Головна » 2017 » Листопад » 17

12 листопада шкільна команда гравців у «Що?Де?Коли?» у складі Ціоми Данііла, Чумак Юлії, Горбаня Максима та Прощіна Вадима відвідали місто Дніпро, щоб зіграти турніри зі «Своєї Гри» та «Ерудит-квартету».

Команди-суперники були рівнем сильніші за нас, однак це не стало перешкодою ні для одного з гравців нашої школи. Питання були надзвичайно різних напрямків та рівнів складності, та це лише розпалювало наше бажання грати – не так часто, як хотілося б ми граємо на рівні області, а не міста.

На жаль, у «Своїй грі» ніхто не зайняв призові місця, однак уся наша команда зайняла ІІІ місце у молодіжному чемпіонаті з «Ерудит-квартету».

Ми прожили цей день не даремно, бо змогли по ... Читати далі »

Переглядів: 79 | Додав: Shuyan | Дата: 17.11.2017 | Коментарі (0)

16 листопада в групі продовженого дня других класів відбулася виховна година за проектом «Країна,в якій ти живеш».Під час заняття діти познайомилися з поняттям: «Конвенція про права дитини», «право», «обов’язок», через знайомство з правами та обов’язками дитини, вчилися застосовувати їх у повсякденному житті. Під час гри усвідомлювали, що без прав немає обов’язків, а обов’язків без прав. Вихованці називали свої права та аналізували вчинки інших в ситуативних задачах. Готовність слухати співрозмовника та вести діалог, признавати різні точки зору та висловлювати, аргументировати свою думку перевірили в завданні «Збери пазли».

Переглядів: 77 | Додав: gjhnjc44 | Дата: 17.11.2017 | Коментарі (0)