Головна » 2014 » Травень » 8 » Розширене засідання Євроклубу з проблем толерантності суспільства
00:43
Розширене засідання Євроклубу з проблем толерантності суспільства

11 квітня 2014 року в СЗШ №44 відбулося розширене засідання євроклубу “High Fly”, присвячене останнім подіям в Україні. На порядку денному круглого столу стояли два питання :

  1. Як головні інституції Європейського Союзу можуть допомогти у розв’язанні конфлікту, який виник між двома державами  - Україною та Росією.
  2. Які чинники впливають на формування толерантних відносин між націями.

Учні 8-11х класів прийняли активну участь у обговоренні цих складних питань. Перша частина засідання дозволила розібратися в складній структурі виконавчих органів ЄС та їх функціях. Після цього робочі групи обговорили можливі наслідки подальшої ескалації конфлікту і запропонували свої шляхи у подоланні протиріч, які час від часу виникають між різними народами і націями на шляху розбудови демократичного суспільства.Родзиною заходу став виступ наймолодших євроклубівців– учнів 4-Б класу. Учні 11-Б класу на чолі з керівником євроклубу Запорожець Ангеліною Анатоліївною зробили головний підсумок : тільки толерантність, намагання почути думку кожного може сприяти залагодженню і стабілізації ситуації в державі.Наприкінці всі учасники заходу заспівали Гімн України.

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2
Категорія: Евроклуб | Переглядів: 159 | Додав: Angelina | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar