Головна » Архів новин

5 лютого за ініціативи Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби відбулася Всеукраїнська акція #STOP_SEXтинг до Дня безпечного Інтернету, який відзначили в 140 країнах світу, зокрема в Україні.

Учні та учениці  нашої школи теж долучились до участі до цієї акції. В 7-10 класах був проведений урок на тему: «Інтимні селфі в Інтернеті — жарт чи небезпечний ризик?».

Актуальна тема не залишила байдужим ні кого: відеоролік про реальні випадки секстингу та грумінгу, обговорення ситуації небезпеки. Стурбовані та задумливі обличчя підлітків, запитання "що робити, якщо таке сталося?", рекомандації щодо вирішення таких ситуацій та висновки. Головна мета урок ... Читати далі »

Вкладення: Картинка 1
Переглядів: 37 | Додав: Вольха | Дата: 05.02.2019 | Коментарі (0)

До Дня безпечного інтернету ми, учні 9А класу разом з нашим класним керівником провели  годину спілкування  у формі практичного заняття з елементами тренінгу. У наш час сучасна молодь вільно володіє можливостями Інтернету та мобільними телефонами, а школярі, можливо, не розуміють, як без цього жив світ 20 років тому. У всьому світі діти та підлітки є найбільшими користувачами інформаційно-комунікативних технологій (ІКТ). Вони широко користуються мобільними телефонами, включаючи пересилки ММS і SМS, шукають інформацію на Інтернет-сторінках, спілкуються «онлайн» в соціальних мережах, створюють свої блоги, спілкуються в чатах, обмінюються музикою та фільмами, обговорюють проблеми на форумах, використовують веб-камеру,  грають в о ... Читати далі »

Переглядів: 33 | Додав: yamnikovairina65 | Дата: 03.02.2019 | Коментарі (2)

01.02.2019р. у нашій школі відбулась традиційна учнівська конференція за підсумками навчально-виховної діяльності класних колективів у I семестрі 2018-2019 навчального року.

На порядку денному було розглянуто три питання: аналіз успішності учнів за перше півріччя, звіт про роботу парламенту та презентація за темою «Зовнішній вигляд учня – імідж школи».

Доповідь заступника директора з навчально-виховної роботи Болдиревої Світлани Володимирівни дала можливість представникам активів класу побачити результати кожного класного колективу окремо та загальну картину успішності школярів в цілому. Завдяки рішенню Ради школи було нагороджено грошовими преміями відмінників навчання та переможців олімпіад міського рівня, які посіли I, I ... Читати далі »

Вкладення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 27 | Додав: shelest6431 | Дата: 03.02.2019 | Коментарі (2)

1 лютого учні 5 – В класу Левенець Ростислав та Бичек Єгор завітали до учнів 1 – В з цікавим проектом, щоб на практиці показати винаходи, пов’язані з електрикою. А першокласники підводили підсумки тематичного тижня «Ми – дослідники», розповідали, що їх найбільше вразило протягом п’яти днів.

Професор чарівної електрики Ростислав Романович та його помічник Єгор Олександрович приготували для менших учнів презентацію про різні електричні прилади, показували досліди. Учні задавали питання, доповнювали розповідь старших, знаходили в кабінеті речі, про які ... Читати далі »

Переглядів: 18 | Додав: emironova046 | Дата: 03.02.2019 | Коментарі (0)

Тридцятого січня  ми відвідали у Центрі  позашкільної роботи та дитячої творчості нашого міста презентацію книги «Життя, обірвані війною ». Це книга пам’яті полеглих кам’янчан (2014 – 2017), створена на честь молодих людей з Кам’янського, які полягли у боротьбі за життя і свободу свого народу під час бойових дій на сході України.

На заході були присутні  діти, вчителі та бібліотекарі з  навчальних закладів міста. Почесними гостями стали родини загиблих, колектив авторів книги «Життя, обірвані війною», журналісти, представники виконавчої влади, депутати. Танцювальний колектив «Стиль життя» підготував мінорні композиції, які гармонійно впліталися в емоційний настрій заходу ... Читати далі »

Вкладення: Картинка 1
Переглядів: 24 | Додав: Колобок | Дата: 01.02.2019 | Коментарі (0)

Більше ста років тому відбулася одна з найтрагічніших подій в історії нашої країни. Українські студенти віддали своє життя, захищаючи Київ від наступу червоногвардійців. 29 січня учні 6-В та 10-Б класів захищали проект на тему «Пам`ятай про Крути».

Учні розповіли про події того часу, пропускаючи кожен рядок тексту через свою душу. Були показані хореографічні номери, хлопці інсценували взяття в полон бійців УНР та переглянуті кадри з фільму про розстріл полонених студентів під спів ними гімну України. Стримати сліз було неможливо.

Хвилиною мовчання вшанували пам`ять загиблих героїв Крут та вояків, які загинули на сході України.

Для українського народу бій під Крутами став символом героїзму і жертовності молодого покоління у ... Читати далі »

Переглядів: 19 | Додав: MatchenkoDiana | Дата: 31.01.2019 | Коментарі (0)

5 лютого 2019 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.

Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.

Національний комітет Дня безпечного Інтернету в Україні запрошує долучитися до спільного проведення цього дня у вашій родині, закладі освіти, місті, організації, країні, світі:

Вкладення: Картинка 1
Переглядів: 22 | Додав: Вольха | Дата: 31.01.2019 | Коментарі (0)

29 січня на День пам'яті Героїв Крут у нашій школі пройшли тематичні заходи, присвячені цим знаменним датам. Наш 9А клас запросили на захист проекту учні 10Б та 6В класів. Проект під назвою «Пам’ятай про Крути» не залишив нікого байдужим. Учні підготували розповіді про історичні події, які відбувалися у ті далекі часи.

Мультимедійний супровід та театралізована вистава змусила нас зануритися у ті часи та разом з героями пережити ці трагічні події нашої історії.  Там на бій з жорстоким ворогом стали юнаки, які ніколи в руках і зброї не тримали, — студенти Київського університету Святого Володимира та учні гімназії імені Кирило-Мефодіївського братства. Їх було триста. І вони поклали голови за волю України. ... Читати далі »

Переглядів: 31 | Додав: yamnikovairina65 | Дата: 30.01.2019 | Коментарі (0)

До Дня соборності України було проведено віртуальну подорож сторінками історії. Діти мали можливість подивитись документальні кадри і відео столітньої давнини, почути доступну історію про те, що означає слово СОБОРНІСТЬ, як виглядали люди сто років тому, про що мріяли, що з їх мрій збулося.

Після віртуальної подорожі до минулого діти перших класів організували виставку поробок, яку присвятили рідній країні, яка намагається зберегти єдність української держави.

Переглядів: 18 | Додав: mariurivna15323 | Дата: 30.01.2019 | Коментарі (0)

Другий рік поспіль учні нашої  школи приймають участь у національно - патріотичному конкурсі " Я - козацького роду!". У жовтні 2018р. в цьому конкурсі прийняли участь учні 8-Б,8-В класів. За підсумками конкурсу  " Я - козацького роду 2018!" , який був підведений  у січні 2019р. учні  отримали сертифікати І, ІІ,ІІІ ступеня.

Якщо Ти відчуваєш у собі козацький дух, якщо Ти небайдужий до бойової слави наших предків, якщо не словом, а знаннями хочеш підтвердити повагу до історії козацтва, тоді  бери участь у конкурсі  " Я - козацького роду!" у 2019 році.

Климчук Софія, преc-служба 8-Б класу.

Вкладення: Картинка 1
Переглядів: 17 | Додав: IgorViktorovich | Дата: 30.01.2019 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 ... 160 161 »