Головна » 2018 » Січень » 28

23 січня учні 8А класу провели годину спілкування на тему «Крути – подвиг, трагедія, пам'ять».

Учні підготували розповіді про історичні події, які відбувалися у ті далекі часи. 29 січня 1918 Берестечко, Лисоня, Крути… Все це трагічні сторінки нашої історії. Бій під Крутами займає серед них особливе місце. Там на бій з жорстоким ворогом стали юнаки, які ніколи в руках і зброї не тримали, — студенти Київського університету Святого Володимира та учні гімназії імені Кирило-Мефодіївського братства. Їх було триста. І вони поклали голови за волю України. Юнаки- герої показали приклад мужності, відданості і незборимості духу. Герої не вмирають, вони живуть у пам’яті і справах наступних поколінь.

В масштаб ... Читати далі »

Вкладення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 76 | Додав: yamnikovairina65 | Дата: 28.01.2018 | Коментарі (0)

Історія будь-якого народу містить періоди, дати, які є вирішальними і доленосними в його житті. Такою датою для України стало 22 січня 1919 року - день ухвали Акту Злуки ЗУНР і УНР. Цій даті судилося навічно увійти в історію України величним національним святом - Днем Соборності. Саме того зимового дня в Києві під перегук дзвонів Святої Софії було ухвалено рішення про об'єднання двох, розділених історичною прірвою, гілок українського народу.

22 січня 1919 року на Софійській площі прозвучали такі слова: «Віднині зливаються в одне віками відділені одна від одної частини України - Галичина, Буковина, Закарпаття і придніпрянська Україна - в одну Велику Україну.

День соборності України - відзначається в країні щорічно 22 січня в ден ... Читати далі »

Вкладення: Картинка 1
Переглядів: 68 | Додав: yamnikovairina65 | Дата: 28.01.2018 | Коментарі (0)