Головна » 2018 » Листопад » 19 » Булінг: Не мовчи, дій – інакше зацькують.
19:24
Булінг: Не мовчи, дій – інакше зацькують.

Якщо ти не любиш фізкультуру – ти інший. Якщо у тебе батьки менше заробляють – ти інший. Якщо у тебе не нова модель телефону - ти інший.  А якщо ти – інший, то з тебе будуть насміхатися, знущатися, підставляти. Діти інколи бувають дуже жорстокі. Це проявляється не лише у бійках на перерві, а й у підлості вчинків. У дитинстві чи підлітковості вони не розуміють, як можуть одним словом вплинути на подальше життя однолітка. Проблема булінгу (цькування) актуальна у кожній країні, але не всюди її порушують.  Тому 16 листопада у 9А класі пройшла година спілкування за темою: «Булінг: Не мовчи,  дій – інакше зацькують. »

Дівчата нашого  класу Вороніна Вікторія та Марухно Даша розповіли нам про це явище. Презентації та відео фрагменти  були ретельно підібрані.   Інформація була цікавою та корисною.  Після просмотру дівчата запропонували нам розібратися у життєвих ситуаціях. Зрозуміло стає, що булінг – це ситуація, яка може статися з кожним. Головне – не бути байдужим, ні батькам, ні однокласникам.

І на завершення статті  ми ділимося декількома порадами, які отримали на класній годині. Запам’ятайте:

  • у першу чергу, ви особистість, якщо повірите в себе та свої сили ви будете здатні перевернути світ: головне – віра;
  • самоповага до себе, набагато важливіша за думки однокласників;
  • запишіться у секцію за тим напрямом, яка відповідає вашим інтересам чи захопленням, так ви знайдете собі друзів зі схожими інтересами;
  • не бійтесь розповідати про свою проблему, завжди знайдеться одна людина яка захоче вам допомогти.

Прес-служба 9А класу.

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2
Переглядів: 54 | Додав: yamnikovairina65 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar