Головна » 2018 » Жовтень » 26 » До дня захисника України
15:58
До дня захисника України

В 2015 році Свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва набуло ще одного,  важливої для нашої країни, значення. Відтепер 14 жовтня - Державне свято  - День захисника України. В цей день не тільки шанують покровительницю козаків, відзначають релігійне свято. Головним в цей день стає привітання всіх захисників України, пам'ять і шана тих, хто стоїть на захисті Держави.

В 1 Б класі теж відзначили цей день. В гості до малюків прийшов учасник АТО Адамчук Денис Валентинович, батько першокласника Адамчука Данііла. Сміливий, рішучий воїн трохи ніяковів спочатку перед шестирічками, які одразу стали цікавитися, як він ніс службу захисника Вітчизни.

Діти обміркували, які якості характеру потрібні людям, що боронять Україну. Проблемне питання, чи жінки можуть бути захисниками не викликало сумніву: можуть. Всі тепер в 1 Б класі знають значення слова ПАТРІОТ. Це людина, яка любить, цінує  свою Батьківщину, дбає про неї. Цікавим і трохи важким для дівчат було завдання героя визначити, що таке локація, локатор. Для чого вони потрібні.

Користуючись нагодою, діти передали вітальні листівки воїнам, які вони створили власноруч.

 

 

Переглядів: 20 | Додав: mariurivna15323 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar