Головна » 2017 » Квітень » 12

У квітні учні 6-А класу взяли участь в соціальному проекті «Посади дерево». Однією великою родиною і учні, і батьки нашого класу залюбки працювали на пришкільній території, висаджуючи дерева, ошляхетнюючи подвір’я нашого навчального закладу. Батьки допомогли відтворити український колорит. Це і тинок, сплетений з лози, чарівна клумба-корзина, в якій висаджено багатолітні квіти.

Запрошуємо всіх поглянути на нашу незвичайну галявину.

Прес-служба 6-А класу

Вкладення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 45 | Додав: Mirochka_91 | Дата: 12.04.2017 | Коментарі (0)

Мы посетили интересное мероприятие 7-А класса, посвященное Дню космонавтики.  Это проект, познавательный, увлекательный, рассказывающий историю первого полета человека в космос. Аудитория напоминала космическое пространство. Ученики 7-А класса представили хронику первого полета. Познавательная презентация сопровождалась видеороликами, а космо-викторина помогла лучше воспринять новый материал. В «Научной» рекреации дети 7-А класса продемонстрировали выставку и фильм на тему космоса, а также предложили селфи в космическом корабле «Восход». Такие мероприятия полезны для нас, поскольку расширяют кругозор, формируют познавательный интерес, и  демонстрируют разные формы защиты школьных проектов.

 Мы очень благодарны 7-А классу и  их классному руководителю Ямниковой Ирине Валерьевне за интересный проект.

Корреспонденты 7-В класса

Переглядів: 34 | Додав: Fluffy^^ | Дата: 12.04.2017 | Коментарі (1)

Учні сьомих класів приєдналися до міської акції «Великодній Благовіст», яка проходила під девізом: «Боже, солдата, бережи!».  Щоб привітати воїнів АТО з Великоднем, учні підготували  традиційні обереги: писанки, видуванки, круп’янки, а також написали привітальні листівки та листи захисникам України. Солодкі подарунки, цукерки, печиво і паски - це приємне доповнення до Великодневої  добродійної акції. Ми, учні школи, щиро вдячні воїнам, які захищають кордони нашої держави:

Поки є Ви, захисники кордонів України,

То жоден ворог нас не подола.ї

Бо ще не вмерла України слава,

І вічно житиме вона!

Гончарова Анна, 7-В клас

Переглядів: 38 | Додав: Fluffy^^ | Дата: 12.04.2017 | Коментарі (0)

Учні 7-В класу стали учасниками корисної акції «Збережи дерево». Ми зібрали макулатуру, акуратно запакували, зважили і здали представникам шкільного парламенту. Це була хороша нагода зробити дві корисні справи: перед Великоднем переглянути книжкову шафу, письмовий стіл і прибрати непотрібний папір, а також зберегти живі дерева. 72% дітей нашого класу активно підключилися до збору макулатури і принесли певну кількість сировини. Ми зібрали 82 кілограми макулатури. Отже, зможемо зберегти одне дерево. До речі, українці завжди з повагою відносилися до дерев. І в культурі українського народу використовували зображення Дерева Життя -  це найпоширеніша і найдавніша прикраса українського рушника, чудова квітка: її верхня частина – то сфера богів, нижче – життя людей, а внизу – коріння, першооснова і початок цілого світу. Його вишивали на рушниках, маніжках, прикрашали рядна. Наші пращури поклонялися деревам, бо вважали їх ключем до великої скарбниці таємниц ... Читати далі »

Переглядів: 52 | Додав: Fluffy^^ | Дата: 12.04.2017 | Коментарі (0)

Стартувала щорічна екологічна акція «Посади дерево», мета якої – привернути увагу до питань дбайливого ставлення до навколишнього середовища, збереження та примноження скарбів природної спадщини.

Щороку учні 8-А класу активно беруть участь у заходах, спрямованих на облаштування зелених зон біля школи,висадження дерев,кущів та квітів. Зараз вже квітнуть дерева, які діти висадили в минулі роки.

У рамках цьогорічної екологічної акції учні висадили ще 11 кущів та 5 дерев на території своєї пришкільної ділянки. Проведена акція долучає кожного учня до порятунку природи і особистого внеску в її розвиток.

Прес-служба 8-А класу.

Вкладення: Картинка 1
Переглядів: 33 | Додав: Mirochka_91 | Дата: 12.04.2017 | Коментарі (0)

09.04.2017 року учні 4-Г класу взяли активну участь в занятті з оздоровчої фізичної культури, яке проводилось в школі в рамках програми міського голови « Рух заради здоров’я». Разом з дорослими ми бігали, стрибали, виконували спортивні вправи. Звичайно , втомились, але були задоволені тим, що від дорослих не відставали. Було дуже весело !

     А ще в цей день разом з батьками посадили 12 кущів бузку на своїй ділянці біля школи. Це вже друга наша акція «Посади дерево». Ми впевнені, що молоді саджанці обов’язково порадують нас і мешканців мікрорайону своїм цвітом. А ще ми мріємо, щоб кожний житель лівого берега біля свого пі ... Читати далі »

Вкладення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 55 | Додав: IgorViktorovich | Дата: 12.04.2017 | Коментарі (0)