Головна » Файли » Бібліотека » Друковані видання СЗШ №44

Перші сходинки до великої Науки (тези науково-дослідницьких робіт членів НОШ «Думка»)

Збірка є першим зібранням тез та анотацій до учнівських наукових робіт з елементами дослідження, реферативних робіт учнів школи, які є членами НОШ „Думка”.

Це перші сходинки до великої науки. Можливо, не все вдалося. Але це спроби учнів самостійно провести дослідження, підібрати необхідну літературу, скористатися Інтернетом.

Підняті в роботах проблеми заслуговують на увагу не тільки пересічного читача, а навіть і визначних фахівців.Роботи учнів виразно ілюструють широкий спектр інтересів і захоплень молодого покоління.

Збірка складається з чотирьох розділів, які відображають роботу учнів – членів НОШ «Думка» в секціях «Про» (фізико-математичні науки), «Ліра» (гуманітарні науки), «PlusUltra» (іноземні мови), «Росток» (природничі науки).

Мета збірки – ознайомити учнів, учителів, науковців з досвідом роботи над дослідницьким темами учнів школи, членів НОШ «Думка», а також надати методичні рекомендації щодо написання та оформлення робіт.

Збірка розрахована на учнів, учителів, студентів, а також науковців. Ця збірка має стати певним орієнтиром у роботі з обдарованими дітьми.

Більш детально з науково-дослідницькими роботами, поданими в збірці «Сходинки до великої науки», можна ознайомитись у шкільному методичному кабінеті. 

Категорія: Друковані видання СЗШ №44 | Додав: umni4ka | Теги: анотації, тези
Переглядів: 1016 | Завантажень: 1085 | Рейтинг: 5.0/2 | Дата: 01.03.2010
Всього коментарів: 0
avatar