Головна » 2016 » Квітень » 19 » 28 березня відбулася атестація педагогічних працівників школи
22:57
28 березня відбулася атестація педагогічних працівників школи

28 березня 2016 року у школі пройшла  педагогічна рада – круглий стіл «Атестація – крок до творчості», на якій 13 педагогів школи презентували свій педагогічний досвід. Цей день став для вчителів, які атестувалися,  святом великої вчительської праці.

Атестація педагогічних працівників відображає  творчу роботу вчителів, відіграє важливу роль у становленні, творчого педагога, згуртуванні та вихованні творчого колективу, створює умови для освіти сталого розвитку. Виступ учителів перед педагогічним колективом та членами атестаційної комісії надає можливість продемонструвати свої досягнення, здобутки, педагогічні знахідки.

Основними завданнями, які вирішувались у ході атестації, було стимулювання неперервного підвищення професійного рівня працівників, визначення відповідності займаній посаді та рівню кваліфікації.

Вчителі, які атестувалися, працювали протягом року над підвищенням професійного рівня: відвідували  заняття з передового педагогічного досвіду, семінари, вебінари, курси підвищення кваліфікації, конференції.

У міжатестаційний період педагоги школи на високому рівні провели відкриті уроки,  різні заходи з метою підвищення інтересу учнів до навчальних предметів, розвитку кругозору, що сприяє освіті для сталого розвитку. Вчителі друкували свої роботи в фахових виданнях, ділилися педагогічним досвідом з колегами. Така робота відзначалася змістовністю, творчим підходом, умілим використанням інтерактивного, розвивального навчанняз комп’ютерною підтримкою. На засіданні  педагогічної ради учителі представили портфоліо як узагальнюючий та системний огляд  педагогічної діяльності. Цікавими і неординарними буди доповіді вчителів, оскільки кожен мав змогу креативно презентувати власний досвід.

Педагогічна майстерність кожного вчителя формується  щодня і складається з пошуку інформації, експерименту, креативного підходу до справи. Але важливо повірити в своїх учнів, сподіватися на успіх, знайти свій підхід, любов'ю осяяти справу нелегку. І прийде успіх, і радість від роботи.

Переглядів: 180 | Додав: S_umni4ka | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar