Головна » Архів новин

  22  травня учні нашої школи Божкевич Єгор (2-В клас) та Дерев'янко Ілля (3-В клас) були запрошені на нагородження до Дніпропетровського обласного центру науково – технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді (м.Дніпро). Хлопці брали участь у конкурсі з інформаційних технологій "Капітошка". 

Конкурс був проведений у вигляді гри-подорожі до країни “Інформатики”. Школярі змагалися у номінаціях “Комп’ютерна презентація та анімація”, “Клавіатурний тренажер”, “Логічні ігри”,“Комп’ютерна графіка” та “Текстовий редактор”.

Всього  у  конкурсі взяли у ... Читати далі »

Вкладення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 47 | Додав: olga43 | Дата: 22.05.2017 | Коментарі (2)

Із далекого минулого прийшло до нас рукоділля – рук діло – шиття, плетіння, в’язання, вишивання, різьблення, ткацтво. І виникло воно з любові до рідної землі і батьківської оселі, зі спілкування з навколишнім світом та потреби не стільки бачити красу, а й творити її власними руками. Вишивання як вид мистецтва існує з незапам’ятних часів. Про вишивку згадується в Біблії та “Іліаді” Гомера. Нею, за свідченням Геродота, був прикрашений одяг скіфів. Арабський мандрівник Х століття у своїх розповідях свідчить, що руси теж носили вишитий одяг. Зараз – особливий час. Ми звертаємося до джерел народної творчості, до народних традицій. І як радісно усвідомлювати, що вони сьогодні оновлюються, оживають, і, мабуть, чим більше ми будемо їх знати, тим життя наше буде радіснішим, духовно ... Читати далі »

Переглядів: 26 | Додав: Shuyan | Дата: 22.05.2017 | Коментарі (0)

18 мая в 18.00. у кинотеатра "Мир" ажиотаж и суета. Неудивительно, ведь сегодня отчётный концерт танцевального коллектива «Gold Stars», в состав которого входят ученицы 9-А класса Яровая Ирина, Санивская Вероника и Емец Лера. Естественно, на пороге концертного зала ребята из нашего класса в предвкушении чего-то интересного, необычного, фееричного! Ну, и, конечно, в качестве поддержки наших талантливых звёздочек. Танцевальному коллективу исполнилось 15 лет, вся концертная программа была на высоком уровне. Название «Gold Stars» говорит само за себя – «Золотые звезды» дали жару! Что, кроме самих танцев, понравилось мне: близняшки, которые жонглировали булавами в огромном количестве. Иногда они даже перебрасывали их друг другу, и на сце ... Читати далі »

Переглядів: 34 | Додав: Shuyan | Дата: 22.05.2017 | Коментарі (0)

В Днепропетровске ежегодно проводится областной конкурс творчества юных журналистов «Юнтелепрес». Газета нашей школы «Витамин – 44» приняла участие в этом конкурсе и заняла почетное первое место в номинации «Газета». На встрече мы пообщались с журналистами, преподавателями со всей области и их учениками. Это была теплая и светлая встреча друзей, связанных одним делом. Мы просматривали работы победителей в номинации «Фоторепортаж» и «Телерепортаж». Девизом телерепортажа, занявшего первое место, была фраза: «Легко ли быть молодым». Под его впечатлением я написала стихотворение.
Легко ли быть нам молодыми?
Смеяться, верить и творить…
И никогда не быть чужими
Надеяться, всегда любить?
Легко ль, мой друг, быть безмятежным?
Легко ль уверенными быть,
Что жизнь не будет уже прежней.
Мгновенья уж не повторить…
Мы все бежим дорогой длинной
Встречая множество преград.
Но жизнь… Она так тороплива
И время не вернуть ... Читати далі »
Переглядів: 27 | Додав: DianaG | Дата: 22.05.2017 | Коментарі (0)

Вітаємо учнів нашого 5-Г класу Ребузова Данила за І місце у чемпіонаті міста Кам'янське з боксу у ваговій категорії 46 кг та Сушко Данила за ІІІ місце в першості СЗШ №44 з плавання серед хлопців 5-6 класів на дистанції 25 м. Бажаємо хлопцям нових перемог!

Прес-служба 5-Г класу

Вкладення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 28 | Додав: Вольха | Дата: 21.05.2017 | Коментарі (0)

Вітаємо учнів нашого 5-Г класу, які приймали участь у грі "Соняшник" та стали переможцями: Шевердіну Катерину, Мітасову Владу, Волосян Софію, Сафарова Рената, Кучієвську Софію, Сергєєва Ярослава, Ступак Дар'ю. Ми вами пишаємось! Молодці, так тримати!

А також вітаємо всіх переможців конкурсу:

Лазебний Максим – Диплом І ступеня Всеукраїнського рівня 5-Б кл.

Красніченко Вероніка – Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня 5-Б кл.

Тімракович Рената – Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня 5-Б кл.

Кудряшова Дар’я – Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня 5-В кл.

Уклеїн Тимур – Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня 5-Б кл.

Глушко Артем – Диплом ІІІ ст ... Читати далі »

Вкладення: Картинка 1
Переглядів: 37 | Додав: Вольха | Дата: 21.05.2017 | Коментарі (1)

Когда слышишь это слово, как-то неприятно жутко ощущаешь себя, такое скользкое и неприятное существо. Безусловно, у всех разные ассоциации. А в нашем случае еще интереснее, никогда не догадаетесь, что речь идет о названии спектакля «Пиявка», который наш 6-Б класс отправился посмотреть в театральную студию «10 квартал». Современный сюжет и замечательная игра актеров, которые, кстати, наши сверстники, от этого спектакль еще интереснее смотреть. В интригующей любви, семейных взаимоотношениях и дворовых разборках мы смогли увидеть свое отражение и посмотреть со стороны на поступки, которые заставляют задуматься над тем, что хорошо, а что плохо. И не стоит, как «пиявка» стоять на своем и хотеть невозможного, нужно постараться найти такое решение, которое удовлетвори ... Читати далі »
Переглядів: 19 | Додав: rimma2453 | Дата: 21.05.2017 | Коментарі (0)

17 мая завершился городской фестиваль-конкурс "Виват, талант!" ярким и фееричным гала-концертом, который прошел в концертном зале ЦПРиДТ. Наша школа принимала активное участие во многих номинациях: "Солисты-вокалисты", "Вокальный ансамбль, дуэты, трио", "Изобразительное", "Декоративно-прикладное", "Техническое искусство", а также "Хореография". В программе гала-концерта участвовали вокальная группа "Позитивчик" 5-х классов и Драч Анна, ученица 10-А класса. В фойе здания была представлена выставка, где были работы учащихся нашей школы: Лозко Михаила, 9-Б кл. Дробницы Дарьи 7-А кл, Петренко Дарьи, Деревянко Стаса 8-Б кл, Петренко Ольги 8-В, Раильченко Р ... Читати далі »

Вкладення: Картинка 1
Переглядів: 19 | Додав: Вольха | Дата: 21.05.2017 | Коментарі (0)

З 2003 року в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи. Треба зазначити, що відправною точкою на шляху встановлення Дня Європи вважається Декларація міністра закордонних справ Франції Роберта Шумана від 9 травня 1950 року. Тож, завдяки об’єднанню промислових галузей Франції, Німеччини та інших європейських держав, вдалося уникнути накопичення військової потужності і встановити мир в Європі. Розділяючи європейські цінності, все українське співтовариство 20 травня відзначає День Європи в Україні - свято єдності, демократії та миру! В рамках цього свята учні нашого 6-Б класу приготували інформаційний дайджест «Вітаємо з Днем Європи!» та прийняли участь у волонтерській акції «Ми – Українці, ми – Європейці!» Шануючи культуру і традиції свого народу, м ... Читати далі »
Вкладення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 17 | Додав: rimma2453 | Дата: 20.05.2017 | Коментарі (0)

13 мая 2017 года в конференц-зале  Днепропетровского областного института последипломного педагогического образования состоялось торжественное награждение победителей областного конкурса творчества юных журналистов «Юнтелепресс».

Было много  победителей из городов Днепропетровска, Кривого Рога, Днепродзержинска, Криничанского  районов получили свое первенство. Они боролись за свою победу в пяти номинациях: «Текст для печатного СМИ», «Телепередача», «Радиопередача», «Фоторепортаж», «Газета».

В каждой представленной работе чувствовалась искренняя душа автора. Каждая работа наполнена добротой, гармонией, теплом, духовностью.

Открытие конкурса началось ... Читати далі »

Вкладення: Картинка 1
Переглядів: 34 | Додав: Fluffy^^ | Дата: 19.05.2017 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 ... 118 119 »