Головна » 2018 » Вересень » 27 » Екологічний фестиваль
14:23
Екологічний фестиваль

У п'ятницю, 21 вересня, на базі нашої школи пройшов екологічний фестиваль «У Юннатії кордонів немає» в межах обласного етапу Всеукраїнської акції «День юного натураліста». На шкільному подвір'ї зібралися команди юних натуралістів з п'яти шкіл Лівого берега: 21-ої, 25-ої, 30-ої, 39-ої, і, звичайно ж, нашої рідної 44-ої. Ініціаторами цього заходу стали департамент з гуманітарних питань та міський екологічний центр. Метою цього фестивалю була популяризація екологічної культури молоді, її залучення до практичної природоохоронної роботи. Символічно, що цей фестиваль проходив саме 21 вересня, коли весь світ відзначав Міжнародний день миру з 1982 року.

Після вітального слова і урочистого відкриття фестивалю почесні гості отримали чайові набори з лікарських рослин, вирощених вихованцями екологічного центру. Запальним танцем порадували учні 3-В класу (класний керівник Безцінна В.В.). Потім всім юним учасникам фестивалю випала можливість продемонструвати свої знання: командам потрібно було пройти невеличку вікторину з екології. Діти успішно впоралися із завданнями, і методист методкабінету департаменту з гуманітарних питань Рита Миколаївна Бабенко урочисто присвятила всіх в юннати.

Кульмінацією заходу став екологічний флешмоб «Стань природі другом», до якого приєдналися всі команди-учасники.

Екологічний фестиваль, безсумнівно, став ще однією яскравою сторінкою в житті кожного з присутніх і точно запам'ятається надовго.

Ярова Ірина, прес-служба парламенту школи

Переглядів: 22 | Додав: popikelena44 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar