Головна » Архів новин

З 23 по 27 квітня в нашій школі проходив тиждень безпеки життєдіяльності. Це дало можливість учням ознайомитися з життєво необхідними правилами, провести практичні заняття, створити виставку малюнків - правил. Учні 5-Б класу ретельно готувалися, щоб у цікавій формі розповісти про правила безпечної поведінки. Разом з дорослими діти навчалися піклуватися про здоров’я та берегти своїх рідних та близьких людей.

Учні класу повторили Правила дорожнього руху і проілюстрували окремі ситуації. У вівторок до нас завітала медсестра нашої школи Малишко Людмила Василівна з цікавою і корисною інформацією про правильне надання першої медичної допомоги. Ми дізналися, як правильно користуватися перекисом водню, йодом, зеленкою та про те, що можна робити , а що ... Читати далі »

Вкладення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 20 | Додав: dudkinaww | Дата: 03.05.2018 | Коментарі (0)

27 квітня восьмі класи  побували на екскурсії  в пожежно - рятувальній частині №7 міста Кам`янського. Відбулася цікава зустріч з працівниками управління з надзвичайних ситуацій, спеціально підготовлена для школярів.

Це профорієнтаційна робота, яка надає учням можливість краще ознайомитись з особливостями діяльності служби з надзвичайних ситуацій. Нам запропонували переглянути фільм про безпеку життєдіяльності.

Ми зрозуміли, щоб  загасити невелике багаття, потрібні навики. Але коли мова йде про пожежу - тут в бій зі стихією вступають відважні професіонали. Назва їм - пожежники. Буває покликання у людей - рятувати і захищати інших. Такі і йдуть працювати в службу порятунку, щоб кожен день сміливо дивитися небезпеці в очі.

... Читати далі »

Вкладення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 21 | Додав: MatchenkoDiana | Дата: 02.05.2018 | Коментарі (0)

Двадцятого квітня проводилося  змагання з танцювальної аеробіки, в якому брали участь: 7-А, 7-Б, 7-В, 7-Г, 8-А, 8-Б, 8-В, 9-А, 9-Б, 9 В, 9-Г, 10-А, 11-А та 11-Б класи. Учасники змагання дивували нас несподіваними і цікавими номерами. Кожен клас виступив гідно і журі було дуже важко визначити лідерів. Кожен глядач з величезним інтересом спостерігав за виступами та і не міг відвести погляд. Рух дарує відчуття радості і гарний настрій на весь день.

Наш клас теж переживав і з нетерпінням чекав виступу . У минулому році у нас було передостаннє місце і нам дуже хотілося виступити гідно Так! У нас 2 почесне місце! Наші дівчата - молодці. Ми пишаємося вами! Думаємо цей день залишить нам тільки найпозитивніші спогади про шкільне життя. Дякуємо нашому вчи ... Читати далі »

Переглядів: 37 | Додав: yamnikovairina65 | Дата: 01.05.2018 | Коментарі (0)

Шкільне життя. Воно завжди насичене різноманітними спогадами та пригодами. На уроці української літератури наша вчителька Вовк Карина Юхимівна запропонувала нам відвідати музей Олеся Гончара, що знаходиться у приміщенні 25 школи. Саме в цьому році 3 квітня відомому письменнику Олесю Гончару виповнилося 100 років!

Вся історія його життя була прожита нами, адже автор вистави розповідав від лиця самого письменника: дитинство, сповнене дитячих радощів та бажання навчатися; шкільні роки тяжких втрат; перше кохання; війна; повернення додому та письменницька діяльність.

Пісні молодих авторів та їхні твори супроводжували усю програму та запам'яталися своєю особливістю. Ось така чудова мандрівка відбулася на честь сотої річниці від Дня народження ... Читати далі »

Переглядів: 16 | Додав: yamnikovairina65 | Дата: 01.05.2018 | Коментарі (0)

В рамках проведення «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» 27 квітня учні 8 А класу відвідали 7 пожежно-рятувальну частину міста Кам’янського . Кожного року в школі у нас проводяться  години спілкування про пожежну безпеку, та катастрофи. Кожного року ми евакуюємося. Але ця екскурсія додала наочності.

Під час екскурсії ми мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення. Старший пожежний рятувальник розповів, як оперативно -рятувальні загони реагують на сигнал тривоги, як від їх швидкості і злагоджених дій залежить життя людей.

Найбільше нам  запам’яталися відвідини гаража з технікою та у ... Читати далі »

Переглядів: 25 | Додав: yamnikovairina65 | Дата: 01.05.2018 | Коментарі (0)

В рамках проведення «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» 25 квітня учні 2-В класу відвідали 7 пожежно-рятувальну частину ГУ ДСНС України міста Кам’янського.

Під час екскурсії учні мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж та про транспорт спеціального призначення. Рятувальники пожежної частини розповіли, як оперативно-рятувальні загони реагують на сигнал тривоги, як від їх швидкості і злагоджених дій залежить життя людей. Найбільше учням запам’яталися відвідини гаража з технікою та устаткуванням. Школярі фотографувались поруч з технікою та мали змогу роздивитись костюми, в яких працюють пожежні. Рятувальники розповідали учням про те, як пр ... Читати далі »

Переглядів: 43 | Додав: IgorViktorovich | Дата: 26.04.2018 | Коментарі (0)

Ось вже протягом кількох років у нашій школі, в рамках місячника екологічного виховання та пропаганди здорового способу життя, традиційно проводиться щорічний конкурс з танцювально-спортивної аеробіки для учнів старшої школи 7-11 класів.

Це воістину видовищне свято спорту, краси, грації і здоров'я. До цього заходу всі готуються ретельно. Під час підготовки, в коридорах школи можна було побачити команди, які репетирують постановки своїх виступів.

Дві вікові категорії учасників 7-8 класи, 9-11 класи оцінювала суддівська колегія за такими критеріями: артистизм, синхронність, оригінальність, техніка і складність виконання танцю. Кожна з команд показала високий і гідний рівень виконання своєї композиції.

Ми, учні 5-Г класу, ще не були ... Читати далі »

Переглядів: 60 | Додав: IgorViktorovich | Дата: 24.04.2018 | Коментарі (0)

Ось нарешті настали теплі весняні деньки і разом з тим пора наводити порядок на своїх шкільних ділянках. Ми, учні 5-Г класу, підійшли до прибирання території з повною відповідальністю. Поприбирали листя, обкопали кущі та дерева. Працювали дружно. Тому що ми - команда!

Прес-служба 5-Г класу.

Переглядів: 25 | Додав: IgorViktorovich | Дата: 24.04.2018 | Коментарі (0)

12 квітня в нашій школі пройшов традиційний конкурс фізкультхвилинок на честь Дня здоров’я для учнів початкової школи. Ще вчора, ми – учні 5-Г класу, самі приймали участь у цьому конкурсі. А зараз  ми виступали в ролі ведучих цього свята. Усі класи молодшої школи заздалегідь готують танок з чіткою композицією, шукають відповідну музику, вчаться виконувати фізичні вправи та акробатичні номери. Учні нашого класу - Куц Матвій та Бондаренко Злата продемонстрували показовий виступ дуже завзятої композиції бального танцю ча-ча і джайву. А потім всі учні в яскравій формі продемонстрували свої композиції, тому цей конкурс перетворився на справжній феєрверк - свято здоров`я.

Прес-служба 5-Г класу.

Переглядів: 29 | Додав: IgorViktorovich | Дата: 24.04.2018 | Коментарі (0)

В рамках реалізації просвітницького проекту 2018 року "Я маю право", 19 квітня у 5-Г класі пройшла  класна година за темою «Я - дитина і я маю права». В результаті цієї бесіди ми ознайомилися з правами неповнолітніх (Конвенція про права дитини); обговорили правову культуру, важливість знання і розуміння загальнолюдських цінностей, поваги до прав і свобод особистості, почуття власної гідності і справедливості.

Під час години спілкування ми зіграли в гру «Дозволяється - забороняється». В процесі гри були розказані невеликі історії у віршованій формі про будь-яке право, а ми повинні були знайти відповідний знак, розташувати його в потрібну колонку і відповісти: «дозволяється» або «забороняється&ra ... Читати далі »

Вкладення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 38 | Додав: IgorViktorovich | Дата: 24.04.2018 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 6 7 ... 142 143 »