Головна » 2018 » Грудень » 16 » До 155 років від дня народження Бориса Грінченка, українського письменника, вченого, громадського діяча, автора «Словника української мови»
13:39
До 155 років від дня народження Бориса Грінченка, українського письменника, вченого, громадського діяча, автора «Словника української мови»

11 грудня у 5 – В класі відбувся урок розвитку зв’язного мовлення «Не бійтесь заглядати у словник!». Учні прослухали розповідь про Бориса Грінченка автора «Словника української мови», ознайомилися з  різними словниками, дізналися про словникову статтю, вчилися перевіряти слова за орфографічним словником, знаходити пояснення фразеологізмів за фразеологічним словником та значення слів – за тлумачним словником. Цікавою була гра «Хто швидше відшукає значення фразеологізмів». Для роботи зі словником важливо було повторити алфавіт та ознайомитися з будовою «Великого універсального словника української мови». Сучасні гаджети допомагають працювати з різними словниками в електронному вигляді. Електронні словники ви можете знайти за посиланнями :

http://slovnyk.ua

http://r2u.org.ua

 Не бійтесь заглядати у словник - це допоможе стати грамотними, успішними людьми.

Варшавська Софія, прес – служба 5-В класу

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 33 | Додав: marikarabanko | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
avatar
0
1
А отут http://hrinchenko.com/ - електронна версія "Словаря української мови" Бориса Грінченка.
avatar
2
Дякую!
avatar