Головна » 2016 » Грудень » 9 » Благодійний концерт в Міжнародному аеропорту м.Дніпра
11:29
Благодійний концерт в Міжнародному аеропорту м.Дніпра

5 грудня 2016 р. Україна відзначала День волонтера, а 6 грудня українці святкували 25-річчя Збройних сил України. В третій раз, починаючи з 2014 року, учні нашої школи відвідали міжнародний аеропорт м. Дніпра з благодійним концертом, який присвятили саме цим датам.

До поїздки у аеропорт готувалися всі учні школи – одні готували свої концертні номери, інші писали листи, малювали малюнки, робили ангелів для воїнів АТО. В аеропорті нас зустрічали як старих друзів.

Командир 16-ої окремої бригади армійської авіації сказав: «Ми раді вітати учнів 44 школи м. Кам`янського, які дарують нам впевненість у завтрашній день і віру в майбутнє України. Хай наша вдячність вертаєтьсь вам щастям та удачею».

Військові з великою повагою до нас приймали листи і подарунки від учнів нашої школи, а кожний наш виступ зустрічали щирими оплесками і посмішками. Ми сподіваємося, що наша співпраця з працівниками Дніпровського аеропорту буде тривати, і ми ще не раз зможемо своїми справами підтримати військовослужбовців збройних сил України, які певний час перебувають на території аеропорту.

Преслужба парламенту школи

Переглядів: 76 | Додав: Popikelen | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar