Головна » 2018 » Лютий » 15 » День Святого Валентина
16:30
День Святого Валентина

14 лютого, у день Святого Валентина, наша школа була надзвичайно красивою. Великі та маленькі серця були, здається, повсюди та нагадували учням про улюблене свято. Ці поробки були дивовижно гарними, виконані у різних техніках, красиво оздоблені. Важко було визначити найкращі, адже всі вони були несхожими й відзначалися оригінальністю. Ці серця за ініціативою парламенту школи власноруч виготовили учні 5 – 11-х класів, за що їм хочеться подякувати від всієї душі.

На перерві після першого уроку майбутні випускники, учні 11-а класу у вестибюлі танцювали й співали, а на великих перервах лунали по всій школі вітання учнів, адже звучала святкова радіопередача «З любов’ю», яку підготував парламент школи.

Працювала пошта, і в цей день валентинки отримали, мабуть всі. Члени парламенту зрозуміли, як важко сортувати та розносити велику кількість листів, але все одно отримували задоволення від радісних обличь тих, хто отримав валентинку. Взагалі можна підсумувати, що день Святого Валентина в школі пройшов цікаво та яскраво.

Прес-служба парламенту школи

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2
Переглядів: 63 | Додав: popikelena44 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 1
avatar
1
Велике дякую від усього 10-А класу членам парламенту та Попік Олені Миколаївні за ініціативність та креатив!
avatar