Головна » 2017 » Квітень » 17

11 квітня в кабінеті образотворчого мистецтва зібрались учні 5В класу для захисту проекту «Творча родина – талановита Україна». Великодні дзвони сповістили про початок. Діти були святково вдягнені в вишивані сорочки та привітали гостей віршами про Великдень.

На майстер – класі «Великодні прикраси» учні багато дізналися про символи свята – рушник, свічка, ікона, пасхальне яйце, зелені гілочки; про особливості розпису писанок, мальованок; про техніки прикрашання, символіку зображень на яйцях, рушниках до Великодня.

Родзинкою свята був виступ Жигаренко Надії, яка заграла на справжній бандурі мелодію «Цвіте терен..» Однокласники та учні 5Г класу плескали в долоні, вражені звуками національного ... Читати далі »

Переглядів: 92 | Додав: TheAmnister | Дата: 17.04.2017 | Коментарі (0)

Студія образотворчого мистецтва «Дивосвіт», керівник Самохвалова Яна Володимирівна,створили надзвичайно яскравих, веселих та різноманітних Великодніх Кроликів. Вони виконані крейдочками, акварельними фарбами та гелевими ручками. За конструкцією вони схожі, але у кожного свій характер, настрій та святкові атрибути. Кожен малюнок – це майстерність та фантазія юних художників. На фото ви побачили малюнки та їх авторів, це - Пензай Анжеліка, Ткаченко Олег, Попова Кіра, Лавренова Марія, Прохоренко Софія, Гергель Роман, а також, Комарь Микита, Антощук Іванна, Данільченко Аріна, Труфанов Ярослав, Бошель Іван, Геймур Ярослава, Мяконьких Тая, Коваленко Женя та інш. Кролики на малюнках вже завітали до родин художників та чекають на Великодні свя ... Читати далі »

Переглядів: 95 | Додав: TheAmnister | Дата: 17.04.2017 | Коментарі (0)

Тиждень довкілля в СЗШ №44 завершився підведенням підсумків шкільного конкурсу малюнків – плакатів «Якщо не ми, то хто?»

Цікавий плакат за технікою виконання створили учні 5А та 5В класу «Живи в гармонії з природою». Васильєв Владислав, Крупій Анастасія та Олесенко Катерина використали різні техніки образотворчого мистецтва для свого плакату. Шрифт та зображення намалювали крейдочками та акварельною фарбою, в техниці «торцювання» зробили траву та зелень, квіти виконали в техниці «квілінг», а метелики в техниці «орігамі» - вийшло яскраво! Цей плакат став переможцем та був надісланий до міського етапу конкурсу.

Пресслужба 5В класу

Переглядів: 76 | Додав: TheAmnister | Дата: 17.04.2017 | Коментарі (0)