Головна » Архів новин

Здавалося б, осінь – це тільки початок навчального року, попереду багато часу, і є ще не один місяць для сходження до нових вершин. Але старшокласникам відомо, що саме восени учні багато працюють, адже невдовзі предметні олімпіади у школі та місті.

Позаду жовтень, і и маємо добрі результати! Чумак Юлія (11-А клас) брала участь в олімпіаді з біології та посіла 6 місце. Силецька Єлизавета (11-А клас) привезла 2 місце в олімпіаді з правознавства. Прощін Вадим (11-А клас) посів 2 місце в олімпіаді з економіки.

Пишаємося нашими зірочками! Бажаємо успіху всім учасникам олімпіад міського рівня! Хай щастить!

Прес-служба 11-А класу

Переглядів: 34 | Додав: Notch | Дата: 12.11.2018 | Коментарі (0)

Щороку осіннє свято має свій особливий відтінок. Цей рік не став винятком. 8 листопада у 1-В класі відбулося “Свято Осені”. Осінь — чудова пора року. Вона збирає щедрі врожаї овочів і фруктів та фарбує листочки в барвисті кольори.

Наші першокласники із задоволенням перевтілилися в казкових персонажів — поважний Гарбуз, золотесенька Диня, зелені Огірочки, красуня Морквиця, своячок-Бурячок, Бараболя і Цибулька. Всі співали, танцювали та декламували віршики.

Завітала у гості і головна героїня свята — щедра Осінь. Вона принесла з собою чарівну осінню казочку “Ріпка на сучасний лад”, яку гарно зіграли маленькі актори.

... Читати далі »

Переглядів: 39 | Додав: emironova046 | Дата: 10.11.2018 | Коментарі (1)

9 листопада 2018 р. у нашому навчальному закладі відбулась щорічна учнівська конференція за підсумками проектної діяльності учнів школи. Представники кожного учнівського колективу звітували про свою роботу в рамках виховних проектів та розповідали про задачі, які вони ставлять перед собою на 2018-2019 навчальний рік.

Педагог-організатор школи Попік О.М. доповіла про досягнення учнів школи у освітній та суспільній галузях за минулий рік. Нам дійсно є чим пишатись! Переможці олімпіад, творчих конкурсів, спортивних змагань – саме їм бурхливо аплодували учасники конференції.

Були представлені члени шкільного самоврядування та президент парламенту школи – Клопот Єлизавета (10-А клас).

Директор школи Загородня Л.І. та заступник ... Читати далі »

Переглядів: 62 | Додав: shelest6431 | Дата: 10.11.2018 | Коментарі (0)

Сьогодні понад 65 % молодих батьків, народжуючи дітей, не мають ані найменшого уявлення про мету, завдання, форми та методи виховання дітей у сім’ї; 20 % — виховують власних дітей так, як їх самих виховували батьки. І лише 15 % мають належні психолого-педагогічні знання, ознайомлені з науково-педагогічною літературою.

Ефективну допомогу сім’ї для розв’язання таких проблем має надати школа. На першому плані має перебувати взаємодія школи, вчителя із сім’єю, спільна робота вчителя і батьків, зумовлена спільністю цілей виховання дітей.

Цікаво, чи можливо по-новому провести батьківські збори, які нагадують нудний урок? Знову будуть говорити про оцінки, чергування, запізнення, відповідальність, а батьки будуть позіхат ... Читати далі »

Переглядів: 51 | Додав: Лимон2003 | Дата: 09.11.2018 | Коментарі (0)

8-9 листопада у нашій школі відбулися заходи до Дня української писемності і мови, які продемонстрували творчий талант школярів та вчителів. Готуючись до свята, учні дізналися про витоки української мови, її місце серед інших слов’янських мов. Інформаційні стенди висвітлили етапи розвитку української мови, культуру мовлення – чарівні слова, мовну ігротеку. Інтелектуальні хвилинки допомогли учням пізнати, як і коли народилась слов’янська писемність, абетка. У затишній, святково прибраній Світлиці, зібралися учні, щоб поспівати , послухати прекрасні вірші, дізнатися про красу та милозвучність української мови. Мова об’єднує людей. Цікавою була розповідь про Вавилонську вежу, яку люди не змогли добудувати, бо їхні мови змішалися - вони п ... Читати далі »

Переглядів: 42 | Додав: artkovalenko2512 | Дата: 09.11.2018 | Коментарі (0)

Здоров’я дитини – багатство України! Це її сьогодення і що, найголовніше, – майбутнє!

У вересні місяці у 2 - В класі відбулася класна година на тему "Здорова дитина - здорова нація!" присвячена "Тижню здоров'я". Учні нашого класу мали змогу показати та розповісти своїм однокласникам про свої досягнення у спорті. І ці досягнення займали важливе місце у житті кожної дитини. Сучасні діти приділяють достатньо часу, як навчанню духовному та і, не менше часу, навчанню та розвитку фізичному. Діти демонстрували свої грамоти та нагороди. Розповідали та ділилися своїми враженнями як про змагання так і про свої перемоги та досягнення у спорті. А найголовніше, що діти які до сих пір ... Читати далі »

Переглядів: 29 | Додав: goroshkoanna88 | Дата: 09.11.2018 | Коментарі (0)

Інколи можна почути скарги дітей або батьків щодо шкільної форми. Немов би кольорова гама наскучила або потрібно крокувати в ногу з часом. Гасло нашого класу: хто бажає, шукає можливості, хто не хоче, шукає причини. Вирішуйте питання, якщо вони у вас виникають.

Ще наприкінці минулого року ми разом з нашими батьками міркували щодо шкільної форми. Хотілось більш сучасної альтернативи існуючому чорно-білому кольорам. Після обговорення декількох варіантів ми прийшли, як-то кажуть, до спільного знаменника.

На сьогодні ми пишаємось нашою формою: класичні бордові сукні-футляри у дівчат та блакитні сорочки з бордовими метеликами у хлопців. Стильно, яскраво та сучасно!

Приєднуйтесь та відрізняйтесь!)))

Прес- ... Читати далі »

Вкладення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 52 | Додав: shelest6431 | Дата: 04.11.2018 | Коментарі (0)

Вже багато років поспіль напередодні осінніх канікул у нашій школі відбувається визначна подія «Осінній нон-стоп», на яку з особливим хвилюванням чекають учні 9-11 класів. Адже саме вони беруть участь у цьому заході та демонструють свої хореографічні здібності та командну співпрацю.

Готуються конкурсанти заздалегідь: назва команди, ідея візитки, костюми… Все це, безумовно, потребує часу, натхнення, бажання довести свою гідність та жаги до перемоги.

У візитці нашого 11-А брали участь усі учні класу, адже цей нон-стоп для нас останній у нашому шкільному житті. До складу команди увійшли найтанцювальніші дівчата – Нєчаєва Анна, Ємець Валерія, Силецька Єлизавета, Василенко Єлизавета, Картузова Анна, Ярова Ірна, Білоус Анн ... Читати далі »

Вкладення: Картинка 1
Переглядів: 44 | Додав: shelest6431 | Дата: 04.11.2018 | Коментарі (0)

З яким нетерпінням ми зазвичай чекаємо на шкільні канікули! Можливість підтягнути «хвости» з предметів та трошки відпочити. Особливими є канікули для одинадцятикласників. В їх щільному графіку серед домашніх завдань та репетиторів важко годинку для сну знайти, отже канікули для нас – це дійсно рай!

Але коли ми дізнались про ймовірний тренінг, ми зацікавились. Поняття цілепокладання та планування, природа змін та методика життя в умовах змін, тайм менеджмент та багато інших цікавостей інтригували та надихали на ранній підйом у канікулярний вівторок та похід до школи)))

Воно того варте! Незвичайна форма спілкування. Не просто лекція або опитування, а реальний аудиторний тренінг з іграми, дискусіями, техніками, груповими та ін ... Читати далі »

Вкладення: Картинка 1
Переглядів: 53 | Додав: shelest6431 | Дата: 04.11.2018 | Коментарі (1)

29.10.2018р. традиційно відбувся перший етап шкільного чемпіонату ігор «КРОКС» для всіх паралелей учнів нашої школи. Дві команди від кожного класу, інтелектуали і спортсмени, демонстрували свої знання, ерудицію та фізичну підготовку в актовому і спортивному залах, щоб в черговий раз довести і показати, наскільки багато вони знають та вміють.

... Читати далі »
Переглядів: 67 | Додав: shelest6431 | Дата: 04.11.2018 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 155 156 »