Головна » 2017 » Грудень » 21

Ні для кого не секрет, що інформаційні технології відіграють важливу роль в житті кожного з нас. А ще більше значення має саме поширення цих технологій, впровадження досягнень науки і техніки в усі сфери діяльності людини. Не оминув прогрес і сферу освіти.

І якщо Всеукраїнським радіодиктантом вже нікого не здивувати, то інтерактивний урок став для учнів сюрпризом. 19 грудня 2017 року 13.00 в Києві, Асоціація міст України проводила Всеукраїнський урок місцевого самоврядування в веб-форматі, який транслювався в режимі онлайн в мережі YouTube. Це вже другий захід такого плану: в минулому році взяло участь понад двісті шкіл по всій країні. Наша школа підхопила естафету в цьому році.

Проводили урок виконавчий директор Асоціації міст Олександр Слобожан, Віце-прем'єр-міністр України Геннадій Зубко та міністр освіти і науки Лілія Гриневич. Так само в режимі онлайн на міні-конференції вони відповідали на питання, поставлені як безпосередньо в аудиторії лідерами шкільного ... Читати далі »

Переглядів: 96 | Додав: shelest6431 | Дата: 21.12.2017 | Коментарі (0)

Щорічний благодійний ярмарок провели у школі №44 м. Кам’янське 18 грудня. Ярмарок благодійний і всі діти хочуть допомогти потребуючим дiтям. У ярмарку беруть участь учні та їхні батьки. Підготовка до свята триває кілька днів. Батьки разом з дітьми готують різноманітну випічку, піцу, бутерброди, хот-доги та безліч інших смаколиків. На столах можна було побачити і кулінарні шедеврі, тістечка, фрукти. Деякі класи підійшли особливо креативно і ще й цікаво оформили свій стіл. Це традиційний щорічний ярмарок, до якого готуються заздалегіть учні, батьки та вчителі.

А продавали все це учні школи. Зібрані кошти віддали на допомогу дiтям, якi мешкають у дитячому будинку, щоб вони також повiрили в казку,яка вiдбудеться 19 грудня - свято Миколая.< ... Читати далі »

Переглядів: 106 | Додав: MatchenkoDiana | Дата: 21.12.2017 | Коментарі (0)