Головна » 2016 » Жовтень » 17 » Благодійний ярмарок до дня захисника України
18:11
Благодійний ярмарок до дня захисника України

Що може буди краще за ярмарок? Мабуть, лише благодійний ярмарок. Таке свято відбулося у середу 12 жовтня у холі нашої школи. Кожна паралель класів формувала своє торгове місце, прикрашаючи столи, продумуючи асортимент товарів і встановлюючи ціни. Вартість, до речі, була доступною для гаманця школяра – до 5-7 гривень. Більшість товарів була їстівною, мало того, їх готували власними руками учні школи та їх батьки!

Як людина, що брала участь у цьому заході, можу сказати лиш одне: це було справжнє свято живота! Там продають яблука — великі, соковиті і духмяні, а тут відділ для любителів солоненького — огірки-помідочики домашні та варенички зі сметаною. Стіл паралелі дев’ятих класів представляв інтереси поціновувачів солодкого: наш асортимент був виключно борошняним. «Але ж це шкідливо для фігури»,— зауважите ви. «На ярмарку об’їстися не гріх»,— впевнено відповім я. Так, важко було втриматися від наших оладків та млинців, кексиків та тортиків! До того ж, діяла система знижок (ха, у торгівлі всі засоби гарні!) «Суперпропозиція: чотири млинці за ціною двох!»,— волала я (мабуть, усі продавці принесли у жертву святу свій голос). Ще ми торгували браслетами-фенічками («Заговорений на притягання «дванадцяток»! Кількість обмежено!») Варто було лише пройти у радіусі пари метрів від столів, кмітливі продавці одразу ж підхоплювали потенційного покупця під ліктик і починали натхненно розповідати про свої товари. Спеціально для проведення ярмарку було змінено розклад уроків так, що друга та третя перерва стали півгодинними.

Шкільний парламент сумісно з декількома класами підготували виставу зі сценкою, піснями і танцями. Ми не тільки гарно повеселилися, а й зробили добру справу — усі виручені від продажів гроші — а «наторгували» ми на суму більше семи тисяч гривень,— були відправлені у обласну лікарню Мечникова у якості матеріальної допомоги пораненим у АТО. Маємо надію, що ці гроші справді допоможуть нашим захисникам відновити здоров’я.

Ярова Ірина, 9-А клас

Переглядів: 164 | Додав: Shuyan | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar