Головна » Архів новин

За підсумками 2016-2017 навчального року у рейтинговій грі "Крізь терни до зірок" перемогли учні 6-б класу (класний керівник Гапоненко Ю.О.) у категорії 5 - 7-мі класи та учні 9-а класу (класний керівник Новікова-Коваль Ю.В.) у категорії 8 - 11-ті класи. Ці класи набули почесне звання "Класи року" та були нагороджені портативними колонками на Святі Останнього дзвоника. 6-б клас протягом року набрав 546 балів, а 9-а клас - 704 бали. Вітаємо класи та класних керівників з заслуженою перемогою!

Прес-служба парламенту школи

Вкладення: Картинка 1
Переглядів: 47 | Додав: Popikelen | Дата: 29.05.2017 | Коментарі (0)

Начало мая... Начало мая - отнюдь не начало года, календарного ли, учебного ли, - просто начало... Для нас, выпускников, этот май - тоже начало. Только не такое радостное, как все предыдущие. Для нас этот май - начало конца, конца удивительно прекрасной школьной жизни. Этот май - особенный для нас, может, даже самый особенный за все прошедшие годы. Трудно поверить в то, что жизнь, которой ты жил последние одиннадцать лет, которую подчас почти не замечал, может закончиться также неожиданно, как и началась тогда, когда в первый раз мама за ручку привела тебя в класс. Причем подошла пора прощаться с моей любимой 44 школой подобралась, осторожно крадучись, почти незаметно. Именно поэтому сейчас так хочется поймать финал этого конца, приостановить его, приостановить май: посмотреть отсюда, с начала конца, на все, что было сделано, вспомнить, что было забыто.

Хочу обратиться к своему классному руководителю, Мисник Любовь Владимировне. « Вы наша, классная мама , сумели найти ... Читати далі »

Переглядів: 79 | Додав: matchenko99 | Дата: 27.05.2017 | Коментарі (1)

23 мая учащихся 8-х классов удачно завершили свой проект по курсу "Искусство". Ребята работали над темой "Стихия барокко-эпоха изящества и великолепия". В проекте были раскрыты особенности этого стиля в архитектуре, скульптуре, музыкальном искусстве и живописи. А также этапы развития, направленность, история возникновения, показаны наиболее яркие образцы  и представители эпохи барокко.

Учитель музыкального искусства

Иванова В.Г.

Переглядів: 50 | Додав: Вольха | Дата: 25.05.2017 | Коментарі (0)

Захист проекту об’єднав надзвичайно яскравих митців сьогодення в образотворчому мистецтві.

Самохвалова Софія, учениця 10Б класу, донесла своє захоплення про художницю Євгенію Гапчинську, на виставках якої побувала в Києві, Дніпрі та в музеї історії нашого міста, після улюблених книжок, ілюстрованих талановитою художницею, яка зараз стала українським брендом, відомим на весь світ.

Про українського художника-ілюстратора Владислава Єрко, роботи якого здатні зачарувати кожного, Софія створила надзвичайно яскравий проект. Його дивовижні та незвичайні, барвисті і справді казкові ілюстрації заворожують і захоплюють, змушують забути про будні і зануритися в справжню атмосферу дитинства. Саме з дитинства, з трьох років у Софії з’явилася к ... Читати далі »

Переглядів: 58 | Додав: TheAmnister | Дата: 24.05.2017 | Коментарі (0)

  22  травня учні нашої школи Божкевич Єгор (2-В клас) та Дерев'янко Ілля (3-В клас) були запрошені на нагородження до Дніпропетровського обласного центру науково – технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді (м.Дніпро). Хлопці брали участь у конкурсі з інформаційних технологій "Капітошка". 

Конкурс був проведений у вигляді гри-подорожі до країни “Інформатики”. Школярі змагалися у номінаціях “Комп’ютерна презентація та анімація”, “Клавіатурний тренажер”, “Логічні ігри”,“Комп’ютерна графіка” та “Текстовий редактор”.

Всього  у  конкурсі взяли у ... Читати далі »

Вкладення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 56 | Додав: olga43 | Дата: 22.05.2017 | Коментарі (2)

Із далекого минулого прийшло до нас рукоділля – рук діло – шиття, плетіння, в’язання, вишивання, різьблення, ткацтво. І виникло воно з любові до рідної землі і батьківської оселі, зі спілкування з навколишнім світом та потреби не стільки бачити красу, а й творити її власними руками. Вишивання як вид мистецтва існує з незапам’ятних часів. Про вишивку згадується в Біблії та “Іліаді” Гомера. Нею, за свідченням Геродота, був прикрашений одяг скіфів. Арабський мандрівник Х століття у своїх розповідях свідчить, що руси теж носили вишитий одяг. Зараз – особливий час. Ми звертаємося до джерел народної творчості, до народних традицій. І як радісно усвідомлювати, що вони сьогодні оновлюються, оживають, і, мабуть, чим більше ми будемо їх знати, тим життя наше буде радіснішим, духовно ... Читати далі »

Переглядів: 40 | Додав: Shuyan | Дата: 22.05.2017 | Коментарі (0)

18 мая в 18.00. у кинотеатра "Мир" ажиотаж и суета. Неудивительно, ведь сегодня отчётный концерт танцевального коллектива «Gold Stars», в состав которого входят ученицы 9-А класса Яровая Ирина, Санивская Вероника и Емец Лера. Естественно, на пороге концертного зала ребята из нашего класса в предвкушении чего-то интересного, необычного, фееричного! Ну, и, конечно, в качестве поддержки наших талантливых звёздочек. Танцевальному коллективу исполнилось 15 лет, вся концертная программа была на высоком уровне. Название «Gold Stars» говорит само за себя – «Золотые звезды» дали жару! Что, кроме самих танцев, понравилось мне: близняшки, которые жонглировали булавами в огромном количестве. Иногда они даже перебрасывали их друг другу, и на сце ... Читати далі »

Переглядів: 48 | Додав: Shuyan | Дата: 22.05.2017 | Коментарі (0)

В Днепропетровске ежегодно проводится областной конкурс творчества юных журналистов «Юнтелепрес». Газета нашей школы «Витамин – 44» приняла участие в этом конкурсе и заняла почетное первое место в номинации «Газета». На встрече мы пообщались с журналистами, преподавателями со всей области и их учениками. Это была теплая и светлая встреча друзей, связанных одним делом. Мы просматривали работы победителей в номинации «Фоторепортаж» и «Телерепортаж». Девизом телерепортажа, занявшего первое место, была фраза: «Легко ли быть молодым». Под его впечатлением я написала стихотворение.
Легко ли быть нам молодыми?
Смеяться, верить и творить…
И никогда не быть чужими
Надеяться, всегда любить?
Легко ль, мой друг, быть безмятежным?
Легко ль уверенными быть,
Что жизнь не будет уже прежней.
Мгновенья уж не повторить…
Мы все бежим дорогой длинной
Встречая множество преград.
Но жизнь… Она так тороплива
И время не вернуть ... Читати далі »
Переглядів: 38 | Додав: DianaG | Дата: 22.05.2017 | Коментарі (0)

Вітаємо учнів нашого 5-Г класу Ребузова Данила за І місце у чемпіонаті міста Кам'янське з боксу у ваговій категорії 46 кг та Сушко Данила за ІІІ місце в першості СЗШ №44 з плавання серед хлопців 5-6 класів на дистанції 25 м. Бажаємо хлопцям нових перемог!

Прес-служба 5-Г класу

Вкладення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 40 | Додав: Вольха | Дата: 21.05.2017 | Коментарі (0)

Вітаємо учнів нашого 5-Г класу, які приймали участь у грі "Соняшник" та стали переможцями: Шевердіну Катерину, Мітасову Владу, Волосян Софію, Сафарова Рената, Кучієвську Софію, Сергєєва Ярослава, Ступак Дар'ю. Ми вами пишаємось! Молодці, так тримати!

А також вітаємо всіх переможців конкурсу:

Лазебний Максим – Диплом І ступеня Всеукраїнського рівня 5-Б кл.

Красніченко Вероніка – Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня 5-Б кл.

Тімракович Рената – Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня 5-Б кл.

Кудряшова Дар’я – Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня 5-В кл.

Уклеїн Тимур – Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня 5-Б кл.

Глушко Артем – Диплом ІІІ ст ... Читати далі »

Вкладення: Картинка 1
Переглядів: 51 | Додав: Вольха | Дата: 21.05.2017 | Коментарі (1)

« 1 2 3 4 5 ... 120 121 »