Головна » 2017 » Грудень » 11 » ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ
20:57
ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ

День пам’яті жертв голодомору – щорічний національний пам’ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада. Цього року цей день відзначався 25 листопада. Голодомор 1932-1933 років – безпрецедентний злочин тоталітарної системи проти українського народу, який спричинив національну катастрофу. Він був створений шляхом штучного масового голоду, що призвів до багатомільйонних людських втрат.

Голодомор в Україні тривав 17 місяців. З урахуванням непрямих жертв, за приблизними підрахунками, він забрав життя 14 мільйонів людей, в наслідок чого не народився 1 мільйон дітей.

24 листопада учні нашого 5-Б класу мали розмову на тему голодомору. Кожний з нас підготував свій доклад і ознайомив інших з фактами тих страшних часів. Окремо згадували ми й про голодомор 1921-1923 рр. та 1946-1947 рр. Насправді, про події, котрі коїлись тоді, навіть слухати страшно. Страшно, але й водночас цікаво, бо це наша історія, і нам потрібно її знати. Голодомор в Україні спричинив глибокі наслідки. І саме тому ми повинні повною мірою враховувати їх, виносячи уроки для запобігання повернення гірких і драматичних сторінок історії. І це стане найбільшим вшануванням пам’яті жертв трагедії.

Переглядів: 76 | Додав: Трезуб | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar