Головна » Архів новин

Наша школа приймає участь у проекті щодо виховання екологічної культури дітей, учнів та їх батьків "Впровадження роздільного збирання твердих побутових відходів - крок до сталого розвитку м.Кам'янське". Проблема екологічної небезпеки твердих побутових відходів (ТПВ) сьогодні гостро стоїть перед кожним населеним пунктом не тільки України, а й усього світу. Ця небезпека пов'язана з усіма стадіями поводження з ТПВ, починаючи з їх збирання і транспортування та закінчуючи переробленням, утилізацією або захороненням. Конкретно для нашого міста ця проблема одна з найактуальніших, враховуючи рівень забруднення.

Наразі завершується І етап цього важливого екологічного проекту, і на цьому тижні було організовано вивіз побутових відходів із шкі ... Читати далі »

Вкладення: Картинка 1
Переглядів: 48 | Додав: popikelena44 | Дата: 23.05.2018 | Коментарі (0)

Освітній портал "На Урок" проводив Всеукраїнську Інтернет-Олімпіаду з різних предметів, зокрема з української мови та інформатики. Учні нашої школи 5-10 класів прийняли активну участь у цій олімпіаді та розв'язували інтерактивні завдання з української мови та інформатики. Всі учасники та вчителі отримали сертифікати за участь та підготовку учнів до олімпіади. Учні з найкращими результатами були нагороджені дипломами І-ІІІ ступеню на міському, обласному та всеукраїнському рівні. Вітаємо переможців,  бажаємо успіхів та нагород у майбутньому!

Вчителі української мови Ломака М.О. та інформатики Дробніца І.П.

Переглядів: 54 | Додав: Вольха | Дата: 22.05.2018 | Коментарі (1)

У цьому році я познайомилася з цікавими книжками Василя Сухомлинського і вирішила більше дізнатися, хто ж він такий. В Інтернеті я прочитала, що Василь Сухомлинський – відомий письменник, творець народної педагогіки. У 2018 році ми святкуємо 100 років від  дня народження цього відомого письменника. Виявляється, він написав більше 30 книг, 50 монографій та понад 1500 казок для дітей. Його дуже любили діти, бо В. Сухомлинський був чудовим казкарем. Усі книги Василя Сухомлинського цікаві та захоплюючі. Його основним досягненням була книга «Серце віддаю дітям», за яку письменник був нагороджений  Державною премією. Він все своє життя присвятив вихованню дітей і прояву в них особистості, намагався прищепити дітям особливе ставлення до ... Читати далі »

Вкладення: Картинка 1
Переглядів: 67 | Додав: dudkinaww | Дата: 22.05.2018 | Коментарі (0)

17 травня в 1-А класі відбулося свято "Прощання з Букварем". Ми учениці 5-Г класу, Ковальська Аня і Чумак Софія, в рамках проекту "Учень-учню", взяли безпосередню участь в цьому святі. Ми зіграли ролі: Софія – інтелігентне Літературне читання, а Аня – вередлива бабця Шапокляк. Як же було приємно дивитися на захоплені обличчя наших першокласників. Вони просто великі молодці, а які талановиті! І співали, і танцювали. Ми дуже раді, що нас запросили на це свято, в якості акторів. Адже зовсім недавно, ми теж були малюками. Ми понеслися в спогади свого першого класу і згадали свій перший підручник, за яким вчилися читати. Свято вдалось. Всі отримали масу задоволення і чудових вражень!

Ковальська Аня и Чумак Софія, 5-Г клас

Вкладення: Картинка 1
Переглядів: 42 | Додав: popikelena44 | Дата: 22.05.2018 | Коментарі (0)

20.04. в нашому 5-у класі відбулася цікава зустріч з співробітником поліціі- інспектором Безцінною Світланою Володимирівною, яка розповідала нам «про безпеку і права дитини».
В ході цієї бесіди ми відповідали на питання гості: як би повели себе в тій чи іншій ситуації вдома або на вулиці.
Співробітник поліції запропонувала класу подивитися мультфільм. На його прикладі ми закріпили знання не тільки про свої права, але й згадали і назвали обов'язки, які повинні виконувати, допомагаючи дорослим по дому, вчитися, дбайливо ставитися до свого здоров'я.
Ми дякуємо інспектора Безцінну Світлану Володимирівну за настільки цікаву бесіду, яка надовго відкладеться в нашій пам'яті.
Прес-служба 5-В класу
Вкладення: Картинка 1
Переглядів: 39 | Додав: shelest6431 | Дата: 22.05.2018 | Коментарі (0)

Хочу розповісти вам про вид спорту, яким я займаюсь ось уже 5 років.
Це - черлідинг. У перекладі з англійської cheer - це вигук, крик,
заклик; leader - це лідер! Це гарне спортивне шоу і чудове
коло спілкування! Це ефектні спортивні танці з пухнастими
різнокольоровими пампонами.
Цей вид спорту органічно поєднує елементи акробатики і гімнастики,
танцювальні елементи і завзяті кричалки.
Черлідінг - це вид спорту зі своїми правилами і змаганнями.
Я дуже люблю змагатися і перемагати! У моїй спортивній «скарбничці»
понад 100 медалей - золотих, срібних і бронзових за перемоги на
численних Чемпіонатах і Кубках України!
3-4 березня 2018 р. в Харкові проходив 14 Чемпіонат України з черлідингу, ... Читати далі »
Переглядів: 55 | Додав: shelest6431 | Дата: 22.05.2018 | Коментарі (0)

28 березня в нашому класі пройшов дуже цікавий і повчальний урок класної години на тему «Доброта». Який провела для нас наш класний керівник Місник Любов Володимирівна. Ми запросили на нього паралельний 5-Б клас. Наш клас розділився на дві команди «Доброта» і «Ввічливість» і проводилися змагання. До цього кожному з нас дали завдання, здійснювати для когось з наших однокласників добрі справи. Ми говорили одне одному добрі слова, хлопчики обсипали дівчаток компліментами і допомагали носити портфелі. Було дуже приємно, цікаво і весело. Ми дізналися багато нового про доброту, милосердя і чуйності. Наші гості - 5-Б клас підтримували і вболівали за нас. Було дуже весело і цікаво. Члени журі оцінювали кожну з команд, і в підсумк ... Читати далі »

Вкладення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 50 | Додав: shelest6431 | Дата: 22.05.2018 | Коментарі (0)

Шістнадцятого травня ми з однокласниками вирушили до Дніпра на захоплюючу екскурсію. У парку Глоби, який знаходиться в центрі міста, ми відвідали Музей цікавих наук. Нам вдалося зануритися в світ чудес і чарівництва. Всі експонати можна було помацати і особисто провести експерименти. Ми опинилися на місці маленьких вчених. Мене зацікавили маятник, пісочна і магнітна анімації. У нас була можливість пограти на піаніно і влаштувати мильне або електричне шоу. Це було незабутньо!

Після музею ми відправилися в Караван. Вдосталь набігавшись і настрибавшись в розважальному центрі, ми пішли на обід в Макдональдс. Сповнені вражень та позитивних емоцій, злегка втомлені, але щасливі, ми поїхали додому. Ця екскурсія запам'ятається мені назавжди!

Вкладення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 29 | Додав: shelest6431 | Дата: 22.05.2018 | Коментарі (0)

Цього року день вишиванки в Україні припадає на 17 травня. У цей день прийнято вдягати вишиванку на роботу, навчання чи просто на прогулянку. У різних містах України та світу проводять тематичні акції, флешмоби, паради, виставки та марші. Наша школа не стала винятком. Практично всі учні і вчителі одягли вишиванки і школа була схожою на поле квітів - яскраво, барвисто і красиво! І ми, учні 5-Г класу, із задоволенням приєдналися до цієї акції розуміючи. що тим самим  популяризується  українська культура і традиції.

Прес-служба 5-Г класу

Вкладення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 33 | Додав: IgorViktorovich | Дата: 21.05.2018 | Коментарі (0)

16 травня ми з класом з'їздили на екскурсію в м Дніпро. Ми відвідали експерементаріум в музеї науки. Це було настільки цікаво і захоплююче! Працівники музею нас ознайомили з "дивами фізики". Ми мали можливість не тільки прослухати інформацію, але і самостійно запустити в дію різноманітні винаходи. Маятник, який малює чудові фігури, ланцюгова реакція з кубиків, величезного розміру мильні бульбашки, перегляд дрібних деталей в мікроскоп і багато іншого, що призвело нас в повний захват. Потім ми поїхали в розважальний комплекс "Караван", де ми відвідали ігроленд з шоу-кімнатою, спортивним містечком і, звичайно ж, з різними ігровими атракціонами. Прекрасний і насичений позитивними емоціями день, завершився обідом в Макдоналдсі. З почуттям ... Читати далі »

Переглядів: 39 | Додав: IgorViktorovich | Дата: 21.05.2018 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 ... 144 145 »