Головна » 2016 » Вересень » 29 » Бабин Яр: без права на забуття.
20:07
Бабин Яр: без права на забуття.

Гортаючи сторінки історичної долі нашої України, неможливо оминути жахливу трагедію Бабиного Яру. Найстрашніша по своїй жортсокості, неосяжна по своєму страхіттю та найболючіша за кількістю страждань та виплаканих сліз подія, що мала місце на території нашої країни. Нечувана жорстокість по відношенню до людей іншої нації та політичної свідомості здригнули світ та наші серця.

Під час німецької окупації Києва у 1941—1943 роках Бабин Яр став місцем масових розстрілів німецькими окупантами мирного населення і радянських військовополонених; євреїв та циган — за етнічною ознакою, а також партійних та радянських активістів, підпільників, членів Організації Українських Націоналістів. Лише за два дні 29 та 30 вересня 1941-го року там розстріляли майже 34 тисячі євреїв.

Тому 29 вересня вся Україна згадує та вшановує пам'ять жертв Геноциду, запалюючи свічки пам'яті стає ближчою до лиха, проводячі виховні години, гортаючи сторінки книжок, дивлячись страшні зйомки, стаємо пліч-о-пліч зі своїми друзями,щоб разом співчувати людському болю. Зараз, як ніколи, стає близькою трагедія Бабиного Яру, оскільки вона тісно пов' язана з питанням взаєморузуміння та співчуття ближньому, щоб ніколи в житті не допустити подібної ненависті та великої біди. Пишаємось героями війни, які стали взірцем взаємоповаги між народами та прикладом духовного подвигу, заради порятунку людського життя!

Прес-служба 6-Б класу

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 88 | Додав: juliy-ula | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar