Головна » 2017 » Січень » 23

 Велична і свята, моя ти Україно,
лише тобі карати нас, судить
Нам берегти тебе, Соборну і єдину
І нам твою історію творить!

22 січня Україна відзначає День Соборності. Вітаємо всіх  зі знаменнійшою датою, святом нашої держави, з Днем Соборності України! 

У духовному й політичному житті кожного народу є визначні події й роки, які назавжди вписуються в його історію, вкарбовуються у свідомість народу, визначають характер буття, місце і роль  країни у світі. Історія нашого народу так само містить періоди, дати, події, які стали в його житті вирішальними й доленосними. Маємо пам’ятати героїчні сторінки нашої і ... Читати далі »

Вкладення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 66 | Додав: yamnikovairina65 | Дата: 23.01.2017 | Коментарі (0)

20 січня 2017 року на группі продовженного дня (вихователь Стрюкова Оксана Валеріївна), пройшов виховний захід до Дня Cоборності  України за темою: "Всім серцем любіть Україну свою!"

Метою якого було  розширити знання учнів про Україну, її волю, незалежність, єдність, соборність; формувати національну свідомість, належність до рідної землі, народу, мови, історії, визначити  духовну єдність поколінь; виховувати почуття патріотизму, відданості своїй Батьківщині, почуття любові до рідного краю.

Під час проведення  заходу діти виконували  пісні «Хай живе надія»,  «Мій рідний край», "Люба Україна!" Відбувся перегляд  відеофільму  «Соборність України». Вихованці групи продовженого дня  із задоволенням читали вірші про Україну, малювали малюнки за темою, та створили виставку &laq ... Читати далі »

Переглядів: 60 | Додав: Popikelen | Дата: 23.01.2017 | Коментарі (0)

20 січня 2017 року в 3 Б класні пройшла традиційна година спілкування до Дня Соборності України за темою: «Мій сонячний дім – це моя Україна». Мета: формувати уявлення про значення поняття «соборність держави», закріплювати знання про окремі сторінки історії України. Виховувати шанобливе ставлення до історії рідного народу, повагу до держави; поширювати словниковий запас, світогляд дітей; впроваджувати елементи естетичного виховання, розвивати вміння висловлювати свої думки. Навчати дітей критично мислити, порівнювати складні для їхнього віку поняття «єдність - відокремлення», «соборність - незалежність», «толерантність – наполегливість».  

... Читати далі »
Вкладення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 53 | Додав: Popikelen | Дата: 23.01.2017 | Коментарі (0)

Класна година «Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг» пройшла в 1 В класі. Під час години спілкування стартувала акція «Ланцюжок єднання». Таким чином, діти продемонстрували своє бажання, щоб вся Україна була єдина, велика, сильна та неподільна. У ході акції було створено вінок «Зігріймо Україну». Малюки із захопленням вирізали долоньки, висловлювали свої побажання Україні.  Першокласники присвятили Україні пісні, вірші. Година спілкування була спрямована на виховання у дітей патріотизму, поваги до історії українського народу, демократичних цінностей.

В День Соборності та Злуки
С Заходу на Схід
Всі візьмемося за руки,
Бо один ми рід.

Прес-служба 1-в класу

Переглядів: 62 | Додав: Popikelen | Дата: 23.01.2017 | Коментарі (0)

    19 січня благодійний фонд Володимира Дубинського "Доброта та допомога" привітав наших відмінників за підсумками першого семестру й найкращих спортсменів нашої школи та подарував квитки на каток від відкритим небом на площі Калнишевського. Як кажуть у народі, хто гарно працював, тому можна і відпочити. Сподіваємося, что учнів з високим рівнем навчальних досягнень на кінець року стане більше.

                                                                                          Прес-служба парламенту школи

Вкладення: Картинка 1
Переглядів: 46 | Додав: Popikelen | Дата: 23.01.2017 | Коментарі (0)

День Соборності – це визначна подія в нашій історії, яка знаменувала возз’єднання українських земель. Це свято символізує єднання українського народу. Ідея соборності продовжувала жити і стала ще одним кроком до здобуття Україною незалежності.

Акція "Живий ланцюг" як символ єдності східних і західних земель України та знак вшанування подій Першої української незалежності. В 1990 року відбулася одна з найбільших у Центральній та Східній Європі масових акцій -  від 500 тис. до 3 млн. українців узялися за руки та створили безперервний ланцюг від Києва до Львова. Так уперше з буловідзначено День Соборності, якийзгодом став державним святом.

... Читати далі »

Вкладення: Картинка 1
Переглядів: 68 | Додав: Popikelen | Дата: 23.01.2017 | Коментарі (0)