Головна » 2017 » Січень » 29

Президент ученического самоуправления посетил дискуссию, организованную представителями Европейского Союза в Украине, на тему: «Создаст ли ЕС рабочие места в городе?». Лозунгом данного собрания были слова: ЕС – выбор молодого поколения Украины. Данное мероприятие проходило в отеле «Schiller». Мы провели беседу с Сергеем Кривогузом(молодежный активист), Наталией Гордейчук (координатор центру европейской информации), Юлией Паливодой (депутат Каменского городского совета). Нам рассказали про ЕС и усиление сотрудничества молодежи в расширение европейского опыта и ценностей. Каждый из спикеров выступал 7 минут, за время которых поделился своим жизненным опытом, как он смог добиться успехов, через что ему пришлось пройти и с чем он столкнулся, давал советы и наставления, и рассказывал об проекте. После была дискуссия на которой все желающие могли задать вопрос любому из присутствующий. Все было познавательно, лаконично, организованно. Мы получили много опыта ... Читати далі »

Переглядів: 68 | Додав: matchenko99 | Дата: 29.01.2017 | Коментарі (0)

27 січня в нашому 4-Б класі була проведена єдина година спілкування на тему: «День пам’яті героїв Крут»

Зі слів нашого класного керівника Башкірової Клавдії Семенівни ми зрозуміли, що 29 січня – День пам’яті героїв Крут. У цей день 1918 року відбувся бій поблизу залізничної станції селища Крути між більшовицькою армією та загоном київських студентів і бійців вільного козацтва. Їх було лише 300, курсантів військової школи, студентів і гімназистів, які прийняли нерівний бій майже із 5-тисячною армією, рішуче відстоюючи право українського народу жити у власній державі. Цей бій тривав лише п’ять годин, будучи для кожного з них останнім. У полон було захоплено і ... Читати далі »

Переглядів: 107 | Додав: Трезуб | Дата: 29.01.2017 | Коментарі (0)

Учні підготували розповіді про історичні події, які відбувалися у ті далекі часи, коли наша держава боролася за свою незалежність. Всі уважно слухали, задавали питання, дискутували. Але учні були одностайними, що бій під Крутами, який відбувся 29 січня 1918 року між більшовицькою арміє (5 тисяч бійців) та загоном київських студентів і гімназистів (300 курсантів) – це подвиг українського народу, який відстоював своє право жити у власній державі. Цікавими були виступи учнів Павлюк Дар’ї, Козявіної Валерії, Полухіна Федора, Москальчука Кирила.

Підсумком класної години стало висловлювання «Це особливе свято покликано нагадати нам, що в якому куточку країни ми не меш ... Читати далі »

Переглядів: 76 | Додав: mariurivna1 | Дата: 29.01.2017 | Коментарі (0)

У бою під Крутами оборонці української державності призупинили наступ противника і здійснили організований відступ, руйнуючи за собою колії і мости. Переважна більшість студентів була без жодної військової підготовки, дві швидко сформовані сотні мали недостатньо боєприпасів та були погано озброєні: мали лише 16 кулеметів та саморобний бронепоїзд у вигляді артилерійської гармати на залізничній платформі. Російське радянське військо втратило боєздатність на чотири дні. Ця затримка ворога дала змогу українській делегації укласти Брест-Литовський мирний договір< ... Читати далі »

Переглядів: 141 | Додав: mariurivna1 | Дата: 29.01.2017 | Коментарі (0)

Цікаво та змістовно в 1-А, 1-Б класах пройшла класна година «Соборна мати - Україна, одна на всіх як оберіг» Діти прослухали повідомлення про День Соборності України, про розвиток нашої держави, прослухали легенди про Україну, взяли участь у патріотичній сторінці «Лише одна на світі Україна» з метою поглиблення знання дітей про історію виникнення свята Соборності України. Учні зрозуміли ,що сила нашої держави в єдності.

Пресс-служба 1-А,1-Б класів

Переглядів: 109 | Додав: om12047333 | Дата: 29.01.2017 | Коментарі (0)