014 » Листопад » 05

22 жовтня в Дніпропетровскій обласній універсальній науковій бібліотеці відбулося відкриття офіційного медіа-клубу міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA. На відкритті були присутніми і члени шкільного євро клубу “High Fly”.
Робота клубу – це результат співпраці Центру європейської інформації при бібліотеці та молодіжної організації «МІКС» («Молодіжні ініціативи крокують світом»).
В межах роботи клубу проводяться перегляди та обговорення документальних короткометражних стрічок з тематики «Права людини». «Кожен наш захід ми плануємо супроводжувати інтерактивними вправами, щоб дізнатися те чи інше про права людей, підвищити рівень свого розуміння і відчуття, де саме наші права порушують і що робити в таких випадках» , - говорить голова ДМГО «МІКС» та регіональний координатор фестивалю Docudays UA Зезюліна Катерина.
Метою медіа-клубу є надання знань про права людини, про демократичні цінності, про расизм, про недопустимість дискриміна ... Читати далі »
Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Категорія: Евроклуб | Переглядів: 288 | Додав: IgorViktorovich | Дата: 05.11.2014 | Коментарі (0)

Сучасний журналіст має бути сильним, хоробрим та чесним!
Такого висновку дійшли школярі Дніпродзержинської середньої загальноосвітньої школи №44. Під час канікул підліткам не сиділось вдома – вони вивчали основи журналістики на тренінгу проекту «Справа» Фундації Нові Медіа, що проходить в Дніпропетровській області у партнерстві з Дніпропетровською обласною молодіжною громадською організацією «МІКС».
На першому з чотирьох тренінгів школярі дізнались про роль медіа в суспільстві, познайомились зі структурою редакції та особливостями газети (зокрема мультимедійної), подискутували, що значить бути сучасним журналістом.
Події в Україні зачіпають не тільки доросле населення, але й відгукуються в серцях підлітків. Тому не дивно, що серед якостей сучасного журналіста назвали правдивість та безпеку одними з головних якостей. А серед тем для майбутньої газети поряд зі зрозумілими «Події школи» та «Новини спорту та музики» були «Політика» та «Зона АТО».
Результатом зан ... Читати далі »
Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Категорія: Евроклуб | Переглядів: 192 | Додав: IgorViktorovich | Дата: 05.11.2014 | Коментарі (0)