Головна » 2017 » Грудень » 07

7 грудня вихованці групи продовженого дня 2 –х класів на клубній годині «Про дружбу» в рамках проекту вчилися доброзичливості, прагнули розуміти один одного, ділити радості та печалі.

Cпочатку школярам запропонували «Мозковий штурм», з усвідомленням поняттям «дружба». Учні переглянули з зупинками повчальну казку «Дружба», розмірковували, очікували як далі розгорнуться події. Працювали з комп’ютером під час гри «Справжній друг», де необхідно було вибрати ознаки друзів. Далі підбирали на дошці характерні слова – ознаки для хлопчиків та дівчаток. На «Дереві дружби» намалювали листочки з побажаннями до учнів других класів. В кінці заняття пройшли через «Рушнич ... Читати далі »

Переглядів: 77 | Додав: emironova046 | Дата: 07.12.2017 | Коментарі (0)

1 декабря – первый день зимы, а в нашем классе по традиции был сезонный праздник, на котором мы поздравляли осенних именинников.

Это развлечение оформили и сделали незабываемым наши одноклассницы: две Ярославы, София, Алёна, Вероника и Ксения. Девочки сами создали увлекательный сценарий. Ярослава Зыгалова познакомила ребят со значением каждого имени. Для осенних именинников они устроили забавные игры, интеллектуальные конкурсы, весёлые загадки. Особенно понравилась игра «Угадай по голосу».

Родителям огромное спасибо, что купили продукты для нас на «сладкий стол», а всё остальное мы делали САМИ. Очень приятным было угощение от Влада Мачутского, Никиты Каряки, Егора Бычека. Ребята готовили чаепитие: заварили сладки ... Читати далі »

Переглядів: 67 | Додав: emironova046 | Дата: 07.12.2017 | Коментарі (1)

В групі продовженого дня других класів діти почали працювати за проектом «Добре в світі тому жити, хто вміє добре так дружити».

Мета проекту: формувати у школярів найвищі людські цінності, ввічливість, милосердя, чуйність, любов і повагу до товаришів, до рідних, до ближнього.

5 грудня тема заняття була :«Я-сонечко. Кого я зігріваю?». Вихованці малювали маленькі сонечка і дарували хто своїй подрузі і другу, хто вчительці, хто поніс додому мамі. На промінчиках писали побажання. Тому що у ДРУЖБІ – велика сила! А особливо, коли ця ДРУЖБА – СОНЯЧНА! От і подружилися всі в групі із СОНЕЧКОМ. Воно нас зігріває, воно нас звеселяє, воно нас мирить і підтримує.

Учні отримали завдання скласти цікаві к ... Читати далі »

Переглядів: 54 | Додав: gjhnjc44 | Дата: 07.12.2017 | Коментарі (0)