Головна » 2017 » Травень » 01

28.04.2017 р. відбувся другий етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"). Метою гри "Сокіл" є виховання юних патріотів України на основі національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя, духовно багатої та фізично розвиненої особистості. Захід проходив на базі школи міліції в Кам'янському. Організація гри була поставлена на високому професійному рівні. Команди Кам'янського козацьких куренів взяли участь у всіх змаганнях гри. Учасники команд демонстрували свою спортивну та інтелектуальну майстерність у таких етапах: стрільба, стройова підготовка + творчий конкурс, військова смуга перешкод, туристична смуга перешкод, перетягуванн ... Читати далі »

Переглядів: 110 | Додав: KatrineC | Дата: 01.05.2017 | Коментарі (0)

Ось вже протягом кількох років у нашій школі, в рамках місячника екологічного виховання та пропаганди здорового способу життя, традиційно проводиться щорічний конкурс з танцювально-спортивної аеробіки для учнів старшої школи 7-11 класів. Це воістину видовищне свято спорту, краси, грації і здоров'я. До цього заходу всі готуються ретельно. Під час підготовки, в коридорах школи можна було побачити команди, які репетирують постановки своїх виступів. Дві вікові категорії учасників 7-8 класи, 9-11 класи оцінювала суддівська колегія за такими критеріями: артистизм, синхронність, оригінальність, техніка і складність виконання танцю. Кожна з команд показала високий і гідний рівень виконання своєї композиції. Наші зусилля не пройшли дарма. Ми, дівчата 9-Б класу, ... Читати далі »

Переглядів: 77 | Додав: KatrineC | Дата: 01.05.2017 | Коментарі (0)

 28 квітня на основному полі стадіону «Перемога» в Кам'янському пройшов перший етап обласного турніру «UNICEF Football Cup». В турнірі зіграли 10 шкіл міста у віковій категорії 2005-2006 р. н. Формат проведення - 9х9 на половину поля. Обов'язковою вимогою була наявність на полі трьох дівчат у кожній команді. Дівчата не підвели, забиваючи голи не тільки по ходу матчів, але і в серії пенальті.

Ми вітаємо збірну команду нашої школи, яка посіла 1 місце, зігравши три гри (1 матч – 3:0; 2 матч – 3:0; 3 матч – 4:3 по пенальті). Всі футболісти десяти шкільних команд були нагороджені грамотами, індивідуальними призами та футбольними м'ячами від організаторів турніру. Наші спортсмени отримали право зіг ... Читати далі »

Переглядів: 67 | Додав: KatrineC | Дата: 01.05.2017 | Коментарі (0)