Головна » 2012 » Березень » 5 » Наше здоров’я – в наших руках
10:39
Наше здоров’я – в наших руках
Комунальний заклад «Середня загальноосвітня школа № 44 м. Дніпродзержинська»  вносить вагомий вклад у формування  здорового покоління українців. Залучення дітей до систематичних  занять спортом, ведення здорового способу життя  та його пропаганда – важливі складові фізкультурно-оздоровчої роботи у школі. 2012-й рік – Рік спорту та здорового способу життя в Україні. Нашій школі 20 років. І можна з упевненістю говорити, що всі ці 20 років одним з головних  завдань школи було і залишається збереження і зміцнення здоров’я підростаючого покоління.  У школі робиться все можливе, щоб  спорт та здоровий спосіб життя зайняли  вагоме місце у житті кожного школяра. Хтось із учнів робить свої перші кроки у спорті, хтось уже досяг певних вершин.  Але всі добре розуміють, що спорт – це запорука здоров`я.

Здоровий спосіб життя та зміцнення здоров’я – головна складова на шляху покращення якості життя.  Україна – господар ЄВРО – 2012. Це – подія міжнародного рівня в Україні,  свято мільйонів, яке уособлює велич сили духу, мужність та патріотизм, залучає до своїх лав прихильників здорового способу життя. Хочеться вірити, що видатна для України подія, а також Рік спорту та здорового способу життя стануть  для нас з Вами приводом в котрий раз замислитись, змінити свою свідомість на користь покращення якості життя, потурбуватись про своє здоров’я та здоров’я оточуючих. Адже наше здоров’я сьогодні – це основа здоров’я майбутнього покоління.

З давнини дійшли до нас відомості про цілющу силу руху. Давньогрецький філософ Платон називав рух  «цілющою частиною медицини»,  письменник і історик Плутарх – «скарбницею життя»,  Авіценна вважав: «Людина, яка помірно і своєчасно займається фізичними вправами,  не має потреби  ні в якому лікуванні, спрямованому на усунення хвороб».

У людей, які регулярно займаються фізичними вправами, більш треноване серце, гарна статура, більша життєва місткість легень. Вони спритні, сильні, швидкі, витривалі. Оптимальна рухова активність сприяє бадьорому самопочуттю, підвищенню опірності до різних видів навантажень і стресів, оптимальному переходу від розумової праці до фізичної, стимулює творчу активність.

Спорт вчить діяти швидко, рішуче, енергійно. Завдяки йому,  розвиваються організаторські здібності, формуються позитивні риси характеру: доброзичливість, взаєморозуміння, активність, самостійність, упевненість в собі, інтуїція, витримка, зосередженість.

Тож, якщо ми хочемо бути здоровими, життєрадісними та щасливими, давайте разом займатися спортом та фізичною культурою.

Категорія: Блог "Вітамін 44" | Переглядів: 441 | Додав: umni4ka | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar