Головна » Архів новин

25 листопада 2017 р. пройшов ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з історії. Команда нашої школи була представлена учнями 8-11 класів: Барбінягра Аліна (11-А кл.), Прощін Вадим (10-а кл.), Бакулін Ілля (9-А кл.), Соловєй Деніс (8-а кл.), Чехлатая Анастасія (8-в кл.).

Гідно виступили на олімпіаді, посівши наступні місця: 11 кл. -УІІ, 10 кл. - ІІІ, 9 кл. -ІІІ, 8 кл. - ІІІ. Команда школи отримала загальне ІІ місце. Ми пишаємося нашими учнями і висловлюємо подяку всім учням за належну підготовку до олімпіади з історії та батькам за підтримку своїх дітей у навчанні.

Вчитель історії та правознавства Шелаєва Н.В., вчитель історії Місник Л.В.

Вкладення: Картинка 1
Переглядів: 27 | Додав: Popikelen | Дата: 08.12.2017 | Коментарі (1)

7 грудня вихованці групи продовженого дня 2 –х класів на клубній годині «Про дружбу» в рамках проекту вчилися доброзичливості, прагнули розуміти один одного, ділити радості та печалі.

Cпочатку школярам запропонували «Мозковий штурм», з усвідомленням поняттям «дружба». Учні переглянули з зупинками повчальну казку «Дружба», розмірковували, очікували як далі розгорнуться події. Працювали з комп’ютером під час гри «Справжній друг», де необхідно було вибрати ознаки друзів. Далі підбирали на дошці характерні слова – ознаки для хлопчиків та дівчаток. На «Дереві дружби» намалювали листочки з побажаннями до учнів других класів. В кінці заняття пройшли через «Рушнич ... Читати далі »

Переглядів: 18 | Додав: emironova046 | Дата: 07.12.2017 | Коментарі (0)

1 декабря – первый день зимы, а в нашем классе по традиции был сезонный праздник, на котором мы поздравляли осенних именинников.

Это развлечение оформили и сделали незабываемым наши одноклассницы: две Ярославы, София, Алёна, Вероника и Ксения. Девочки сами создали увлекательный сценарий. Ярослава Зыгалова познакомила ребят со значением каждого имени. Для осенних именинников они устроили забавные игры, интеллектуальные конкурсы, весёлые загадки. Особенно понравилась игра «Угадай по голосу».

Родителям огромное спасибо, что купили продукты для нас на «сладкий стол», а всё остальное мы делали САМИ. Очень приятным было угощение от Влада Мачутского, Никиты Каряки, Егора Бычека. Ребята готовили чаепитие: заварили сладки ... Читати далі »

Переглядів: 26 | Додав: emironova046 | Дата: 07.12.2017 | Коментарі (1)

В групі продовженого дня других класів діти почали працювати за проектом «Добре в світі тому жити, хто вміє добре так дружити».

Мета проекту: формувати у школярів найвищі людські цінності, ввічливість, милосердя, чуйність, любов і повагу до товаришів, до рідних, до ближнього.

5 грудня тема заняття була :«Я-сонечко. Кого я зігріваю?». Вихованці малювали маленькі сонечка і дарували хто своїй подрузі і другу, хто вчительці, хто поніс додому мамі. На промінчиках писали побажання. Тому що у ДРУЖБІ – велика сила! А особливо, коли ця ДРУЖБА – СОНЯЧНА! От і подружилися всі в групі із СОНЕЧКОМ. Воно нас зігріває, воно нас звеселяє, воно нас мирить і підтримує.

Учні отримали завдання скласти цікаві к ... Читати далі »

Переглядів: 15 | Додав: gjhnjc44 | Дата: 07.12.2017 | Коментарі (0)

В житті сучасної людини інформація займає важливе місце. Інформація навколо нас, ми увесь час здійснюємо інформаційнф процеси. Але не завжди ми знаємо, як захистити інформацію, особливо в мережі Інтернет. 30 листопада учні 6-Г класу у рамках проекта класу "Багатолікий Інтернет" провели акцію "Учень-учню" до Міжнародного дня захисту інформації. Учням 5-х класів  розповіли, що цей день відзначається 30 листопада, починаючи з 1988 року. Цей рік не випадково став родоначальником свята, саме в цей рік була зафіксована перша масова епідемія хробака, що одержав назву за ім’ям свого творця - Морріса. День захисту інформації був створений для підвищення обізнаності та пропаганди найкращих практик комп& ... Читати далі »

Вкладення: Картинка 1
Переглядів: 23 | Додав: Вольха | Дата: 06.12.2017 | Коментарі (0)

6 грудня- День Збройних сил України. І вже стало традицією вітати у цей день не тільки військових, а й усіх чоловіків, хлопчиків. Адже на випадок війни стати на захист своєї землі, своїх рідних повинен кожен справжній чоловік.
Та на жаль, коли ніхто і подумати не міг, до нас в Україну прийшла страшна війна. Тисячі українців покинули всі свої справи, відмовились від затишку і сімейного тепла та пішли боронити рідну землю. Серед таких героїв був батько учня 2-б класу Какалюк Олександр, який у числі тих, хто загинув у зоні АТО в перший рік російсько-української війни.
В групі продовженого дня других класів теж відбулася виховна година «Є така професія- Батьківщину захищати». Влада Гвоздєва розповіла про свого рідного брата Мостику Руслана, який два роки захищав м.Рубіжне Луганської області. Кириленко Максим, Твердохліб Роман, Казюта Олег розповіли про своїх татусів, які теж захищають нас, працюючи в поліції і пожежній охороні.
Всі діти малювали портрети свої батьків, ... Читати далі »
Переглядів: 18 | Додав: gjhnjc44 | Дата: 06.12.2017 | Коментарі (0)

2 грудня відбувся другий етап (міського рівня) предметної олімпіади з англійської мови, у якій брали участь 5 учениць нашої школи. Зазвичай це дуже нелегко змагатися з представниками мовної гімназії, колегіуму, ліцеїв. Цього року ми маємо наступні результати:

паралель 8-х класів: Гончарова Анна (8-В клас) – 4 місце:
паралель 9-х класів: Петренко Ольга (9-В клас) – 3 місце;
паралель 10-х класів: Ярова Ірина (10-А клас) – 5 місце;
паралель 11 класів: Кальченко Валерія (11-Б клас) – 3 місце!

Вітаємо всіх учасниць з гідними підсумками плідної праці! Пишаємося нашими зірочками!

Прес-служба 10-А класу

Переглядів: 39 | Додав: shelest6431 | Дата: 03.12.2017 | Коментарі (1)

30.11.2017 на ГПД 3 – 4 класів було проведено виховний захід «Сторінками улюблених казок». Відбулася вікторина, на якій діти дізналися, що казки бувають народні і літературні, із задоволенням відповідали на запитання, відгадували свої улюблені казки, їх авторів,з якої країни автор казки. До нас на свято завітали наші шефи – учні 8 –В класу, які показали інсценівку української народної казки «Лисиця й журавель». Також були виконані учнями ГПД запальні , веселі українські пісні . Всі учасники вікторини отримали призи за гарні відповіді та веселий настрій.
Вихованці групи продовженого дня
Переглядів: 33 | Додав: Oksana | Дата: 01.12.2017 | Коментарі (0)

Найбільше зло для нашої країни - сміттєві полігони. Це коли на квадратних гектарах родючої української землі створюють грандіозне за розмірами сміттєзвалища, куди звозять абсолютно все, що тільки можна викинути. 

10 мільйонів тон екологічно небезпечного непотребу щорічно осідає на кількох тисячах звалищ. За словами екологів, в Україні тільки офіційні звалища займають близько 43 тисяч гектарів. І з кожним днем ця площа збільшується.

Показник утворення твердих побутових відходів на людину в день дорівнює 1 кг, що створює приблизно 400 кг відходів за рік. Сім’я із 4 чоловік виробляє приблизно 1600 кг відходів за рік. Та з них близько 40% сміття складають цінні вторинні ресурси - скло, полімери та папір.
Учні 9-А класу з метою пі ... Читати далі »

Переглядів: 43 | Додав: IgorViktorovich | Дата: 01.12.2017 | Коментарі (0)

Пора предметних олімпіад в самому розпалі! Дуже пишаємося нашими хлопцями, яких ми любимо не тільки за надійність, підтримку та почуття гумору, а й за їх знання і старанність!

12 листопада відбувся міський етап олімпіади з математики. Паралель 10-их класів від нашої школи представляв Ціома Данило. У місті він – п'ятий, але набрана їм кількість балів не може не радувати. Він показав дуже хороший результат: 14 балів.

19 листопада пройшла олімпіада з історії. З року в рік команда нашої школи займає призове місце. Учень 10-А класу Прощін Вадим привіз почесне ІІІ місце!

Дуже раді за хлопчаків! Вони доклали багато зусиль для того, щоб досягти такого результату!

Від усієї душі дякуємо вчителям нашої школи, без допомоги яких у нас нічого б не вийшло. Болдирева Світлана Володимирівна, Чухно Ольга Михайлівна, Міснік Любов Володимирівна, Рибалко Катерина Андріївна, Гречіна Валентина Іванівна, Дудкіна Валентина Вікторівна, Панус Вікторія Віталіївна &nda ... Читати далі »

Переглядів: 42 | Додав: shelest6431 | Дата: 30.11.2017 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 ... 130 131 »