Головна » 2018 » Лютий » 06

6 лютого з нагоди міжнародного дня Безпеки в Інтернеті учні 6-Г класу провели акцію "учень-учню" в рамках проекта класу "Багатолікий Інтернет". Інтернет- це цікавий та захоплюючий світ, який дозволяє тобі дізнаватись про світ цікавого, спілкуватись з людьми в різних кінцях світу не виходячи з власної кімнати, грати в цікаві ігри та ділитись з іншими своїми думками та захопленнями. Сучасна людина не уявляє собі життя без Інтернету. Але як і в любому іншому світі в Інтернеті є свої правила, яких треба суворо дотримуватись, для того, щоб уникнути неприємних та небезпечних ситуацій. Саме про ці правила та небезпеки ми і розповіли учням 3-В, 4-х, та 5-х класів. Зіграли у гру "Вгадай-ка" та провели цікаву вікторину "Ніколи-Завжди ... Читати далі »

Переглядів: 83 | Додав: Вольха | Дата: 06.02.2018 | Коментарі (0)

14 січня 2018 р. завершився фінал традиційного, річного, особисто-командного турніру по шахам серед школярів міста Кам’янського «Снігова королева - 2018». Матчі цього турніру проходять серед школярів міських шкіл на базі ДЮСШ №1.

Вже четвертий рік поспіль в команду школи №44 входить учень нашого 4-В класу - Мачутський Владислав.

... Читати далі »
Вкладення: Картинка 1
Переглядів: 97 | Додав: emironova046 | Дата: 06.02.2018 | Коментарі (0)

Нещодавно, 2 січня, у нашій школі були проведені змагання з плавання серед учнів 4-10 класів. Вони були присвячені річниці нашого шкільного басейну «Бриз». Рівно рік тому його було відновлено, і протягом цього часу за діти та дорослі всього мікрорайону плавають в ньому, зміцнюючи своє здоров’я.
З кожного класу відбиралося по два представники – хлопчик та дівчинка. Усіх дітей було поділено на різні вікові та статеві групи. За класами дітей поділяли так: 4 – 5 класи, 6 – 7, та 8 – 10. Хлопці плили кролем на груді, а дівчата – кролем на спині.
Змагання розпочалися з Державного Гімну та урочистого підняття прапора України найкращими пловцями школи Луняк Богданом та Жучкевич Євою. Директор школи Людмила Іванівна надала наставлення учасникам, побажала успіхів та налаштувала їх на перемогу. Усі діти трішки нервували, але це не завадило їм гідно захистити честь класу. Учасники виклалися на повну, і зробили усе можливе, щоб здобути перемогу для свого класу. А ті, хто зайняв призов ... Читати далі »
Переглядів: 97 | Додав: popikelena44 | Дата: 06.02.2018 | Коментарі (0)