Головна » Архів новин

Традиційно парламент школи готує казку та ігри біля ялинки для учнів 1–4-х класів. Цей рік не став виключенням. 26 та 27 грудня молодші школярі побачили казку «Новорічні дива». Всі класи підготували танці, тому більшість були в костюмах для них, наприклад, роботів, ковбоїв, сніжинок, східних красунь тощо. Учням 3-х та 4-х класів, що закінчили семестр на «відмінно», були вручені премії за успіхи в навчанні директором школи Людмилою Іванівною та її заступником Ольгою Володимирівною. В нашій школі відмінники можуть ще й заробляти, адже гарне навчання – це кропітка праця.

Потім казкові персонажі запросили всіх дітей в хоровод біля ялинки, де співали новорічних пісень, грали в зимові ігри, відгадували зага ... Читати далі »

Переглядів: 56 | Додав: Popikelen | Дата: 27.12.2017 | Коментарі (0)

Ні для кого не секрет, що інформаційні технології відіграють важливу роль в житті кожного з нас. А ще більше значення має саме поширення цих технологій, впровадження досягнень науки і техніки в усі сфери діяльності людини. Не оминув прогрес і сферу освіти.

І якщо Всеукраїнським радіодиктантом вже нікого не здивувати, то інтерактивний урок став для учнів сюрпризом. 19 грудня 2017 року 13.00 в Києві, Асоціація міст України проводила Всеукраїнський урок місцевого самоврядування в веб-форматі, який транслювався в режимі онлайн в мережі YouTube. Це вже другий захід такого плану: в минулому році взяло участь понад двісті шкіл по всій країні. Наша школа підхопила естафету в цьому році.

Проводили урок виконавчий директор Асоціації міст Олександр Слобожан, Віце-прем'єр-міністр України Геннадій Зубко та міністр освіти і науки Лілія Гриневич. Так само в режимі онлайн на міні-конференції вони відповідали на питання, поставлені як безпосередньо в аудиторії лідерами шкільного ... Читати далі »

Переглядів: 66 | Додав: shelest6431 | Дата: 21.12.2017 | Коментарі (0)

Щорічний благодійний ярмарок провели у школі №44 м. Кам’янське 18 грудня. Ярмарок благодійний і всі діти хочуть допомогти потребуючим дiтям. У ярмарку беруть участь учні та їхні батьки. Підготовка до свята триває кілька днів. Батьки разом з дітьми готують різноманітну випічку, піцу, бутерброди, хот-доги та безліч інших смаколиків. На столах можна було побачити і кулінарні шедеврі, тістечка, фрукти. Деякі класи підійшли особливо креативно і ще й цікаво оформили свій стіл. Це традиційний щорічний ярмарок, до якого готуються заздалегіть учні, батьки та вчителі.

А продавали все це учні школи. Зібрані кошти віддали на допомогу дiтям, якi мешкають у дитячому будинку, щоб вони також повiрили в казку,яка вiдбудеться 19 грудня - свято Миколая.< ... Читати далі »

Переглядів: 60 | Додав: MatchenkoDiana | Дата: 21.12.2017 | Коментарі (0)

День Святого Миколая - це найбажаніший день у році для дітлахів. В сучасні часи з’явилась добра традиція – саме у день святого Миколая опікуватись тими дітками, які найбільше потребують нашої уваги, даруючи їм подарунки. Тому щороку напередодні цього казкового свята, 18 грудня, у школі проходить благодійний ярмарок «Від серця до серця». На кошти, зібрані від продажу різноманітних смаколиків, печива, пиріжків, зроблених разом з батьками напередодні, ми вирішили подарувати свято дітям КЗ «Кам`янський спеціалізований будинок дитини» Дніпропетровської обласної ради і дітям родини, яка постраждала від пожежі у містечку для переселенців. Всього учнями, батьками, вчителями було зібрано 12 тис.135 грн.

Благодійність для уч ... Читати далі »

Переглядів: 65 | Додав: Popikelen | Дата: 20.12.2017 | Коментарі (0)

Уже четвертий рік поспіль фойє нашої школи прикрашається новорічними, гарними витинанками. В цьому році з цією ювелірною роботою справлялися ми - учні 5-Г класу. Робота була дуже кропіткої і складною, але у нас все вийшло. Новорічне диво на дверях у фойє школи засяяло у всій своїй красі. До проведення зимового ярмарку, Дню Святого Миколая та зустрічі Нового року школа готова. Казка - є! Її не може не бути!!!

Прес-служба 5-Г класу.

Переглядів: 33 | Додав: IgorViktorovich | Дата: 18.12.2017 | Коментарі (0)

14 грудня відбувся захист проекту 9 – Б класу «Розстріляне відродження», куди були запрошені учні 9 – А та 8 – В класів. Формою проведення захисту було обрано урок-реквієм. 20-30-ті роки ХХ ст.— час, який міг би стати «золотою добою» українського мистецтва, а перетворився на одну з найтрагічніших сторінок. Це вже була література вільна, упевнена в собі.

Дмитро Фальківський писав:

Комусь дано діла творить великі,
Що ниткою простягнуться в віки,
А з мене досить,
Що не був дволикий,
Що серця не міняв на мідяки.

Держави гинуть, а народ живий! Пока живе народ – живе його культура. Буремні роки української ... Читати далі »

Вкладення: Картинка 1
Переглядів: 63 | Додав: Лимон2003 | Дата: 15.12.2017 | Коментарі (0)

Для дітей молодшого шкільного віку навколишня діяльність ,і особливо світ дорослих, є надзвичайно привабливою. Діти люблять грати в різні сюжетні ігри. Залежно від сюжету ігри бувають побутові, на тему праці, із суспільною тематикою. Сюжети будуть тим різноманітнішими, чим багатшими знання дітей про навколишній світ.

В групі продовженого дня других класів 13 грудня відбулося заняття по сюжетним іграм на тему «Професії батьків». Мета заняття: виховувати патріотичні почуття на основі знайомства дітей із користю, яку приносять результати праці їхніх батьків рідному місту, країні, гордість за своїх близьких. Діти були і вихователями, і перукарями, і продавцями, і кухарами, і майстрами.

Вихованці ще раз закріпили, що кожна професія дуж ... Читати далі »

Переглядів: 32 | Додав: gjhnjc44 | Дата: 14.12.2017 | Коментарі (0)

Патріотичному вихованню молоді у нашій школі приділяють велику увагу. Кожного року, з нагоди дня української армії у школі проходять військово-спортивні змагання «Ігри патріотів», в яких приймають участь збірні команди 10-11 класів.

Саме така подія відбулася сьомого грудня і в цьому році. На свято були запрошені воїни, які пройшли службу у зоні АТО та бути суддями на цих змаганнях.

На спортивному майданчику зустрічалися команда одинадцятикласників нашої школи, що протягом семестру навчалися військової підготовки, і команда учнів СЗШ № 29.

На початку з проникливим та символічним танцем виступили учні 11-а класу. Директор школи Людмила Іванівна привітала учасників та побажала всім удачі.

Почалися змагання. Кожен конк ... Читати далі »

Переглядів: 59 | Додав: Popikelen | Дата: 12.12.2017 | Коментарі (0)

Учні нашого 5-Б класу дуже вдячні громадській організації «Січ-КР» за змогу допомагати нашій армії, яка в цей час робить найвідповідальнішу справу, захищаючи наш спокій і мирне життя. Завдяки представникам цієї організації, ми маємо можливість майже із рук в руки передавати солдатам потрібні їм речі, продукти харчування та наші малюнки. Звичайно, малюнки дітей – це не матеріальна допомога, але ж вони так потрібні воїнам, як підтримка, як розуміння того, що про них тут не забувають ніколи. І тому ми будемо їх малювати стільки, скільки буде потрібно, до тих пір, поки не закінчиться війна. І символічно, що саме 5 грудня – в Міжнародний день волонтера, учні нашого класу сумісно з волонтерами ГО «Січ-КР&ra ... Читати далі »

Вкладення: Картинка 1
Переглядів: 34 | Додав: Трезуб | Дата: 11.12.2017 | Коментарі (0)

6 декабря наш 5-Б класс побывал на экскурсии в удивительном месте – небольшом заводе с вкусным названием «Карамелька», который находится в г. Днепр. Всё, что мы увидели там, было настоящим волшебством. А как иначе, когда из самых простых ингредиентов – сахара, воды и сиропа, двумя молодыми мастерами, вручную, производится такая красота – разноцветные карамельки разных причудливых форм. ... Читати далі »

Переглядів: 56 | Додав: Трезуб | Дата: 11.12.2017 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 6 7 ... 134 135 »