Головна » 2018 » Жовтень » 10 » День дублера
17:31
День дублера

Традиційно в першу неділю жовтня в Україні відзначають День працівника освіти. І вже також доброю традицією стало в нашій школі проведення Дня дублера у п’ятницю напередодні цього свята.

Щороку у цей день шкільний парламент дає змогу вчителям початкових класів трошки відпочити, адже саме члени учнівського самоврядування проводять уроки у 2-4 класах. Для малят така незвичайна форма навчання дуже цікава та весела, а старшокласники можуть поставити себе на місце педагога і побачити навчально-виховний процес з іншого боку. Як результат – користь та задоволення для всіх!

Також цього року вперше члени парламенту мали можливість приміряти на себе посади директора школи та його заступника. Такої честі були удостоєні учениці 11 класу Ярова Ірина та Штим Яна. Основним їхнім завданням був моніторинг навчального процесу, керованим юними вчителями-дублерами. Результатами перевірки була б задоволена найсуворіша комісія – діти сумлінно працювали, а дисципліна була на вищому рівні.

День дублера подарував незабутні емоції як малюкам, так і старшокласникам, а тому точно запам’ятається надовго.

Ярова Ірина, прес-служба парламенту школи

Переглядів: 23 | Додав: popikelena44 | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 1
avatar
1
Майже третина мого класу мала можливість у цей день спробувати себе в ролі вчителів та адміністраторів школи. Всі вони повернулись до класу з незабутніми враженнями! День дублера - унікальна нагода зрозуміти роботу вчителя зсередини для старшокласників та знайти нових дорослих друзів для малечі. Щиро дякую Олені Міколаївні, куратору шкільного самоврядування, за цікаву та корисну організацію діяльності учнівського парламенту!!!
avatar