Головна » 2017 » Грудень » 06

В житті сучасної людини інформація займає важливе місце. Інформація навколо нас, ми увесь час здійснюємо інформаційнф процеси. Але не завжди ми знаємо, як захистити інформацію, особливо в мережі Інтернет. 30 листопада учні 6-Г класу у рамках проекта класу "Багатолікий Інтернет" провели акцію "Учень-учню" до Міжнародного дня захисту інформації. Учням 5-х класів  розповіли, що цей день відзначається 30 листопада, починаючи з 1988 року. Цей рік не випадково став родоначальником свята, саме в цей рік була зафіксована перша масова епідемія хробака, що одержав назву за ім’ям свого творця - Морріса. День захисту інформації був створений для підвищення обізнаності та пропаганди найкращих практик комп& ... Читати далі »

Вкладення: Картинка 1
Переглядів: 53 | Додав: Вольха | Дата: 06.12.2017 | Коментарі (0)

6 грудня- День Збройних сил України. І вже стало традицією вітати у цей день не тільки військових, а й усіх чоловіків, хлопчиків. Адже на випадок війни стати на захист своєї землі, своїх рідних повинен кожен справжній чоловік.
Та на жаль, коли ніхто і подумати не міг, до нас в Україну прийшла страшна війна. Тисячі українців покинули всі свої справи, відмовились від затишку і сімейного тепла та пішли боронити рідну землю. Серед таких героїв був батько учня 2-б класу Какалюк Олександр, який у числі тих, хто загинув у зоні АТО в перший рік російсько-української війни.
В групі продовженого дня других класів теж відбулася виховна година «Є така професія- Батьківщину захищати». Влада Гвоздєва розповіла про свого рідного брата Мостику Руслана, який два роки захищав м.Рубіжне Луганської області. Кириленко Максим, Твердохліб Роман, Казюта Олег розповіли про своїх татусів, які теж захищають нас, працюючи в поліції і пожежній охороні.
Всі діти малювали портрети свої батьків, ... Читати далі »
Переглядів: 48 | Додав: gjhnjc44 | Дата: 06.12.2017 | Коментарі (0)