Головна » 2017 » Грудень » 01
30.11.2017 на ГПД 3 – 4 класів було проведено виховний захід «Сторінками улюблених казок». Відбулася вікторина, на якій діти дізналися, що казки бувають народні і літературні, із задоволенням відповідали на запитання, відгадували свої улюблені казки, їх авторів,з якої країни автор казки. До нас на свято завітали наші шефи – учні 8 –В класу, які показали інсценівку української народної казки «Лисиця й журавель». Також були виконані учнями ГПД запальні , веселі українські пісні . Всі учасники вікторини отримали призи за гарні відповіді та веселий настрій.
Вихованці групи продовженого дня
Переглядів: 61 | Додав: Oksana | Дата: 01.12.2017 | Коментарі (0)

Найбільше зло для нашої країни - сміттєві полігони. Це коли на квадратних гектарах родючої української землі створюють грандіозне за розмірами сміттєзвалища, куди звозять абсолютно все, що тільки можна викинути. 

10 мільйонів тон екологічно небезпечного непотребу щорічно осідає на кількох тисячах звалищ. За словами екологів, в Україні тільки офіційні звалища займають близько 43 тисяч гектарів. І з кожним днем ця площа збільшується.

Показник утворення твердих побутових відходів на людину в день дорівнює 1 кг, що створює приблизно 400 кг відходів за рік. Сім’я із 4 чоловік виробляє приблизно 1600 кг відходів за рік. Та з них близько 40% сміття складають цінні вторинні ресурси - скло, полімери та папір.
Учні 9-А класу з метою пі ... Читати далі »

Переглядів: 118 | Додав: IgorViktorovich | Дата: 01.12.2017 | Коментарі (0)