Головна » 2017 » Травень » 22

  22  травня учні нашої школи Божкевич Єгор (2-В клас) та Дерев'янко Ілля (3-В клас) були запрошені на нагородження до Дніпропетровського обласного центру науково – технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді (м.Дніпро). Хлопці брали участь у конкурсі з інформаційних технологій "Капітошка". 

Конкурс був проведений у вигляді гри-подорожі до країни “Інформатики”. Школярі змагалися у номінаціях “Комп’ютерна презентація та анімація”, “Клавіатурний тренажер”, “Логічні ігри”,“Комп’ютерна графіка” та “Текстовий редактор”.

Всього  у  конкурсі взяли у ... Читати далі »

Вкладення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 109 | Додав: olga43 | Дата: 22.05.2017 | Коментарі (2)

Із далекого минулого прийшло до нас рукоділля – рук діло – шиття, плетіння, в’язання, вишивання, різьблення, ткацтво. І виникло воно з любові до рідної землі і батьківської оселі, зі спілкування з навколишнім світом та потреби не стільки бачити красу, а й творити її власними руками. Вишивання як вид мистецтва існує з незапам’ятних часів. Про вишивку згадується в Біблії та “Іліаді” Гомера. Нею, за свідченням Геродота, був прикрашений одяг скіфів. Арабський мандрівник Х століття у своїх розповідях свідчить, що руси теж носили вишитий одяг. Зараз – особливий час. Ми звертаємося до джерел народної творчості, до народних традицій. І як радісно усвідомлювати, що вони сьогодні оновлюються, оживають, і, мабуть, чим більше ми будемо їх знати, тим життя наше буде радіснішим, духовно ... Читати далі »

Переглядів: 82 | Додав: Shuyan | Дата: 22.05.2017 | Коментарі (0)

18 мая в 18.00. у кинотеатра "Мир" ажиотаж и суета. Неудивительно, ведь сегодня отчётный концерт танцевального коллектива «Gold Stars», в состав которого входят ученицы 9-А класса Яровая Ирина, Санивская Вероника и Емец Лера. Естественно, на пороге концертного зала ребята из нашего класса в предвкушении чего-то интересного, необычного, фееричного! Ну, и, конечно, в качестве поддержки наших талантливых звёздочек. Танцевальному коллективу исполнилось 15 лет, вся концертная программа была на высоком уровне. Название «Gold Stars» говорит само за себя – «Золотые звезды» дали жару! Что, кроме самих танцев, понравилось мне: близняшки, которые жонглировали булавами в огромном количестве. Иногда они даже перебрасывали их друг другу, и на сце ... Читати далі »

Переглядів: 113 | Додав: Shuyan | Дата: 22.05.2017 | Коментарі (0)

В Днепропетровске ежегодно проводится областной конкурс творчества юных журналистов «Юнтелепрес». Газета нашей школы «Витамин – 44» приняла участие в этом конкурсе и заняла почетное первое место в номинации «Газета». На встрече мы пообщались с журналистами, преподавателями со всей области и их учениками. Это была теплая и светлая встреча друзей, связанных одним делом. Мы просматривали работы победителей в номинации «Фоторепортаж» и «Телерепортаж». Девизом телерепортажа, занявшего первое место, была фраза: «Легко ли быть молодым». Под его впечатлением я написала стихотворение.
Легко ли быть нам молодыми?
Смеяться, верить и творить…
И никогда не быть чужими
Надеяться, всегда любить?
Легко ль, мой друг, быть безмятежным?
Легко ль уверенными быть,
Что жизнь не будет уже прежней.
Мгновенья уж не повторить…
Мы все бежим дорогой длинной
Встречая множество преград.
Но жизнь… Она так тороплива
И время не вернуть ... Читати далі »
Переглядів: 77 | Додав: DianaG | Дата: 22.05.2017 | Коментарі (0)