Головна » 2017 » Квітень » 10
До акції «Посади дерево» долучились учні 5В класу. У нас вийшов справжній квест. За один урок трудового навчання наша команда встигла підготувати місце, викопати, принести та посадити 5 кущів білого бузку.

Михайло Бутилін, як досвідчений помічник на дачі, викопав гарні ями. Яна Володимирівна з Михайлом Ладохіним та Марком Яковенко відправились за кущами бузку до будинку, біля якого, за домовленістю з під’їздними бабусями, викопали кущі та принесли до шкільного подвір’я.

Сяяло сонечко, земля була пухка і наші кущі отримали нове місце для можливості рости та квітнути. Хлопці тендітно тримали молоденькі гілочки, щедро поливали зі словами: «Хай ростуть, будемо чекати на білий бузок!» ... Читати далі »
Переглядів: 80 | Додав: TheAmnister | Дата: 10.04.2017 | Коментарі (0)

Весна для многих любимое время года. Оживает природа, становится намного теплее, распускаются первые цветы… С наступлением тепла все природа оживает. На парламенте актив нашей школы решили высадить деревья возле школы. Все классы, начиная с малышей и заканчивая выпускниками, дружно поддержали эту идею. Десант по высадке деревьев начался в среду. Все школьники, вооружившись лопатами, ведрами, граблями вышли на участки. Мы, одиннадцатиклассники, работали вместе с учениками 5-в класса. Они принесли саженцы черемухи, и мы все вместе вышли на школьный двор. Наши парни копали ямы для будущих деревьев, носили воду, а пятиклашки «контролировали» работу… Очень забавно было наблюдать, как девочки пятого класса пытались учить нас - выпускников ... Читати далі »

Переглядів: 46 | Додав: Popikelen | Дата: 10.04.2017 | Коментарі (0)