Головна » 2017 » Березень » 09

9 березня особлива дата в нашій країні. В цей день Україна вшановує свого великого сина Тараса Григоровича Шевченка. Його обличчя знає кожен з нас ще змалечку й відчуває в ньому щось батьківське. Ми вчимося у Шевченка шанувати і любити рідну землю, рідний народ, рідну українську мову, рідних батьків.

Протягом тижня учні 2-В класу мали можливість не тільки повторити все, що знають про великого Кобзаря, а й дізнатися  багато нових фактів про життя та творчість.

Сьогодні іменем Т. Г. Шевченка названо міста і села, вулиці і площі, а пам”ятники побудовані не лише в Україні, а й далеко за її межами: в Молдові, Казахстані, Канаді, Франції, Америці. Йог ... Читати далі »

Вкладення: Картинка 1
Переглядів: 69 | Додав: olga43 | Дата: 09.03.2017 | Коментарі (0)

Прийшла весна, а разом з нею - велике свято для України і українців. 9 Березня - день народження Т.Г.Шевченка. Учні 7-В класу провели захід, присвячений творчості Т. Г. Шевченка «Шевченко – пророк українського народу». На святі були присутні учні з різних класів, вчителі та гості. Мета заходу – приєднатися до Всеукраїнської акції «Україна читає Шевченка». Виразне читання віршів, ознайомлення з мистецькою спадщиною поета, прослуховування пісень на слова великого митця – це неповний перелік проведеної роботи в рамках заходу. Не можна уявити землю без хліба, небо — без сонця, дощ – без краплин, а Україну - без Великого Кобзаря. Кожен народ має своїх геніїв. Такою людиною для україн ... Читати далі »

Вкладення: Картинка 1
Переглядів: 85 | Додав: ladyvolha | Дата: 09.03.2017 | Коментарі (2)

7 березня 2017 року в нашій школі був проведений бібліотечний урок «Тарас Шевченко в серцях українців» для учнів 5-В класу. Дівчата 7-В класу ознайомили молодших учнів з основними фактами біографії поета, а хлопці, Навроцький Богдан та Міла Сашко, представили дітям сценку «Тарас вивчає букви». Потім вчитель української мови Дудкіна В.В. розповіла школярам про найкращі твори відомого поета. А бібліотекар Кучинська А.М. запропонувала учням переглянути книжкову виставку «Шевченко у прозі, ліриці, живописі. Тиша бібліотечної зали, таємничість книг навіяли учням бажання прочитати деякі вірші Кобзаря. Ліричність, дитяча безпосередність і філософська мудрість злилися у цікаву композицію бібліотечного уроку.
Панус В.В.,вчитель української мови та літератури.
Вкладення: Картинка 1
Переглядів: 76 | Додав: vita | Дата: 09.03.2017 | Коментарі (0)