Головна » 2010 » Травень » 1 » «ШЛЯХАМИ ПОДВИГУ І СЛАВИ НАШИХ БАТЬКІВ І ДІДІВ»
15:10
«ШЛЯХАМИ ПОДВИГУ І СЛАВИ НАШИХ БАТЬКІВ І ДІДІВ»

Шановні ветерани!
Учні, батьки, вчителі, жителі  м. Дніпродзержинська!
Прийміть щирі вітання з нагоди величного свята – Дня Перемоги!

В історії кожного народу є події, про які не можна говорити без завмирання серця. Таким для нас є свято Великої Перемоги.

У запеклій боротьбі з лютими загарбниками, що тривала 1418 днів і ночей, народ зазнав величезних втрат і звідав нечуваних страждань. Дорого заплатили ми за Перемогу: понад 7 мільйонів чоловік загинуло у роки війни, понад 700 міст та 28 тисяч сіл було знищено фашистськими загарбниками. 2,4 мільйона українців було вивезено на примусові роботи до Німеччини. Мільйони кращих синів і дочок України заплатили власним життям за те, щоб захистити свою землю для прийдешніх поколінь. За це їм наш низький уклін і вічна пам’ять.

Народ України з глибокою вдячністю та скорботою схиляє голови перед пам’яттю тих, хто не повернувся з тієї жорстокої війни.
Дорогі ветерани! Важка доля випала вашому поколінню. Ви пройшли через безліч випробувань, віддали багато сил і здоров’я. Український народ вдячний вам, наші дорогі ветерани – тим, хто не шкодуючи свого життя захистив рідну землю й звільнив світ від коричневої чуми двадцятого століття.

Сьогодні ви – наша опора й підтримка в усіх починаннях, надійні помічники, близькі й дорогі серцю люди. Ми вчимося у вас вірити в кращі часи і своєю працею втілювати мрію в реальність.

День Перемоги назавжди залишиться днем нашого національного тріумфу, символом героїчного минулого, величі духу та братства народів.

Сьогодні ми схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто залишився лежати на полях битв, віддаємо данину поваги нині живим учасникам війни, які, не жаліючи  життя, визволили нашу землю від окупантів. Низький уклін дружинам воїнів, яких сьогодні немає з нами.

Честь і слава тим, хто пройшов пів-Європи, вижив у концтаборах, працював у тилу й підняв країну з руїн і попелу. Для нас ви – символ морального авторитету, стійкості й оптимізму, любові до рідної землі й служіння народу. Ваш героїчний шлях – це невичерпне джерело нашого натхнення, сили духу й віри в щасливе майбутнє Української держави.

Нехай зігріває всіх нас незгасне світло Перемоги, додає сил та наснаги для добрих справ. Бажаємо вам міцного здоров’я, сімейного благополуччя, натхнення, миру та злагоди.

Вічна слава переможцям та низький уклін сущим!

Категорія: Велика Перемога | Переглядів: 652 | Додав: ape-ss | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar