Головна » 2017 » Листопад » 27

"Вихователь, який мріє, надихає, змінює": Під таким девізом 22 листопада 2017 року в комунальному закладі «Середня загальноосвітня школа № 44» Кам’янської міської ради пройшов міський семінар-практикум для вихователів груп продовженого дня на тему «Проектна діяльність в ГПД як основа соціалізації особистості». Відкрила семінар методист методичного кабінету при департаменті з гуманітарних питань Коваленко Тетяна Олександрівна. У семінарі взяли участь керівник міського методичного об’єднання вчителів початкових класів, заступник директора з навчально-виховної роботи гімназії № 39 Одинцова Галина Володимирівна, керівник міського методичного об’єднання вихователів ГПД, вчитель початкових класів гімназії № 39 Кутах Людмила Іванівна.

... Читати далі »
Переглядів: 83 | Додав: ape-ss | Дата: 27.11.2017 | Коментарі (0)

Слово «незабудка» - українське слово і підходить від виразу «не забудь»

Під час класної години влаштування пам’яті жертв Голодомору діти 2-В класу майстрували паперові незабудки. Ця квітка нагадала дітям, що ми не маємо права забути мільйонів жертв Голодомору.

Діти розпочали акцію «Запали свічку пам’яті», яка єднає всіх людей світу в пам’ять жертв Голодомору. Закінчилась ця акція в суботу у учнів вдома. Батьки разом з дітьми на підвіконні запалили свічку пам’яті. Нехай у душах дітей і дорослих залишається цей маленький вогник свічки, як спомин про тих, кого сьогодні немає серед нас, які померли страшною смертю. Дай, Боже, щоб це ніколи більше не повторилось!

Переглядів: 70 | Додав: IgorViktorovich | Дата: 27.11.2017 | Коментарі (0)

24 листопада у школі пройшли виховні години до дня пам’яті жертв голодомору. Ми учні 5-Г класу, запаливши свічку у хвилину мовчання, теж вшанували пам’ять всіх тих, хто загинув під час тих страшнихподій. Разом с класним керівником ми переглянули документальний фільм, у якому були зняті розповіді людей про ті жахливі роки голодомору в Україні. Ми намагались зрозуміти душевний стан авторів творів про голодомор. Розповідь героїв фільму викликали в нас дуже щирі співчуття до долі людей, які жили в ті тяжкі часи. Аналізуючи все побачене та почуте, зробили висновок, що всі ми повинні зберігати в пам'яті історію рідного народу. Цінувати кожен день нашого життя, всі ті блага, які у нас є та берегти мир на землі.

... Читати далі »

Переглядів: 79 | Додав: IgorViktorovich | Дата: 27.11.2017 | Коментарі (0)

22 листопада в нашій школі проходив міський семінар з ГПД. Гостям були представлені різні форми і методи роботи, спрямовані на всебічний розвиток учнів молодшої школи в групах продовженого дня. Спортивно-масові заходи - це одна із складових в цьому процесі. У плавальному басейні нашої школи на радість малюкам і глядачам було проведено «Свято Нептуна» з веселими естафетами, з яскравими танцювальними номерами.Ми учениці 5-Г класу теж виступили, продемонструвавши дуже красиву композицію з різнокольоровими полотнами, які символізували кольори олімпійських кілець. Ми дуже переживали, але у нас все вийшло і всі залишилися задоволені. Ще в минулому році ми самі були учнями молодшої школи і дуже раді, що тепер маємо можливість показувати свою творчість н ... Читати далі »

Переглядів: 87 | Додав: IgorViktorovich | Дата: 27.11.2017 | Коментарі (0)

Голодомор 1932 – 1933 рр. став для українців найбільшою трагедією і найтяжчим злочином проти цілого народу.

Мільйони померлих голодною смертю, висланих і розчавлених більшовицькою владою дивляться з минулого в сьогодення: „Будьте пильними! Пам’ятайте про наші гіркі уроки!”

Не буває чужого горя і чужої біди. Живемо ми на одній землі, під одним небом і під одним сонцем.

Ми чесно і гласно почитаємо цю трагічно-смертну історію українського народу, спробували визначити міру вини тодішнього керівництва країни, керівництва республіки в цілому і кожного зокрема. Цього вимагає правда історії, наш час. Лише з урахуванням минулого, в тому числі і тих драматичних подій, що дав нам 1933 рік, ми можемо йти в майбутнє.

< ... Читати далі »
Вкладення: Картинка 1
Переглядів: 58 | Додав: lagno | Дата: 27.11.2017 | Коментарі (0)