Головна » Архів новин

В рамках Року реалізації право просвітницького проекту «Я маю право» з учнями 2-В класу проведена правова година «Обов’язки та права – усьому голова». На класну годину було запрошено працівника поліції Кам’янського відділу поліції Безцінну Світлану Володимирівну. Під час заходу обговорили питання про права та обов’язки мають школярі, як дітям захистити себе.

Вкладення: Картинка 1
Переглядів: 26 | Додав: IgorViktorovich | Дата: 24.04.2018 | Коментарі (0)

18 квітня ми відвідали захід – захист проекту  8 - Б класу під назвою «Від екології природи до екології душі». Нам запропонували переглянути відеоматеріал, де ми з жахом  помітили,  як може змінитися планета, засмічена людьми.

Людство впевнено крокує вгору по сходах,  які ведуть у прірву. Вона бездонна, безжальна, всепоглинаюча. Це чорна прірва небуття для планети і людей. Нам розповіли про те, як зберегти планету: людям потрібно переробляти сміття. Для цього потрібно навчитися сортувати сміття, починати це  робити потрібно з наймолодшого віку. З цією метою проводиться  просвітницька робота у школі.

Ми дізналися,  що сортування та переробка сміття проводиться у декілька етапів. Збирають його у спеціальні  сміттєві баки, відповідно до типу відходів. Харчові залишки використовується в органічному землеробстві. Пластик, полі ... Читати далі »

Переглядів: 31 | Додав: MatchenkoDiana | Дата: 23.04.2018 | Коментарі (0)

Президент Петро Порошенко підписав Указ №361/2017 «Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», який сприятиме формуванню правової культури та свідомості у суспільстві, підвищенню рівня знань громадян щодо механізмів захисту своїх прав. І в рамках цього проекту в 11-А класі було проведено класну годину за темою «Свобода праці як основний принцип трудового права».

Головними аргументами учнів у дискусії було те, що Україна забезпечує рівність трудових прав усіх своїх громадян незалежно від походження, соціального і матеріального становища, расової і національної приналежності, статі, мови, політичних поглядів, релігійних переконань, роду і характеру діяльності, місця проживання та інших обставин.

Випускники уміло використовували знання з правознавства, та цитували статті Конституції. Адже вони скоро стануть студентами та невдовзі і працівниками. Тому з інтересом обговорювали трудові права ... Читати далі »

Переглядів: 27 | Додав: likavinter | Дата: 23.04.2018 | Коментарі (0)

В рамках реалізації правопросвітницького проекту 2018 року "Я маю право" 18 квітня у 6-Г класі пройшла година спілкування за темою "Правова відповідальність неповнолітніх".  Ми з'ясували, що таке правопорушення, види відповідальності, види покарань. Уявляли себе працівниками правоохоронних органів, що проводять розслідування, та з'ясовували яку відповідальність понесуть правопорушники у наведених ситуаціях. Активно дискутували та приймали участь у вікторині "Права людини". Тому ми завжди повинні твердо пам’ятати: «Кожна людина має обов’язки перед суспільством, у якому тільки й можливий повний розвиток її особи». А саме: неухильно додержуватись Конституції та інших законів України; не пос ... Читати далі »

Вкладення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 30 | Додав: Вольха | Дата: 22.04.2018 | Коментарі (0)

Ко Дню здоровья 12 апреля в нашей школе среди учеников младших классов состоялся конкурс физкультминуток. В целях профилактики утомления, нарушения осанки и зрения рекомендуется проведение физкультминуток - минуты психоэмоциональной разрядки.

Родители и дети 1 - В класса с первых минут конкурса оказались в атмосфере спорта, здоровья, дружбы, коллективной работы, ярких красок и незабываемых стараний детей. Учителя нашей школы помогают с помощью физкультминуток выработать у детей быстроту реакции и устойчивое внимание, обеспечивают хорошее настроение.

Физкультминутки помогают малышам расти здоровым, развиваться правильно и гармонично. Каждый класс был в своей цветовой гамме и со своей программой физкулитминутки. Дети показывали свои сп ... Читати далі »

Переглядів: 18 | Додав: goroshkoanna88 | Дата: 22.04.2018 | Коментарі (1)

На передодні Дня Землі, 18 квітня, відбувся захист проекту 8-Б класу ,,Від чистоти довкілля до чистоти душі”.

В процесі реалізації проекту учні провели велику дослідницьку роботу з визначення морфологічного складу побутового сміття, провели соціологічне дослідження яке показало відношення людей до проблеми сміттєзвалищ та їх обізнаність з даного питання. Були проведенні і лекції в класах початкової школи. Що дало учням змогу зрозуміти, як насправді потрібно поводитися з побутовими відходами.

Природоохоронна акція "Натисни на сміття” проведена 12 квітня, допомогла очистити невеликий участок лісу від сміття. (було зібрано й винесено 10 мішків сміття).

Працюючи над проектом, ми знайшли багато інформації про ... Читати далі »

Вкладення: Картинка 1
Переглядів: 27 | Додав: nikitabily | Дата: 20.04.2018 | Коментарі (0)

12 квітня в 9-Б класі було проведено ділову гру «Закон і Ми». Зараз нам 14-15 років. Це складний, але цікавий вік. Навколо багато спокус. І ми повинні обрати вірний шлях. Підлітки можуть стати на шлях злочину з різних причин. Це може бути відсутність грошей, виховання і умов, або жага «легких» грошей. Однак, незнання закону не звільняє від відповідальності, а свідоме порушення приводить до тяжких наслідків.

Саме про це ми говорили під час гри. Ми з ясували,  де в повсякденному житті ми можемо реалізувати свої права, обов язки і за що несемо відповідальність.

Прес-служба 9-Б класу

Вкладення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 18 | Додав: Лимон2003 | Дата: 20.04.2018 | Коментарі (0)

Дівчата та хлопці нашої школи, які займаються у вокально – хоровому колективі «Співограй»(керівник Стрюкова О.В.),уже в котре були запрошені на обласний фестиваль «Пасха красна на Пріоріллі», який проходив 09.04.2018 в мальовничому місті Китайгород. На фестивалі панувала весела радісна атмосфера, люди вітали один одного зі святом, а святкові слова «Христос Воскрес» - «Воістину Воскрес» лунали кожної хвилини. Почалося свято з параду велетенських писанок, далі був святковий концерт,в якому ми також приймали участь.

Наш колектив «Співограй» виступав на великій естрадній сцені,вітав людей з великим радісним святом Воскресіння Годподня. Від усієї душі,від усього серця ми співали пісні, розп ... Читати далі »

Переглядів: 35 | Додав: popikelena44 | Дата: 13.04.2018 | Коментарі (0)

Дванадцятого квітня ми відвідали захід -  захист шкільного проекту 8- А класу, присвячений Всесвітньому дню космонавтики, під назвою «Україна – космічна держава».

На цьому заході ми отримали багато нової інформації про розвиток космічної індустрії в Україні. Наприклад, дуже захоплюючою була розповідь про ракето – будівельний завод «ПівденМАШ». Ми здійснили екскурсію в минуле, коли Україна була потужною космічною державою. На заводі виготовляли обладнання космічних кораблів та ракет, експортували деталі до супутників.

З 1991 року завод зазнав певних змін. У співробітництві «Укртелеком» і Американської космічної асоціації були створені комплектуючі до масштабного проекту «Морський старт ... Читати далі »

Вкладення: Картинка 1
Переглядів: 37 | Додав: IgorViktorovich | Дата: 13.04.2018 | Коментарі (0)

Щороку у нашій школі проводиться Бал фіалок, присвячений весняному пробудженню природи. Це свято краси квітів - прекрасних супутників хорошого настрою. Ця естетика кольорів формує почуття прекрасного, відчуття єдності людини і природи, розуміння великої сили енергії квітів.

У цьому році 8-В клас вирішив креативно підготуватися до конкурсу. Фіалку ми представили з символічною назвою «Інтермецо» – це пауза, перепочинок після довгої зими серед ніжних фіалок. Ще ми представили кактуса, який запитував: «А де тут бал фіалок? Ми створили бутоньєрки своїми руками,щоб привітати учасників Балу фіалок. Такі прикраси можна побачити на весіллях, на одязі наречених та їх гостей.

Нам довелося знайти інформацію про виготовлення штучни ... Читати далі »

Вкладення: Картинка 1
Переглядів: 38 | Додав: IgorViktorovich | Дата: 13.04.2018 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 142 143 »