Головна » 2016 » Листопад » 1 » "До міста-герою Одеси"
23:38
"До міста-герою Одеси"

Ми, учні 7А класу дуже багато чули про місто зі своїм неповторним колоритом  і мешканцями, що закохані у нього понад усе, зі своєю «одеською родзинкою».  Приморська столиця гумору. І ось наша мрія здійснилася, ми відвідали Одесу!!!

Разом з учнями 9А класу наш чекала оглядова автобусно-пішохідна екскурсія по місту: Аркадія, Французький бульвар, Морвокзал, центральні площі міста. Історичні факти про архітектурні  пам'ятники і осіб, пов'язаних з історією Міста — де-Рибаса, Де-волана, Дюк-де-Рішельє, Олександра Ланжероа, графа Воронцоа, Олександра Пушкіна, та як же без відвідування Одеського Оперного театру – одного з найвідоміших у світі. 

А потім ще тематична екскурсія «Одеса – місто-герой». Автобусна поїздка в Катакомби. Одеські катакомби, найвідоміші в світі не тільки по своєму хитросплетінню лабіринтів, але і по протяжності, яка досягає трьох тисяч кілометрів.

Згадаємо, що в сувору годину іспиту під час Великої Вітчизняної  38 тисяч мешканців Одеси у 1941 перейшли у катакомби й встали на захист міста.  10 квітня 1944р . радянські війська звільнили Одесу.  Наказом Презідіума Верховної Ради СРСР у 1942 р. було впроваджено медаль «За оборону Одеси»,  якою нагороджені понад 30 тисяч громадян міста. В травні 1965 р. Одесі було присвоєне звання «Міста-героя». По лінії головного рубежа оборони Одеси був створений «Пояс Слави».

Дуже дякуємо нашим друзям з 9А класу, батькам,  класному керівнику, екскурсоводу та адиіністраціі школи №44 за можливість бачити більше та  бути всебічно розвиненими.

Прес-служба 7А класу

Переглядів: 104 | Додав: yamnikovairina65 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar