Головна » Архів новин

Вже багато років поспіль напередодні осінніх канікул у нашій школі відбувається визначна подія «Осінній нон-стоп», на яку з особливим хвилюванням чекають учні 9-11 класів. Адже саме вони беруть участь у цьому заході та демонструють свої хореографічні здібності та командну співпрацю.

Готуються конкурсанти заздалегідь: назва команди, ідея візитки, костюми… Все це, безумовно, потребує часу, натхнення, бажання довести свою гідність та жаги до перемоги.

У візитці нашого 11-А брали участь усі учні класу, адже цей нон-стоп для нас останній у нашому шкільному житті. До складу команди увійшли найтанцювальніші дівчата – Нєчаєва Анна, Ємець Валерія, Силецька Єлизавета, Василенко Єлизавета, Картузова Анна, Ярова Ірна, Білоус Анн ... Читати далі »

Вкладення: Картинка 1
Переглядів: 24 | Додав: shelest6431 | Дата: 04.11.2018 | Коментарі (0)

З яким нетерпінням ми зазвичай чекаємо на шкільні канікули! Можливість підтягнути «хвости» з предметів та трошки відпочити. Особливими є канікули для одинадцятикласників. В їх щільному графіку серед домашніх завдань та репетиторів важко годинку для сну знайти, отже канікули для нас – це дійсно рай!

Але коли ми дізнались про ймовірний тренінг, ми зацікавились. Поняття цілепокладання та планування, природа змін та методика життя в умовах змін, тайм менеджмент та багато інших цікавостей інтригували та надихали на ранній підйом у канікулярний вівторок та похід до школи)))

Воно того варте! Незвичайна форма спілкування. Не просто лекція або опитування, а реальний аудиторний тренінг з іграми, дискусіями, техніками, груповими та ін ... Читати далі »

Вкладення: Картинка 1
Переглядів: 23 | Додав: shelest6431 | Дата: 04.11.2018 | Коментарі (1)

29.10.2018р. традиційно відбувся перший етап шкільного чемпіонату ігор «КРОКС» для всіх паралелей учнів нашої школи. Дві команди від кожного класу, інтелектуали і спортсмени, демонстрували свої знання, ерудицію та фізичну підготовку в актовому і спортивному залах, щоб в черговий раз довести і показати, наскільки багато вони знають та вміють.

... Читати далі »
Переглядів: 37 | Додав: shelest6431 | Дата: 04.11.2018 | Коментарі (0)

Учні 3-А, 3-Б, 3-В класів протягом жовтня працювали над проектом «Ніхто не забутий, ніщо не забуте», присвяченим 75 річниці визволення Кам’янського від фашистських загарбників. Діти самостійно збирали матеріал: спогади ветеранів, відомості про нагороди фронтовиків, світлини цих подій. Учні склали карту визволення Кам’янського. Матеріал дослідження узагальнили та створили лепбук «75 річниця визволення рідного міста».

Діти прийшли до висновку, що історію треба знати і пам’ятати.

Кореспонденти 3-А і 3-В класів

Переглядів: 11 | Додав: popikelena44 | Дата: 02.11.2018 | Коментарі (0)

30 жовтня учні 3-В класу відвідали Дитячий екологічний центр міста Кам’янського, який працює з 1979 року. Це справжня зелена перлина з дендрарієм, альпінаріями, штучною водоймою та квітниками безперервного цвітіння серед промислового міста.

Діти оглянули близько 4000 експонатів тваринного та рослинного світу рідного краю, нагодували пташок ягодами горобини, скуштували ягоди барбарису та загадали бажання біля клена, якому більш 60 років. Підсумком екскурсії був брифінг «Захистимо природу рідного міста».

Екскурсія до Дитячого екологічного центру розширила світогляд дітей про тваринний та рослинний світ, спонукала їх замислитись про необхідність бережливого ставлення до природи.

Кореспонденти 3-В класу

Вкладення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 15 | Додав: popikelena44 | Дата: 02.11.2018 | Коментарі (0)

25 жовтня кам'янчани відзначали 75-річчя визволення рідного міста від нацистської окупації. З цього приводу в музеї історії Кам'янського відкрилася історико-документальна виставка «Дніпро: між життям і смертю». Наш 9А клас побував там.

На виставці представлені військові артефакти, документи і фотографії, які розповідають про кровопролитні бої під час форсування Дніпра, героїв Аульського плацдарму, перші дні звільненого Дніпродзержинська.

Цікавим став той факт, що солдати дуже сумували за рідною землею, а саме за Дніпровською водою. У своїх листах вони пишуть: «Мы истосковались за Днепровской водой». Саме з великої літери. Тому, коли німці відступали, підривали мости та заміновували берега 236 дивізія ... Читати далі »

Переглядів: 23 | Додав: yamnikovairina65 | Дата: 30.10.2018 | Коментарі (0)

25 жовтня 10-Б клас відвідав музей історії міста, де проходила виставка «Історія Камянського в особах». Ми бачили речі, якими користувалися давні слов’яни: монети, жіночі прикраси, посуд. В музеї багато документів, книг, які розповідають про історію нашого рідного міста. Нам розповіли про засновників міста, видатних металургів, поетів і письменників, працівників освіти і художників. Ми змогли наживо побачити важливі історичні документи, фотографії, оригінальні живописні роботи художника Є.Сокола. Екскурсовод змогла зацікавити кожного учня. Всі ми були дуже задоволені екскурсією і відчули свій зв'язок з багатьма поколіннями людей, що жили упродовж століть в нашому місті і створювали його красу. ... Читати далі »

Переглядів: 17 | Додав: Лимон2003 | Дата: 29.10.2018 | Коментарі (0)

Питання про те, чи потрібна шкільна форма дітям дуже жваво обговорюється. Багато школярів проти шкільної форми не з принципових міркувань, а через те, що вона негарна, незручна. Наш 10-Б теж обговорював це питання. Статут нашої школи передбачає різні моделі шкільної форми та кольору. Було запропоновано декілька моделей. Рішенням батьківських зборів була прийнята єдина модель та колір форми. Чому ми погодилися? Відповідь очевидна. Це дисциплінованість і стирання соціальних ознак. Класичний крій одягу, відсутність кричущих деталей дає нам можливість зосередитися на навчанні. І, взагалі, це просто красиво. Тож, не бійтеся щось змінити, і тоді у вас буде така шкільна форма, яка вам подобається.

Прес-служба 10-Б класу

Вкладення: Картинка 1
Переглядів: 18 | Додав: Лимон2003 | Дата: 29.10.2018 | Коментарі (0)

Канікули – це завжди добре. Особливо радує тиждень відпочинку від шкільних занять в кінці жовтня, коли холоднішає і псується погода.

Осінь вже втрачає свої яскраві різнокольорові барви і стає сіро-коричневою, дощовою і непривітною. Зараз особливо важко з раннього ранку вставати і кудись йти, тим більше бути бадьорим і жадібним до знань. Так що осінні канікули в самий раз!

Наш клас розпочав свій відпочинок з цікавої та пізнавальної подорожі до м.Дніпра. Подорож була захоплююча! Ми відвідали Музей цікавих наук, де дізналися багато нового та коросного про прості речі, якими користуємося у повсякденні. Музей під відкритим небом та «Діорама битва за м.Дніпро» нагадали нам нашу історію та показали, які жахливі наслідки принос ... Читати далі »

Вкладення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 29 | Додав: marikarabanko | Дата: 29.10.2018 | Коментарі (0)

25 жовтня до дня визволення нашого міста та України від фашистських загарбників в 1-В класі було проведено Єдиний урок Мужності за темою «Будемо пам’ятати і не забувати!»

На годину спілкування було запрошено дитину війни – Ялову Валентину Миколаївну, яка розказала учням про ті далекі нелегкі часи. Першокласники провели хвилини поезії, де проникливо читали вірші про Велику Вітчизняну війну. Класний керівник- Миронова Олена Миколаївна підготувала презентацію за темою уроку. Запрошена гостя зі сльозами на очах переглядала рідкі документальні кадри, слухала пісні, вірші. На завершення уроку наша гостя на знак пошани отримала осінні квіти та подарунки, а також зробили фотографії на згадку про цю незабутню зустріч.

... Читати далі »

Переглядів: 13 | Додав: ape-ss | Дата: 29.10.2018 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 ... 151 152 »