Головна » 2016 » Жовтень » 31 » Чемпіони серед нас!
21:18
Чемпіони серед нас!

«Чемпіони серед нас» - за таким девізом у місті Кам’янське стартував турнір зі стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці), спортивної акробатики, який відбувся у палаці спорту ДЮСШ №4. У змаганні приймали участь спортсмени трьох міст України, а саме: Харкова, Дніпра та Кам’янського. Кількість учасників сягала близько 100 осіб. Не винятком стали школярі загальноосвітньої школи №44.

Дружній колектив-акробатів 3-В класу не оминув цієї урочистої нагоди, спробувати свої сили у боротьбі за першість. Під керівництвом талановитого тренера Станіславської Олени Михайлівни у турнірі приймали участь Тополенко Софія, Тесленко Андрій та Кравчук Мишко. Діти продемонстрували спритність та майстерність з акробатики, і здобули почесні місця. Тополенко Софія посіла I місце серед дівчат за програмою «II юнацький розряд», Тесленко Андрій зайняв II місце серед хлопців за програмою «II дорослий розряд», та Кравчук Мишко – II місце серед хлопців за програмою «I юнацький розряд». Вітаємо переможців та бажаємо нових досягнень на спортивній арені.