Головна » Файли » Бібліотека » Друковані видання СЗШ №44

Сходинки педагогічної майстерності (творчі знахідки, інноваційні технології, педагогічний досвід)

Каталог – це прекрасна можливість для обміну досвідом, творчими здобутками, перспективними планами. Це ще одна нагода для осмислення досягнень вчителів СЗОШ №44, оцінки результативності нововведень і реформаційних змін, створення перспективних проектів з метою реалізації творчого потенціалу педагогів міста.

В каталозі представлені роботи педагогічних працівників школи та результати узагальнення досвіду роботи з метою об’єднати творчі особистості для спільних зусиль у вирішенні існуючих освітніх проблем: забезпечення кожному школяреві якісну освіту та формування необхідних життєвих компетентностей.

Каталог має на меті ознайомити педагогічних працівників міст та районів нашої області з наявним у СЗОШ №44 багатим перспективним педагогічним досвідом з проблем навчання та виховання, організації методичної роботи.

Гортаючи сторінки каталогу, ми потрапляємо в атмосферу творчості, інноваційності, оновлення, оскільки основною місією методичної роботи в школі є виконання державного замовлення на підвищення і поширення досвіду впровадження новітніх педагогічних технологій, презентації продукції творчої педагогічної діяльності.

Одночасно він розрахований на те, щоб вчитель міг проаналізувати свою педагогічну діяльність і доповнити скарбницю власного досвіду адаптованим передовим педагогічним досвідом колег.

Каталог стане орієнтиром тим, хто прагне до оволодіння професійними компетентностями, цікавиться новітніми персонал-технологіями, потребує партнерської підтримки і допомоги.
Категорія: Друковані видання СЗШ №44 | Додав: umni4ka
Переглядів: 1685 | Завантажень: 3141 | Рейтинг: 5.0/1 | Дата: 01.03.2010
Всього коментарів: 0
avatar