Головна » Архів новин

Свято День Захистника України, вважається досить новим, але зберігає в собі історію багатьох віків. Дата 14 жовтня було вибрано не випадково, адже саме в цей день відзначається великий православний свято - Покров Пресвятої Богородиці, також жовтневий день був знаменним для запорозьких казаків, які вибрали старшин 14 числа.

В нашій школі 12.10.2018 пройшло свято присвячене Дню захисника УкраЇни. Принимали участь учнi 8-9 класів. Було багато конкурсів «Хто рано встає, тому Бог дає», «Переноска гарбузів», «Конкурс атаманiв» та багато інших.

 Підвели ітоги наше жюри.

  • 1 місце - зайняв 9-В
  • 2 місце зайняв 9-Б
  • 3 місце-занял 9-А.

Ну ось і закiнчилося &n ... Читати далі »

Вкладення: Картинка 1
Переглядів: 17 | Додав: MatchenkoDiana | Дата: 16.10.2018 | Коментарі (0)

Наприкінці вересня – на початку жовтня у СЗШ №44 проводились шкільні змагання з піонерболу серед учениць 9-11 класів. Ігри відбувались і в спортивному залі, і на ігровому пришкільному майданчику. Досить напруженими були змагання між командами 10-А та збірної 9-х класів. Дві партії закінчилися з рахунком 24:26. Гідним суперником виявилась команда 10-Б класу. Але безперечним лідером впродовж усього чемпіонату школи була команда 11-А класу.

Саме ця команда й посіла почесне I місце! Дівчата продемонстрували неабияку фізичну підготовку! Та й їх група підтримки не залишала їм можливості програти!))) Гучні кричалки було чутно навкруги.

Вітаємо усіх учасників змагань! Пишаємося нашими переможцями!

Прес-служба ... Читати далі »

Переглядів: 16 | Додав: shelest6431 | Дата: 15.10.2018 | Коментарі (0)

13 жовтня, напередодні Дня захисника України, відбувся перший шкільний чемпіонат міста зі «Своєї Гри». Збірна школи з інтелектуальних ігор вже має певний досвід в таких змаганнях, та кожного разу грати стає все цікавіше й цікавіше. На цьому чемпіонаті нашу школу представляли Чумак Юлія, Сілецька Єлизавета, Штим Яна та Ярова Ірина. «Своя гра», як зрозуміло з назви, - це індивідуальна першість, тож дівчата мали змагатися і одна проти одної. Кожен гравець вибудовує свою стратегію, адже за неправильну відповідь бали віднімаються. Буквально за частку секунди тобі варто вирішити, чи переконаний ти у відповіді на всі сто. Теми траплялися як і прості, так і дуже складні, іноді суперники натискали на свої кнопки практично одночасно, і тільки ... Читати далі »

Вкладення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 23 | Додав: shelest6431 | Дата: 14.10.2018 | Коментарі (1)

13 жовтня 2018 р. до дня захисника Вітчизни на території, прилеглої до стадіону «Буревісник», відбувся спортивно – патріотичний фест, в якому взяли участь команди 9-11 класів закладів загальної середньої освіти. Програма заходу складалась з наступних етапів: конкурсу стройового огляду, змагань зі згинання розгинання рук в упорі лежачі, змагань з надання першої невідкладної тактичної медичної допомоги, змагань з перетягування канату, розбирання та збирання автомату Калашникова, гри-квесту патріотичного спрямування «Марафон перемоги – пам'ять поколінь».

Команда СЗШ №44 у складі Бакуліна Іллі (10-А клас), Бєлого Данила (10-А клас), Познянського Кирила (10-А клас), Борісова Ярослава (10-Б клас), Девятки Поліни (9- ... Читати далі »

Переглядів: 28 | Додав: shelest6431 | Дата: 13.10.2018 | Коментарі (1)

Наша Батьківщина—це не проста земля. Це та земля, якій у роках історії не було місця, якій довелося винести стільки страждань, стільки ганебних, підлих зрад, зазнати стільки голодних років, що стає моторошно на душі. Щоб знову не повторилося страхіття минулих часів, треба піклуватися про власну Батьківщину, охороняти її спокій, берегти її поля та ліси. Без цього вона загине, а разом з тим і ми залишимося без Вітчизни.

