Головна » 2018 » Лютий » 15

Члени парламенту школи для учнів 7-х класів 14 лютого вперше організували та провели квест «Об'єднуємо серця». Потрібно було за одну велику перерву знайти якомога більше сердець, які були приховані по всій школі. Всього було замасковано 126 сердець, а всі учні сьомих класів змогли знайти лише 111. Їх члени парламенту потім й розмістили в одному великому серці. На наступній перерві в актовому залі було підведено підсумки та оголошено клас-переможець квесту – 7-а, який зібрав 55 сердець. Учні цього класу отримали не тільки задоволення від цікавого квесту, а й цукерки, які їм підсолодять перемогу.

Прес-служба парламенту школи

Вкладення: Картинка 1
Переглядів: 74 | Додав: popikelena44 | Дата: 15.02.2018 | Коментарі (0)

14 лютого, у день Святого Валентина, наша школа була надзвичайно красивою. Великі та маленькі серця були, здається, повсюди та нагадували учням про улюблене свято. Ці поробки були дивовижно гарними, виконані у різних техніках, красиво оздоблені. Важко було визначити найкращі, адже всі вони були несхожими й відзначалися оригінальністю. Ці серця за ініціативою парламенту школи власноруч виготовили учні 5 – 11-х класів, за що їм хочеться подякувати від всієї душі.

На перерві після першого уроку майбутні випускники, учні 11-а класу у вестибюлі танцювали й співали, а на великих перервах лунали по всій школі вітання учнів, адже звучала святкова радіопередача «З любов’ю», яку підготував парламент школи.

Працювала пошта, і в ц ... Читати далі »

Вкладення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 68 | Додав: popikelena44 | Дата: 15.02.2018 | Коментарі (1)