Головна » 2017 » Грудень » 1 » Акція "Сортуємо сміття - бережемо природу"
13:02
Акція "Сортуємо сміття - бережемо природу"

Найбільше зло для нашої країни - сміттєві полігони. Це коли на квадратних гектарах родючої української землі створюють грандіозне за розмірами сміттєзвалища, куди звозять абсолютно все, що тільки можна викинути. 

10 мільйонів тон екологічно небезпечного непотребу щорічно осідає на кількох тисячах звалищ. За словами екологів, в Україні тільки офіційні звалища займають близько 43 тисяч гектарів. І з кожним днем ця площа збільшується.

Показник утворення твердих побутових відходів на людину в день дорівнює 1 кг, що створює приблизно 400 кг відходів за рік. Сім’я із 4 чоловік виробляє приблизно 1600 кг відходів за рік. Та з них близько 40% сміття складають цінні вторинні ресурси - скло, полімери та папір.
Учні 9-А класу з метою підвищення обізнаності та громадянської відповідальності у питанні необхідності сортування сміття провели інформаційно-повчальний захід для учнів школи «Сортуємо сміття - бережемо природу».

З 1 січня 2018 року Україна зобов’язалася сортувати все сміття за видами матеріалів, а також розділяти його на придатне для повторного використання, для захоронення та небезпечне. Всі громадяни повинні будуть сортувати свої побутові відходи та розкладати їх в різні за кольором контейнери, а саме окремо скло, папір, метал, пластик, харчові відходи та  небезпечне сміття (батарейки, лампи). 

Пам'ятайте! Насправді сортування сміття - справа звички, і тільки спочатку здається чимось обтяжливим. Варто буквально тиждень проконтролювати все викинуте на смітник і система почне працювати.

І нехай нашим девізом буде: «Збережемо світ чистим для майбутніх поколінь, а нашу Землю гарною та родючою!»

Прес-служба 9-А класу

Переглядів: 124 | Додав: IgorViktorovich | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar