Головна » 2017 » Грудень » 08

29 листопада учні 7-Г побували на екскурсії в СЗШ №20, де відвідали музей Ол. Стовби.  Нам дуже цікаво було слухати екскурсоводів, учнів 8-ого класу цієї школи. Вони розповіли нам про дитинство й шкільні роки Олександра, його захоплення поезією, роки навчання в Київському вищому  командному училищі ім. Фрунзе.

А потім був Афганістан…

Але і в далеких горах Афганістану Сашко завжди пам’ятав про близьких. Він розумів як про нього піклується найближча йому людина- його мама.

Между нами расстояний мгла,

Реки и непройденные выси.

Тропка связи нашей пролегла

Строчками твоих сердечных писем.

Ты встречаешь трепетное лето.

Ждешь от сына скорого ответа

И о нем тоскуешь в тиши ... Читати далі »

Переглядів: 50 | Додав: IgorViktorovich | Дата: 08.12.2017 | Коментарі (0)

25 листопада 2017 р. пройшов ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з історії. Команда нашої школи була представлена учнями 8-11 класів: Барбінягра Аліна (11-А кл.), Прощін Вадим (10-а кл.), Бакулін Ілля (9-А кл.), Соловєй Деніс (8-а кл.), Чехлатая Анастасія (8-в кл.).

Гідно виступили на олімпіаді, посівши наступні місця: 11 кл. -УІІ, 10 кл. - ІІІ, 9 кл. -ІІІ, 8 кл. - ІІІ. Команда школи отримала загальне ІІ місце. Ми пишаємося нашими учнями і висловлюємо подяку всім учням за належну підготовку до олімпіади з історії та батькам за підтримку своїх дітей у навчанні.

Вчитель історії та правознавства Шелаєва Н.В., вчитель історії Місник Л.В.

Вкладення: Картинка 1
Переглядів: 73 | Додав: Popikelen | Дата: 08.12.2017 | Коментарі (1)