Головна » 2014 » Листопад » 5 » Працюємо над проектом «Mammedia»
15:05
Працюємо над проектом «Mammedia»
Сучасний журналіст має бути сильним, хоробрим та чесним!
Такого висновку дійшли школярі Дніпродзержинської середньої загальноосвітньої школи №44. Під час канікул підліткам не сиділось вдома – вони вивчали основи журналістики на тренінгу проекту «Справа» Фундації Нові Медіа, що проходить в Дніпропетровській області у партнерстві з Дніпропетровською обласною молодіжною громадською організацією «МІКС».
На першому з чотирьох тренінгів школярі дізнались про роль медіа в суспільстві, познайомились зі структурою редакції та особливостями газети (зокрема мультимедійної), подискутували, що значить бути сучасним журналістом.
Події в Україні зачіпають не тільки доросле населення, але й відгукуються в серцях підлітків. Тому не дивно, що серед якостей сучасного журналіста назвали правдивість та безпеку одними з головних якостей. А серед тем для майбутньої газети поряд зі зрозумілими «Події школи» та «Новини спорту та музики» були «Політика» та «Зона АТО».
Результатом заняття стала готова до роботи команда майбутньої газети. До складу редколегії ввійдуть учні 5-Б та 8-Б класів. Наступна зустріч а рамках проекту увінчається випуском першої мультимедійної газети. Будемо з нетерпінням чекати, про що напишуть юні журналісти.
Басакін Родіон, учень 5-Б класу
Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2
Категорія: Евроклуб | Переглядів: 161 | Додав: IgorViktorovich | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar