Головна » 2018 » Травень » 1 » Екскурсія 8-А класу до пожежної рятувальної частини.
16:37
Екскурсія 8-А класу до пожежної рятувальної частини.

В рамках проведення «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» 27 квітня учні 8 А класу відвідали 7 пожежно-рятувальну частину міста Кам’янського . Кожного року в школі у нас проводяться  години спілкування про пожежну безпеку, та катастрофи. Кожного року ми евакуюємося. Але ця екскурсія додала наочності.

Під час екскурсії ми мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення. Старший пожежний рятувальник розповів, як оперативно -рятувальні загони реагують на сигнал тривоги, як від їх швидкості і злагоджених дій залежить життя людей.

Найбільше нам  запам’яталися відвідини гаража з технікою та устаткуванням. Школярі фотографувались поруч з технікою та мали змогу роздивитись костюми, в яких працюють пожежні.

Рятувальники розповідали учням про те, як працює та чи інша техніка та відповідали на питання. Під час зустрічі старший пожежний рятувальник  звернув увагу учнів на причини виникнення пожеж та їх запобігання, розповів як правильно діяти у разі пожежі. Він зазначив, що наше місто маленьке, тому врятувати зможуть всіх за декілька годин.

Цікаво було почути, що у разі виникнення вибуху на підприємстві «Азот» , не треба ховатися у підвалах. Хлор важче за повітря, тому осідає у підвалах. Треба вибиратися на свіже повітря.

А коли МЧС визволяє заручників, не треба бігти їм назустріч. Вони можуть прийняти це за замах та вчинили опір. Треба зберігати спокій.

Після побаченого і почутого кожна дитина глибше розуміє важливість та героїчність професії пожежника. Ця екскурсія дала можливість познайомити школярів з професією героя-рятувальника та навчити дітей безпеці життєдіяльності.

Дякуємо співробітникам пожежної частини №7 за захоплюючу та пізнавальну екскурсію!

Дякуємо нашому класному керівнику Ямніковій Ірині Валеріївні та адміністрації школи за організацію цієї екскурсії.

Прес-служба 8А класу

Переглядів: 61 | Додав: yamnikovairina65 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar