Головна » 2014 » Травень » 23 » Проект "Молодь Дніпропетровщини крокує до світового інформаційного простору"
01:22
Проект "Молодь Дніпропетровщини крокує до світового інформаційного простору"

24 квітня 2014 року на базі Дніпропетровського дитячо-юнацького центру міжнародного співробітництва відбулась робоча зустріч учасників дистанційного навчання за проектом „Молодь Дніпропетровщини крокує до світового інформаційно-освітнього простору” в рамках модульного навчання учасників обласного європейського клубу.

Метою зустрічі є упорядкування роботи шкільних євроклубів та налагодження їх стабільної діяльності.

До участі в заході прибули 22 найактивніших  представника євроклубів з міст Дніпропетровська, Дніпродзержинська, Кривого Рогу, Марганцю, Нікополю, Павлограду, Петршотравенська та Апостолівського, Царичанського, Криворізького, Криничанського, Петропавлівського, Синельниківського та Солонянського районів. Євроклуб нашої школи представляли Вобленко Єлизавета та Вершиніна Аріна.

Молодь привітала директор обласного центру Гончар Неля Григорівна, яка акцентувала увагу учнів на необхідності проявляти громадянську активність на підтримку єдності України.

Під час робочої зустрічі відбувся обмін досвідом між учасниками щодо проведення заходів на тему «Толерантність» та «Єдина країна». Були представлені різноманітні форми: акції, флеш-моби, відео-роліки, конкурси, суботники, круглі столи, висадка дерев.

Діти вчились вести цивілізовану дискусію у форматі письмових дебатів за темою європейського вибору України та взяли участь у практичних дебатах.

На зустрічі у Центрі  українсько-польської співпраці Національного гірничого університету директор п. Роман Дичковський розповів про роботу Центру та про можливості для українських абітурієнтів навчатись за кордоном, зокрема в Польщі, а також провів для учасників  фрагмент уроку з вивчення польської мови.

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2
Категорія: Евроклуб | Переглядів: 232 | Додав: Angelina | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar