Головна » Архів новин

21 лютого 2014 року офіційна влада України юридично визнала жертвами загиблих мітингувальників Майдану. Цього дня на Майдані відбулося прощання із загиблими повстанцями, яких у жалобних промовах назвали «Небесною сотнею». Під час прощання з загиблими лунала жалобна пісня «Плине кача…».

Сьогодні 20 лютого команда "Сокіл Джура" і учні 5-6 класів провели захід присвячений пам'яті Небесної сотні. Всі учні перейнялися атмосферою страху і боротьби, людей які відстоювали свої права, які хотіли змінити життя на краще. Майдан був не так давно, але вже зараз ми повинні пам'ятати і шанувати ті жертви, ті життя людей. Наш маленький захід повинен мати досить значиму роль у серці кожного з людей. Давайте не будемо байдужими і будемо цінувати героїв нашої батьківщини. Герої не вмирають!

Плахотнік Валерія, Прес-служба 10-А класу

Переглядів: 34 | Додав: shelest6431 | Дата: 21.02.2018 | Коментарі (0)

Саме цими словами Україна 20 лютого вшановує синів та доньок, які загинули за свою країну, за свій народ на Майдані узимку 2014 року. Тих, для кого слова "справедливість", "гідність", "свобода", "Україна" були не просто словами, а сенсом життя.

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ! Такими словами 20 лютого о 8.00 годині у школі розпочався урок-реквіум і хвилина мовчання за загиблими під час Революції Гідності. Цей урок був підготовлений учнями шкільного рою «Камеонці» за участю 11-А. 11-Б, 9-Б, 7-А, 7-В , 5-А, 5-Г класів. Учні з почуттям особистої гідності вслуховувалися у слова «камеонців»: «На Майдані узимку 2014 року пліч-о-пліч стали українці і білоруси, вірмени і грузини, росіяни та татари. Їх о ... Читати далі »

Вкладення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 37 | Додав: popikelena44 | Дата: 20.02.2018 | Коментарі (0)

14 лютого 2018 року Лівобережна школа мистецтв провела концерт «Ласкаво просимо в країну музики» за планом роботи дитячої філармонії.

В концерті прийняли участь учні Лівобережної школи мистецтв - піаністи, вокалісти, гітарист , флейтистка і трубач та  фортепіанний ансамбль: Коряк Софія, Архипова Каміла, Кобякова Дар’я, Гладкий Єлисей, Фурт Владислав, Бованенко Анастасія, Маньковська Анна-Софія, Міндалін Олексій,  Журинська Христина, Ціома Даніїл, Перевізна Уляна, Колеснік Аліса, Холопова Катерина, Гуділова Катерина.

Піаністи: Коряк Софія, Кобякова Дар’я, Міндалін Олексій,  Журинська Христина, Колеснік Аліса, Холопова Катерина, Гуділова Катерина.

Вокалісти: Фурт Владислав, Бованенко Анастасія, Ман ... Читати далі »

Переглядів: 48 | Додав: IgorViktorovich | Дата: 19.02.2018 | Коментарі (0)

17 та 18 лютого проходили обласні тури предметних олімпіад з географії та астрономії відповідно.
Пройшовши міські етапи та здобувши перемогу, учениця 10-А класу Ярова Ірина змагалась з іншими обдарованими дітьми Дніпропетровської області. Її результат – абсолютне перше місце з обох дисциплін. Позаду - місяці завзятої праці, попереду – підготовка та участь в наступному етапі – олімпіадах Всеукраїнського рівня.
Вітаємо нашу зірочку Ірочку та висловлюємо слова вдячності за компетентне та професійне наставництво педагогам нашої школи – Рибалко Катерині Андріївні та Ямніковій Ірині Валеріївні!

Прес-служба 10-А класу
Переглядів: 38 | Додав: shelest6431 | Дата: 18.02.2018 | Коментарі (0)

11 лютого 2018 р. відбувся фінальний етап шкільного синхрону з «Що?Де?Коли?». Місто Кам’янське вже традиційно представляють команди технічного ліцею №1 та КЗ СЗШ №44. Протягом року ми брали участь у чотирьох етапах Всеукраїнського синхронного чемпіонату. Цього разу наша команда зіграла досить непогано: ми взяли 20 питань з 30. Інформація щодо загальних результатів зазвичай надається пізніше.

Прес-служба 10-А класу
Переглядів: 41 | Додав: shelest6431 | Дата: 18.02.2018 | Коментарі (0)

Тренінг для педагогів майбутніх першокласників у місті Верхньодніпровську (СЗШ № 5)  та у місті Кам’янському  (на базі гімназії № 39) в рамках обов’язкової  онлайн підготовки вчителів НУШ 16 – 17 лютого  провели Горошко Марина Рюриківна і Букрєєва Ольга Олександрівна разом з колегами з гімназії № 39 Одинцовою Г.В. та Мельник Н.В.  В роботі тренінгів взяли участь 60 вчителів лівобережжя   та Верхньодніпровського району. Порадувало, що всі вчителі майбутніх перших класів готові до змін, розуміють їх своєчасність і необхідність. Знайомство учасників почалось з проголошення своєї місії у школі. Криголами «3 запитання» допомогли встановити атмосферу довіри. Учасники тренінгу ... Читати далі »

Переглядів: 48 | Додав: mariurivna15323 | Дата: 18.02.2018 | Коментарі (1)

Члени парламенту школи для учнів 7-х класів 14 лютого вперше організували та провели квест «Об'єднуємо серця». Потрібно було за одну велику перерву знайти якомога більше сердець, які були приховані по всій школі. Всього було замасковано 126 сердець, а всі учні сьомих класів змогли знайти лише 111. Їх члени парламенту потім й розмістили в одному великому серці. На наступній перерві в актовому залі було підведено підсумки та оголошено клас-переможець квесту – 7-а, який зібрав 55 сердець. Учні цього класу отримали не тільки задоволення від цікавого квесту, а й цукерки, які їм підсолодять перемогу.

Прес-служба парламенту школи

Вкладення: Картинка 1
Переглядів: 40 | Додав: popikelena44 | Дата: 15.02.2018 | Коментарі (0)

14 лютого, у день Святого Валентина, наша школа була надзвичайно красивою. Великі та маленькі серця були, здається, повсюди та нагадували учням про улюблене свято. Ці поробки були дивовижно гарними, виконані у різних техніках, красиво оздоблені. Важко було визначити найкращі, адже всі вони були несхожими й відзначалися оригінальністю. Ці серця за ініціативою парламенту школи власноруч виготовили учні 5 – 11-х класів, за що їм хочеться подякувати від всієї душі.

На перерві після першого уроку майбутні випускники, учні 11-а класу у вестибюлі танцювали й співали, а на великих перервах лунали по всій школі вітання учнів, адже звучала святкова радіопередача «З любов’ю», яку підготував парламент школи.

Працювала пошта, і в ц ... Читати далі »

Вкладення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 44 | Додав: popikelena44 | Дата: 15.02.2018 | Коментарі (1)

Шановні учні, вчителі, батьки!

З 22.01.2018 року у школі почала працювати скриня взаємної довіри «Школа-це ми!».

Скриня створена за рішенням Педагогічної ради № 1 від 29.08.2017 р.  в межах учнівського самоврядування, з метою  взаємовирішення питань, які виникають  у шкільної спільноти під час навчально-виховного процесу.

За перший тиждень від учнів було направлено  28 пропозицій. Їх можна об’єднати за темами:

1 тема – питання, які стосуються зміни режиму роботи школи (початок, завершення занять);

2 тема – питання  зовнішнього вигляду учнів 44 школи (шкільна форма);

3 тема – питання щодо  різноманітності видів харчування в шкільній ... Читати далі »

Переглядів: 124 | Додав: ape-ss | Дата: 08.02.2018 | Коментарі (0)

На адресу школи прийшов лист подяки адміністрації Кам’янського спеціалізованого будинку дитини за благодійну допомогу, що надали учні нашої школи під час благодійної акції.

«Шановна Людмила Іванівна! Малюки та колектив будинку дитини від щирого серця висловлюють Вам подяку за організацію та придбання край необхідних вітамінних препаратів для зміцнення імунітету малюків, щоб вони росли здоровими з бадьорим настроєм та позитивними емоціями.
Ми дуже вдячні педагогічному колективу школи за виховання у школярів таких рис характеру як милосердя, співчуття, доброзичливості, турботливості по відношенню до нашої малечі.

Дякуємо за вашу шля ... Читати далі »

Переглядів: 54 | Додав: popikelena44 | Дата: 07.02.2018 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 137 138 »