Кожен з нас повинен дбати про рідну Батьківщину. Це наш священний обов'язок, це наша обітниця перед нашими предками, які билися за щастя рідної землі. Хоч би що не сталося з Вітчизною, хоч би які вороги не хотіли завоювати її свободу, ми усі повинні стати на її захист. Інакше нас не можна буде назвати вірними синами чи дочками ... Читати далі »

Переглядів: 18 | Додав: marikarabanko | Дата: 11.10.2018 | Коментарі (0)

Питання енергозбереження хвилює жителів планети, оскільки природні ресурси вичерпні, можуть закінчитись, а на їх відновлення потрібно багато часу. Ми займаємось вивченням альтернативних видів енергії на уроках у школі,  а також запрошуємо студентів-екологів, щоб краще розібратися з актуальною темою. Під час зустрічі з студентами Кам`янського енергетичного технікуму, ми дізналися про використання енергії вітру як перспективного джерела енергії.

Вітроенерге́тика — галузь відновлюваної енергетики, яка спеціалізується на використанні ... Читати далі »

Вкладення: Картинка 1
Переглядів: 22 | Додав: yamnikovairina65 | Дата: 10.10.2018 | Коментарі (0)

Проблема енергозбереження тісно переплітається з проблемами енергетики, екології, технічного переозброєння та структурної перебудови всієї економіки. Важливість енергозбереження підтверджується статусом державної політики та державними органами в усіх високо розвинутих країнах (Японія, США, Франція, Німеччина, Велика Британія тощо). Майже всі розвинуті країни світу прийняли відповідні законодавчі акти та створили як загальнодержавні, так і регіональні органи з управління енергозбереженням. Про цю проблему говорять в усьому світі, а отже і ми вирішили провести годину спілкування.

10.10.2018 року  9ті класи провели інформаційно-просвітницьку годину на тему «Енергозбереження – шлях до сталого розвитку». Були запрошені учні Кам `ян ... Читати далі »

Переглядів: 29 | Додав: yamnikovairina65 | Дата: 10.10.2018 | Коментарі (0)

Учень 8-а класу Касьян Владислав потребує термінового лікування та дуже дорогої операції. Це життєво необхідно, адже хвороба прогресує дуже швидко. Парламент школи організував благодійну акцію на допомогу цій сім’ї. Відгукнулися, здається всі: і вчителі, і учні, і батьки, і співробітники школи. В результаті мамі Владислава було передано 18.204 грн. Окремо збирали гроші учні та батьки класу, де навчається Владислав. Дякуємо всім, хто не залишився осторонь та допоміг родині нашого учня в біді. Якщо у вас з’явиться ще можливість допомогти Касьяну Владиславу, гроші можна перерахувати на банківську картку його мами, Касьян Тетяни Миколаївни, Приватбанк, № 5167490194215118, телефон мами 096-609-96-29.

Давайте допоможемо дитині всі разом!

< ... Читати далі »
Вкладення: Картинка 1
Переглядів: 25 | Додав: popikelena44 | Дата: 10.10.2018 | Коментарі (0)

5 жовтня Всесвітній День вчителя співпав з Міжнародним днем усмішки. На честь такого подвійного свята парламент школи організував фотоквест «Поділися своєю усмішкою». Учням 8-11 класів було запропоновано за обмежений проміжок часу зібрати якомога більше фото з усміхненими вчителями. З кожним з вчителем класу зараховувалася лише одна фотографія. Наразі можемо оприлюднити результати:

8-А – 6 фото, 10-Б – 9 фото, 9-А – 13 фото, 8-Б – 17 фото, 9-В – 17 фото, 9-Б – 20 фото, 7-Г – 20 фото, 11-А – 28 фото. Переможцем фотоквесту став 10-А клас з результатом 37 фотографій. Вони отримали грамоту з підписами президента шкільного парламенту Клопот Єлизавети , директора школи в День дублера Ярової Ірини ... Читати далі »

Вкладення: Картинка 1
Переглядів: 33 | Додав: popikelena44 | Дата: 10.10.2018 | Коментарі (0)

Традиційно в першу неділю жовтня в Україні відзначають День працівника освіти. І вже також доброю традицією стало в нашій школі проведення Дня дублера у п’ятницю напередодні цього свята.

Щороку у цей день шкільний парламент дає змогу вчителям початкових класів трошки відпочити, адже саме члени учнівського самоврядування проводять уроки у 2-4 класах. Для малят така незвичайна форма навчання дуже цікава та весела, а старшокласники можуть поставити себе на місце педагога і побачити навчально-виховний процес з іншого боку. Як результат – користь та задоволення для всіх!

Також цього року вперше члени парламенту мали можливість приміряти на себе посади директора школи та його заступника. Такої честі були удостоєні учениці 11 класу Ярова Ірина та Штим Яна. Основним їхнім завданням був моніторинг навчального процесу, керованим юними вчителями-дублерами. Результатами перевірки була б задоволена найсуворіша комісія – діти сумлінно працювали, а дисципліна була ... Читати далі »

Переглядів: 23 | Додав: popikelena44 | Дата: 10.10.2018 | Коментарі (1)

1 2 3 ... 146 147 »