Головна » Файли » Бібліотека » Друковані видання СЗШ №44

Прогулянка Гімназичним проспектом

Вnull цьому році Дніпродзержинськ  святкує своє 260 річчя. За цей час багато чого сталося і в місті, і в країні, і в світі, але все це сьогодні -  наша історія.    

Бажаємо ми того чи ні, але кожна подія залишає свій слід в багатогранній історії. І перш за все, в історії кожної родині і в історії кожного міста. Про це свідчать не тільки спогади людей, про це свідчать будинки, вулиці, установи і саме вони  є - німими свідками історії міст і сіл. Але час йде, вони як і люди мають властивість старіти і вмирати. І це може назавжди лишити нас можливості дізнатися про історичну правду життя будь якого міста. Тому ми повинні квапитися  зробити так, щоб будівлі і вулиці нічого від нас не приховали, а дали нам змогу відчути дух часу і зрозуміти ті далекі часи, які є джерелом нашого сьогодення,  нашої гідності.  

Тому ми і вирішили здійснити історичну прогулянку саме проспектом Пеліна або Гімназичним проспектом -  найстарішим проспектом міста. Саме він був на початку ХХ століття обличчям  світського життя Кам`янського.

Категорія: Друковані видання СЗШ №44 | Додав: umni4ka | Теги: Дніпродзержинськ, Гімназичний проспект
Переглядів: 663 | Завантажень: 214 | Рейтинг: 5.0/3 | Дата: 16.04.2010
Всього коментарів: 0
avatar