Головна » Архів новин

3 квітня наш 8-В клас відвідав театр Лесі Українки, щоб переглянути виставу «Душа поета. Сон». Нас огорнула атмосфера театрального світу: стишений гомін глядачів, що збиралися у  залі, залитім яскравим світлом феєричної багатолампової люстри і відчуття свята.

Ми з хвилюванням чекали початку вистави, намагаючись уявити, як сучасними авторами буде представлено класичну поему Т. Шевченка. Ще у школі разом з учителем ми обговорили комедію «Сон», щоб краще зрозуміти виставу.

На початку виступу нас ознайомили з лібрето до постанови. Це дало змогу розпізнати героїв твору та дізнатися сюжет. Вистава «Душа поета. Сон» була підготовлена режисером Олександром Варуном до 200-річчя Великого Кобзаря. Акторський скла ... Читати далі »

Вкладення: Картинка 1
Переглядів: 11 | Додав: IgorViktorovich | Дата: 05.04.2018 | Коментарі (0)

Другого квітня учні 8-В класу провели в 11-А класі інформаційну годину на тему «Будівництво Дніпродзержинської  ГЕС». Розповідь супроводжувалась показом документальних кадрів, на яких відтворено велич грандіозного будівництва. Старшокласники мали змогу відчути атмосферу п’ятдесятих років минулого століття, ознайомитись з історичними умовами розвитку нашого міста. Така візуалізація навчального процесу допомагає учням покращити свої знання, сформувати активну життєву позицію, виховує відповідальність за майбутнє Батьківщини.

З 2017року ГЕС має назву «Середньодніпровська ГЕС».

Історія створення Дніпродзержинської ГЕС розпочалась у далекі 50 роки минулого століття. Це грандіозне будівництво зумовлено потребами суспільства, завданнями індустріалізації країни. Швидкий ріст металургійних комплексів вимагав великих затрат електроенергії. З цією метою і була побудована Дніпродзержинська  ГЕС.

Підгот ... Читати далі »

Переглядів: 22 | Додав: MatchenkoDiana | Дата: 04.04.2018 | Коментарі (0)

Вже третій рік поспіль за ініціативою учнів 10-А класу у нашій школі традиційно проводиться конкурс краси серед учениць 5-х – 6-х класів.
Цього року таке свято відбулось 30 березня. Кожна дівчинка презентувала квітку, тому глядачі, серед яких були їх однокласники, друзі, батьки, вчителі школи, опинились у розкішному саду серед гвоздик, незабудок, маків, троянд, ірисів, орхідей, меліси. Навіть Червона рута завітала на наше свято)
Дівчата змагались між собою у чотирьох конкурсах: презентаційному, кулінарному, інтелектуальному та творчому. Нелегко було членам журі визначитись із вибором. Кожна конкурсантка ( Демура Еліна (5-А клас), Гуторова Вікторія (5-Б клас), Ковальська Анна (5-Г клас), Майстренко Руслана (6-А клас), Колесник Аліса (6-Б кл ... Читати далі »

Переглядів: 38 | Додав: shelest6431 | Дата: 02.04.2018 | Коментарі (0)

28 березня у 10-А класі було проведено класну годину за темою «Ми знаємо наші права та обов’язки».

Як часто ми чуємо про недотримання прав підлітків, але чомусь про їх захист починають згадувати тільки після чергової гучної справи. Але ж підліток повинен знати, які права він має і в родині, і в школі, не можна згадувати про необхідність освіти в цій області тільки в моменти викриття чергового їх кричущого порушення. Інакше, про який захист і дотримання прав дітей та неповнолітніх підлітків можна говорити, якщо самі діти не володіють потрібною інформацією на потрібному рівні? Не менш важливо розуміти свої
обов’язки!

Саме про це говорили ми на класній годині. Наші однокласники знайшли багато цікавої та корисної інформації. Кожен з нас був зацікавлений у тому, що відбувалось. Адже вже другий рік ми вивчаємо такий предмет, як правознавство.

Наступного тижня ми плануємо завітати на класні години до молодших школярів, щоб пограти з ним ... Читати далі »

Переглядів: 23 | Додав: shelest6431 | Дата: 02.04.2018 | Коментарі (0)

Слоган проекту: «ЗНАЮ! ДІЮ! ЗАХИЩАЮ!» означає, що громадянин знає свої права, користується ними і знає, що треба робити, коли його права порушують. Тому, в рамках правопросвітницького проекту «Я маю право!»  30 березня ми, учні 8А класу провели «Засідання комітету ООН з прав дитини» з метою обговорення питання про те, як досягти прогресу у справі забезпечення прав дитини в Україні відповідно до міжнародних стандартів.  Наша Голова Комітету ООН з прав дитини Тягунова Марія повідомила, що зараз проблема дитинства – одна з найважливіших у нашій країні. І не треба легковажно ставитися до ситуації, що склалася, бо діти – наше майбутнє, і це треба сприймати дуже серйозно. Конвенція ООН про права дитини пору ... Читати далі »

Переглядів: 28 | Додав: yamnikovairina65 | Дата: 01.04.2018 | Коментарі (0)

19.03.2018 р. на офіціальній сторінці Career Hub у facebook було опубліковано імена фіналістів конкурсу есе «Моя майбутня професія: планування і розвиток». Автором кращого есе у м. Кам’янському Дніпропетровської області стала учениця 10-А класу нашої школи Шелест Катерина. Ми вітаємо її з перемогою. Бажаємо здійснення мрій і цікавих зустрічей у місті Запоріжжі 19 квітня 2018 року з представниками оргкомітету.

Роздуми Каті про вибір майбутньої професії та шляхи досягнення мети справили приємне враження своєю поміркованістю, послідовністю та перспективою. Пропонуємо вам прочитати уривок з її роботи.

«Кожна професія вимагає певних особистих знань, вмінь, можливостей та якостей людини. Якщо говорити про професію лікаря, тоді слід враховувати той факт, що повинно бути бажання допомагати людям, уміння проявляти турботу і йти на самопожертву. А ті, хто хоче працювати вчителем, повинні мати безмежну любов до дітей, бажання навчатися протягом життя і м ... Читати далі »

Переглядів: 44 | Додав: carrollkatrine69 | Дата: 27.03.2018 | Коментарі (0)

У лютому 2018 року центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» та Career Hub у партнерстві з Першим Українським Міжнародним Банком розпочали конкурс есе «Моя майбутня професія: планування і розвиток» для учнів 10-х класів загальноосвітніх навчальних закладів України.
Навчаючись у 10 класі, ми, безумовно, плануємо своє подальше життя, замислюємось про свою майбутню професію. Цей конкурс дає можливість ще раз проаналізувати свій вибір, зважити всі «за» та «проти». Крім того за результатами минулорічного конкурсу переможці отримали унікальну можливість почути поради з планування та розвитку кар’єри від керівників підприємств, організацій та державних органів.
Автори кращих робіт відвідають регіональні зустрічі в одному з п’яти міст Ук ... Читати далі »
Переглядів: 45 | Додав: julia26111979j | Дата: 26.03.2018 | Коментарі (0)

13 березня до дня народження великого Кобзаря Тараса Григоровича Шевченка у Кам’янському відбувся конкурс читців його творів.
Цього року КЗ СЗШ №44 представляв учень 10-А класу Денис Третяченко. Його оригінальна подача знайомих шевченківських рядків у реп-жанрі нікого не залишила байдужим. Денис – дуже креативний та талановитий хлопець. Має здібності до предметів гуманітарного циклу. Завжди із задоволенням бере участь у творчих конкурсах та фестивалях. Саме креатив та новаторство допомогли Денису посісти I місце. Вітаємо тебе, Денис! Бажаємо подальших успіхів та перемог! Дуже вдячні вчителю української мови та літератури Дудкіній Валентині Вікторівні за допомогу та підтримку!

Прес-служба 10-А класу
Переглядів: 151 | Додав: julia26111979j | Дата: 26.03.2018 | Коментарі (0)

16 березня на базі СЗШ №30 відбулось свято танцю та феєрії талантів, яке проводять у Кам’янському кожен рік.
Дівчата 10-А класу (Антіпова Валерія, Білоус Ганна, Богомолова Дар’я, Василенко Єлизавета, Вовненко Катерина, Ємець Валерія, Картузова Анна, Нечаєва Анна, Плахотнік Валерія, Санівська Вероніка, Силецька Єлизавета, Ярова Ірина) під керівництвом талановитої та креативної Карлащук Юлії Михайлівни отримали диплом II ступеня.
Вітаємо дівчат з чудовим виступом. Ви у нас найкращі!
Відео з виступу: https://youtu.be/eZ4yBYepugg

Прес служба 10-А класу
Переглядів: 45 | Додав: julia26111979j | Дата: 26.03.2018 | Коментарі (0)

До Дня народження Т. Г. Шевченка у нашій школі проходило багато цікавих заходів. Учні розповідали вірші, малювали ілюстрації, проводили пісенні та танцювальні конкурси, брали участь у вікторинах.

13 березня учні 9-А класу провели пізнавальну вікторину «Різносторонність таланту Т.Г. Шевченка». На початку вікторини нас привітала чарівним віршем «За сонцем хмаронька пливе» учениця 6-В класу Щербина Поліна. Ми дізналися про маловідомі сторінки життя поета, про його картини, особливості техніки малювання та особисті вподобання  поета. Вчитель підготувала для нас експозицію «Мальовнича Україна» та ознайомила з альманахом «Великі художники». У грі приймали участь 3 команди:

Переглядів: 21 | Додав: IgorViktorovich | Дата: 26.03.2018 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 ... 136 137 »