Головна » 2017 » Квітень » 09

У цьому семестрі наш 7-В клас вперше чергував у школі. Чергування учнів організовувалося для зміцнення дисципліни дітей, їх відповідальності та небайдужості до навчального процесу. Учні нашого класу стали прикладом дисциплінованості. Кожен з нас мав можливість спробувати себе на різних постах. Наприклад, я випробувала свої сили у їдальні, це було дуже незвично та корисно, ми втомилися ,але набралися життєвого досвіду: навчилися гарно прибирати у їдальні, спілкуватися з молодшими школярами, давати практичні поради для тих хто бажає активно відпочивати на перерві, ми рекомендували кисневий відпочинок на свіжому повітрі. Деяким учням важко було чергувати на молодший школі, тому що маленькі учні дуже-дуже активні на перервах, ми вигадували різноманітні рухливі і ... Читати далі »

Вкладення: Картинка 1
Переглядів: 56 | Додав: ladyvolha | Дата: 09.04.2017 | Коментарі (0)

На території школи учні 7-В класу вирішили прибрати клумби, газони, спортивний майданчик. А також посадили фруктові та декоративні дерева. Нас спонукала дружна, тепла, раптова весна. Ясне сонечко пригріло землю, зазеленіла перша трава… Природа пробуджується, оновлюється. Всім хочеться тепла, весняної радості, чистоти. Працювати на свіжому повітрі весело і радісно, бо знаємо, що незабаром розквітнуть квіти і будуть звеселяти шкільне подвір’я від весни до пізньої осені. Учні нашої школи доглядають за територією, квітами, деревами, кущами. Кожен клас має свою ділянку, на якій учні засаджують квіти, обкопують кущі і дерева, а протягом літа поливають клумби, знищують бур’яни, просапують газони. Робота не складна, але приносить задоволення не ли ... Читати далі »

Вкладення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 37 | Додав: ladyvolha | Дата: 09.04.2017 | Коментарі (0)

5 квітня відбувся захист проекту 5-Г класу за темою «Я-ми-родина-Україна». Метою проекту було розширення уявлення дітей про родинні традиції, обов‘язки в сім‘ї; розвивати творчі здібності учнів, почуття прекрасного; виховувати  відповідальність за свою родину, за своїх близьких. Учні малювали свої генеалогічні древа, створювали сімейні герби, досліджували історію походження власних прізвищ та сімейних реліквій. Також окремою групою учнів був розроблений буклет «Звід сімейних правил» та генеалогічне древо класу. На заході були присутні учні 5-Б класу разом з класним керівником Рузін Оленою Олександрівною, педагог- організатор Попік Олена Миколаївна та вчитель музичного мистецтва Іванова Вікторія Гарріївна. Разом з гост ... Читати далі »

Переглядів: 106 | Додав: ladyvolha | Дата: 09.04.2017 | Коментарі (0)

На весенних каникулах 30 марта наш дружный 5-Г класс отправился в ТРК «ЦУМ» на просмотр мультфильма «Бэби-Босс». Это история одной семьи, в которой появляется еще один ребенок, а для главного героя – младший брат. Мультфильм рассказывает о семейных взаимоотношениях, учит взаимовыручке и семейной сплоченности. Динамичный сюжет плюс юмор - оставили незабываемое впечатление от просмотра. Чтобы этот день стал еще более запоминающимся, мы отправились прыгать на батуте. Оказывается, сам процесс взлета и падения способствует активной выработке «гормона счастья» эндорфина, что вызывает у человека ощущение радости и эмоционального подъема.

Пресс-служба 5-Г класса


... Читати далі »

Переглядів: 44 | Додав: ladyvolha | Дата: 09.04.2017 | Коментарі (0)

«Заинтриговали!»- так решил наш класс, после прочтения положительных отзывов о поездке на кондитерскую фабрику «АВК». 7 апреля мы посетили это место, наполненное сладостями. Экскурсоводы провели нас по двум цехам, в которых изготавливаются всеми любимые конфеты. Дети с интересом наблюдали за производством вкусняшек и с большой радостью дегустировали сладости, изготовленные на их глазах. О таком обеде можно только мечтать- огромное количество конфет, которые можно кушать в неограниченном количестве!

Запаслись энергией, теперь можно ее и израсходовать! Поэтому после «сладкой» экскурсии мы отправились на конеферму. Здесь нам рассказали о породах лошадей, родословной каждой лошади, их режиме дня. После чего детям ... Читати далі »

Переглядів: 46 | Додав: maksimpas04 | Дата: 09.04.2017 | Коментарі (0)

Поява перших квітів переконливо свідчить про прихід весни, тепла, нових сподівань та здійснення нових задумів. Життя починає вирувати і вабити людей на природу, до лісу. Та найбільше манять до себе оті маленькі яскраві перші весняні квіти -первоцвіти. Первоцвітами називають низку видів дикорослих рослин, що квітнуть наприкінці зими та на початку весни: підсніжники, проліски, сон-трава, крокуси (шафрани). Всі ці рослини знаходяться на межі зникнення і занесені до Червоної книги України, тобто за жодних обставин збір їх в природі та торгівля ними заборонені й повинні каратись законом.

Щовесни на території України і у нас на Дніпропетровщині надзвичайно великих обсягів набуває торгівля первоцвітами. Важливо розуміти, що всі ці рослини охороняються ... Читати далі »

Вкладення: Картинка 1
Переглядів: 56 | Додав: maksimpas04 | Дата: 09.04.2017 | Коментарі (0)

7 апреля мы и еще 190 стран мира отмечают Всемирный День Здоровья. Традиционным этот праздник стал с 1950 года, поскольку именно в этот день, 7 апреля 1948 года была создана ВОЗ – Всемирная Организация Здравоохранения, появление которой и послужило толчком к ежегодному празднованию этого дня. Весь наш активный 6-Б класс, в рамках Дня Здоровья провел удивительный «Class Workout», в котором наши спортивные команды представили свои названия, крутые девизы команд и разыграли сценки о здоровом образе жизни. Затем, под звуки зажигательной музыки ребята представили свои яркие варианты физкультминуток, которые отличались динамичностью, хорошей спортивной подготовкой и пластичностью движений. Проведение такого подвижного классного часа, безусловно, открывает и развивает ... Читати далі »
Переглядів: 38 | Додав: rimma2453 | Дата: 09.04.2017 | Коментарі (0)

  Уже традиционным стало проведение праздника весны, красоты и творчества в г.Днепропетровске "Весенняя феерия" при поддержке  Международного центра развития творчества и талантов «Звезды XXI века» и  Днепропетровской областной ассоциации баянистов, аккордеонистов и вокалистов Всеукраинского национального музыкального союза Украины,

В IV Международном фестивале – конкурсе «Весенняя феерия» принимала участие и ученица 2-В класса Максименко София.

Мы всей души поздравляем Софию с  1 местом в номинации "Соло"  и 2 местом в номинации "Дует"! Желаем новых побед, творческого вдохновения! Пусть твоя музыка дарит людям радость и мечту, улыбку сердца и добро ... Читати далі »

Вкладення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 65 | Додав: olga43 | Дата: 09.04.2017 | Коментарі (0)

Наш 2-В класс от всей души поздравляет Кукленко Камиллу и весь танцевальный  коллектив "Территория движения" (руководитель Ирина Паталашка) с занятым 1 местом на фестивале B&B Danc Festival (г.Кривой Рог).

В этом коллективе также танцуют Ратанчук Ростислава (2-А класс),  Сыссоева Мария (2-Б класс) и Нивчик Антон (2-Г класс).

Желаем нашей однокласснице и всему коллективу творческих успехов и новых побед!

Пресс-служба 2-В класса

 

Вкладення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 60 | Додав: olga43 | Дата: 09.04.2017 | Коментарі (1)