Головна » 2018 » Вересень » 4 » Добрий ранок, країно знань!
11:42
Добрий ранок, країно знань!

3 вересня в нашій школі відзначали Міжнародний день знань. Для майбутніх випускників (учнів 9-х та 11-а класу) та першокласників урочисто відкрилися брами країни Знань на святково прикрашеному шкільному подвір’ї.

Королева знань зі своїми підданими вручила чарівний ключ батькам та першокласникам. Посли від гетьмана Запорізької Січі — джури з 6-б класу (кл. керівник Панус В.В.) продемонстрували свою майстерність володіння бойовою зброєю та запропонували першачкам прийняти присягу. Діти пообіцяли любити рідну країну, що зветься Україна, любити українську мову, додержувати свого слова, шанувати маму та тата, завжди вчитися завзято. Звучали теплі напутні слова директора школа Загородньої Л.І., яка вручила наймолодшим школярам пироги Знань та побажала випускникам цілеспрямованості та наполегливості в досягненні своїх мрій.

Зворушливо звучала пісня першого дзвоника, закликаючи всіх у цікаву шкільну мандрівку. Його дали учень 11-а класу Третьяченко Деніс та учениця 1-в класу Екші Деніз. Нехай він буде успішним і щасливим для всієї шкільної громади!

Прес-служба парламенту школи

 

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 29 | Додав: popikelena44 | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 0
avatar